Selçuk

Selçuk

İzmir’in Selçuk ilçesinde belediyenin Pamucak Mevkisi’ndeki ikinci etap projesi kapsamında atıl durumdaki teras alanının kahvaltı salonu ve restorana dönüştürülmesi için altyapı çalışmalarına başlandı. İşte ayrıntılar...

Tire’de arıtma tesisi yapım ihalesi 2015'te gerçekleştirilecek!

İZSU, Tire’de Hüseyin Ağa Köprüsü Mevkiinde Tire Belediyesi’ne ait 21 bin metrekarelik alanda, projesi İller Bankası tarafından hazırlanan arıtma tesisi için yapım ihalesine çıkmaya karar verdi. 2015 yılında proje yapım ihalesine çıkılacak.

2015'te Selçuk'a hizmet yağacak!

2015'te Selçuk'a hizmet yağacak. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, merkezi yönetim ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçede birçok yeni yatırımın hayata geçirileceğini söyledi.

Türk turizmi yeni yatırımlarla 44 yeni tahsis kazanacak!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılacak turizm tahsisleri ile büyük yatırımın Antalya'da olması bekleniyor. Yapılması planlanan tahsisler neticesinde Türk turizminin 44 yeni tahsis daha kazanması bekleniyor.

Selçuk Belediyesi, 2 milyon 850 bin TL'den arsa satıyor!

İzmir Selçuk Belediyesi, 15 bin metrekare arsayı 2 milyon 850 bin TL'den satışa çıkardı. Satış, 22 Mayıs 2012 Salı günü gerçekleştirilecek

İzmir Selçuk Belediyesi, 15 bin metrekare arsayı 2 milyon 850 bin TL'den satışa çıkardı!

Selçuk Belediyesi, İzmir ili Selçuk ilçesi Tarımsal Sanayi Alanı'nda kalan 15 bin metrekare arsayı 2 milyon 850 bin TL'den satışa çıkardı. Satış, 02 Mayıs 2012 Salı günü saat 14:00'de gerçekleştirilecek

Sevan Nişanyan'a mühür bozmaktan 5 ay hapis!

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince'de turuzmle uğraşan yazar Sevan Nişanyan 3 yıl önce Muğla'nın Dalyan beldesinde bulunan kaya mezarlarının benzerleriyle otel yapmaya başladı

Nef Satış Müdürü Selçuk Çelik evleniyor!

Nef Satış ve Pazarlama Genel Müdürü olan Selçuk Çelik, Gizem Önürmen ile dünya evine giriyor. Çiftin düğün töreni 28 Temmuz 2018 Cumartesi günü yapılacak. 

Selçuk Yöntem 2 milyon liraya ev aldı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem Philippe Starck’ın imzasını taşıyan projeden ev satın aldı.

Bursa Selçuk Hatun Termal Tesisi tamamlandı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa'nın Yıldırım ilçesinde hayata geçirilen Selçuk Hatun Termal Tesisi tamamlandı.

İzmir Selçuk'ta 8.6 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı İsabey Mahallesi'ndeki tarımsal sanayi imarlı arsa ihale usulü ile satılıyor. İhale Kasım'da gerçekleşecek..

Selçuk-Torbalı İZBAN Hattı açıldı!

Başbakan Binali Yıldırım, Selçuk İstasyon Meydanı'nda düzenlenen "Selçuk'un Kurtuluşu, Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni"nde tüm İzmirlileri selamladı.

İzmir Selçuk Semt Garajı'nın ihalesi 16 Ağustos’ta!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Selçuk’ta hayata geçirilecek özel tasarımlı semt garajı için 16 Ağustos’ta ihaleye çıkılıyor.

Selçuk Ay Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Selçuk Ay Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kazım Ay tarafından kuruldu.

İzmir Selçuk doğalgaza kavuşuyor!

İzmir'in Selçuk ilçesinde beklenen doğalgaz projesi nisan ayında başlayacak.

Selçuk Akat: Azerbaycan'da yatırım yapmak için doğru zaman!

DEİK Türk-Azerbaycan İş Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Selçuk Akat Azerbaycan'da yatırım yapmak için doğru zaman olduğunu söyledi.

İzmir Selçuk'a VİP otogar!

Turizm cenneti Selçuk’a VIP otogar İzmir Büyükşehir Belediyesi, Selçuk'a hizmet verecek semt garajının proje çalışmalarını tamamladı. Efes, Meryem Ana ve Şirince gibi değerli kültür varlıklarını barındıran “turizm cenneti” bu ilçe, artık modern bir semt garajına kavuşuyor.

Selçuk Başak: Emlak piyasası durgun!

Sakarya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak, Dolar ve Euro'nun yükselmesine rağmen daire fiyatlarının yükselmediğini belirterek, "Yükseltmiyor çünkü piyasa durgun" dedi.

Selçuk Kütüphane ve Eğitim Merkezi'nin temeli atıldı!

Selçuk’un önemli bir eksiklerinden biri olan Kütüphane ve Etüt Merkezi temel atma töreni gerçekleşti.

Selçuk Belediyesi Etüt Merkezi'nin temeli atılıyor!

Selçuk Belediyesi tarafından yapılacak olan kütüphane ve etüt Merkezi için ilk adım atılıyor. Halk Eğitim Eski Binası yerine yapılacak olan kütüphane ve etüt merkezinin temel atma töreni 6 Ocak Cuma günü saat 11.00’de gerçekleşecek.

Selçuk Haberi

Selçuk

İzmir’in Selçuk ilçesinde belediyenin Pamucak Mevkisi’ndeki ikinci etap projesi kapsamında atıl durumdaki teras alanının kahvaltı salonu ve restorana dönüştürülmesi için altyapı çalışmalarına başlandı. Kahvaltı salonu ve restoranın iki ay içinde tamamlanıp, hizmete açılacağı bildirildi.


Selçuk Belediyesi, Pamucak Sahili’ndeki bir süredir atıl durumdaki üzeri çatıyla kaplı 300 metrekarelik teras alanı değerlendirmek için harekete geçti. Bu alanın alanının 250 metrekaresi kapalı kahvaltı salonu ve restorana dönüştürüleceği belirtildi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 50 metrekare açık terasa da sahip olacak kahvaltı salonu ve restoranın ilk olarak elektrik altyapısı ile tamamen yenilenecek çatıda ısı ve su izolasyon çalışmalarına başladı. Ardından alanın etrafının sürgülü cam sistemi ile kapatılacağı belirtildi. Tüm bu işlerin iki ay içinde tamamlanarak tesisin hizmete açılmasının hedeflendiği açıklandı.


Sosyal projelere hız kesmeden devam ettiklerini...