09 / 02 / 2023

şişli satılık daire

şişli satılık daire

T.C. İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 1947 ada 91 parselde yer alan daireyi 17 milyon 400 bin TL'ye satıyor...

Şişli'de 12 milyona satılık 13 daire!

T.C. Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı Şişli'de yer alan 13 adet daireyi toplam 12 milyon TL'ye satışa çıkardı. 

İBB'den Şişli'de 7.2 milyon TL'ye satılık apartman!

İBB Emlak Müdürlüğü Şişli'de 10 katlı bir apartmanı satışa çıkardı. Apartmanın muhammen bedeli ise 7 milyon 200 bin TL. 

Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri!

60 ay vade imkanı sağlanan projede daire büyüklükleri 59 metrekareden başlıyor. Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

İlk bloğun da 130 adet dairenin bulunduğu proje 21 kat şeklinde yükseliyor. Projede toplam 650 daire mevcut. Peki Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut!

21 kattan meydana gelen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat!

Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon!

Daire büyüklüklerinin 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri!

Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede bulunan proje 21 kattan meydana geliyor. İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent satılık konut!

Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede bulunan proje 5 bloktan oluşuyor. İstanbul Inn Levent satılık konut tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

İstanbul Ünal İnşaat Inn Levent ödeme planı!

Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projede fiyatlar 250 bin dolardan başlıyor. İstanbul Ünal İnşaat Inn Levent ödeme planı kapsamında 60 ay taksit imkanı sunuluyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Peki Şişli İstanbul Inn Levent ne zaman teslim?

İstanbul Inn Levent satılık ev!

Toplam 650 adet bağımsız birimden meydana gelen proje Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın yerde bulunuyor. İstanbul Inn Levent satılık ev tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Torunlar GYO 5. Levent Evleri fiyatları!

Levent ve Maslak'a 7 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Torunlar GYO 5. Levent Evleri fiyatları metrekare birim bazı 5 bin 500 TL'den başlıyor.

Levent Inn İstanbul Şişli ödeme koşulu!

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Levent Inn İstanbul Şişli ödeme koşulu kapsamında 60 ay taksit uygulanıyor.

Luxera Güneşli satılık daire!

Toplam 250 adet konuttan meydana gelen Luxera Güneşli projesinde teslimlerin 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleşmesi planlanıyor. Luxera Güneşli satılık daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Şişli Nidapark Bomonti satılık daire!

İstanbul Şişli ilçesine bağlı Bomonti bölgesinde yükselen Nidapark Bomonti projesi rezidans, ofis, meydan ve mağazalardan oluşuyor. Şişli Nidapark Bomonti satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Motto İstanbul Güneşli satılık ev fiyatları!

Toplam 128 daire ve 12 dükkandan oluşan Motto İstanbul Güneşli satılık ev fiyatları 298 bin 13 TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor...

Queen Central Park Bomonti satılık daire fiyatları!

İstanbul Şişli'ye bağlı Bomonti bölgesinde konumlandırılan Queen Central Park Bomonti projesi 1.080 bağımsız birimden meydana geliyor. Queen Central Park Bomonti satılık daire fiyatları 570 bin liradan başlayarak değişiyor.

Sinpaş Queen Central Park Şişli satılık!

Sinpaş Queen Central Park Şişli satılık daire fiyatları 494 bin liradan başlıyor. Queen Central Park Residence projesinde daire teslimleri Eylül 2018'de yapılacak...

Güneşli Mirage Rezidans satılık daire!

Güneşli Mirage Rezidans satılık daire fiyatları 679 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen projede 342 adet konut ve 60 adet ticari ünite bulunuyor.

Nurol Park Basın Ekspres satılık daire!

Dairelerin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar - Güneşli'de yükseliyor.Nurol Park Basın Ekspres satılık daire teslimleri 2016 yılı Şubat ayı içerisinde yapılması planlanıyor.

Nurol Park Güneşli satılık daire!

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar - Güneşli 'de bulunan proje Atatürk Havalimanı'na 5 dakika uzaklıkta bulunyor. Nurol Park Güneşli satılık daire teslimleri 2016 yılı Şubat ayı içerisinde yapılması planlanıyor.

Nurol Park Güneşli satılık ev fiyatları!

Nurol Park Güneşli satılık ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. 55 bin metrekare arsa alanına sahip projede teslimlerin Şubat 2016 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Nurol Park Güneşli satılık daire fiyatları!

Nurol Park Güneşli satılık daire fiyatları 440 bin TL'den başlıyor. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile yükselen projede 50 ay vade farksız taksit avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Sur Yapı Mirage Residence Güneşli satılık!

Sur Yapı Mirage Residence Güneşli satılık daire fiyatları 437 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 2017 Kasım'da yapılması öngörülüyor.

Cevizlibağ Seyr-i İstanbul satılık daire!

Toplam 500 adet bağımsız birimden oluşan projede satışlar Şubat ayında başlayacak. Cevizlibağ Seyr-i İstanbul satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Çiğli Marka 333 satılık daire!

Çiğli Marka 333 satılık daire fiyatları 148 bin TL'den başlıyor. Çeşitli sosyal alanların yer aldığı projede konut teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

şişli satılık daire Haberi

şişli satılık daire

T.C. İstanbul 10. İcra Dairesi tarafından, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 1947 ada 91 parselde yer alan daire 17 milyon 400 bin TL'ye satışa çıkarıldı. Gayrimenkulün satış ihalesi 8 Temmuz tarihinde saat 14:15'te yapılacak.

İlan metni:

T.C. İSTANBUL 10. İCRA DAİRESİ 2020/868 ESAS

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Tapu Kaydı/Özellikleri : İstanbul ili, Şişli ilçesi, Mecidiyeköy mah., 1947 ada, 91 parselde kayıtlı, 37. kat - 418 ve 419 numaralı bağımsız bölümde kayıtlı taşınmazların tamamı. Tarafların menfaati gereğince her iki taşınmazın bir bütün olarak tek taşınmaz şeklinde satılmasına karar verilmiştir. Satış konusu gayrimenkuller 234/145031 arsa paylı 37.kat (418) bağımsız bölüm numaralı kat bahçeli dairenin tamamı ile, 210/145031 arsa paylı 37.kat (419) bağımsız bölüm numaralı kat bahçeli dairenin tamamı niteliğindedir. 10 bodrum kat+ zemin kat+...