süleyman çetinsaya

süleyman çetinsaya

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın annesi Hacı Methiye Çetinsaya vefat etti.

2023 hedeflerinde inşaat sektörünün görevi büyük!

Türkiye’nin istikrarına set çekilmek istendiğini belirten Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Yaşadığımız darbe girişimin ardından içimizdeki hainlerden hızla arınmaya başladık. Bu anlamda Cumhurbaşkanımız ‘Yeni Türkiye’nin doğuşunun da mimarı olmuştur” diye

Süleyman Çetinsaya 2016'yı değerlendirdi!

Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya 2016 yılını değerlendirdi. İşte Çetinsaya'nın değerlendirmesi..

Süleyman Çetinsaya: Söz benim için her şeyden önemli!

Anadolu kahramanı Süleyman Çetinsaya Anadolu şehirlerinin kahramanlarından biri. Kayseri'de doğup 1962 yılında dericilik ve kösele işi yapan babası, kardeşiyle birlikte İstanbul'un yolunu tutmuşlar.

Konutta KDV indirimi sektör açısından güzel bir gelişme!

Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, konutta KDV indirimi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Vadistanbul Bulvar AVM Ekim'de açılacak!

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul’un Bulvar etabında sona yaklaşıldı. Bulvar’da Ekim ayında açılacak AVM’de dev markalar yer alacak.

Süleyman Çetinsaya: Faiz indirimini faydalı bir karar olarak değerlendiriyorum!

Merkez Bankası'nın arka arkaya yaptığı faiz indirimlerinin konut satışlarına yansımasını değerlendiren Artaş inşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, tüketiciler için kararın önemine dikkat çekti.

İnşaat sektörü milyar dolarlık projelere imza atar hale geldi!

Artaş İnşaat Başkanı Süleyman Çetinsaya, 50 yıl önce 15-20 adetlik apartman yapan sektörün bugün milyar dolarlık projelere imza atar hale geldiğini söyledi.

Artaş İnşaat: Saygın projeler üretmek istiyoruz

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, iş alanındaki hedeflerini nitelikli ve prestijli konutlar üretmek olarak tanımlıyor. İşte Süleyman Çetinsaya'nın projeleriyle ve sektörle ilgili açıklamaları...

Raşit Bağzıbağlı gayrimenkul patronlarının giyim stillerini inceledi!

Türkiye'nin en genç haute-couture modacısı Raşit Bağzıbağlı'nın ünü çoktan Türkiye sınırlarını aştı. Kıbrıslı Bağzıbağlı Ailesi'nin son kuşak temsilcisi olan Raşit Bağzıbağlı, kendi markası ‘Rashid'le dünya yıldızlarını bile kendine hayran bırakıyor.

1+1 daireler neden rağbet görüyor?

Son 10 yıldır inşa edilen projelerin büyük bir kısmında yer alan 1+1 tipi dairelere olan rağbet günden güne artıyor.

Artaş Grubu 3 yeni projeye başlayacak!

Artaş Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, İstanbul Topkapı'da Kale Endüstrisi Holding'in arsası üzerinde yapımına başladığı Avrupa Konutları Kale projesinin ardından 3 yeni projeye başlıyor.

Avrupa Konutları Kale'de teslim tarihi 3 ay öne çekildi!

Son dönemde müteahhitler özellikle İstanbul'da arsa fiyatlarının yükselmesinden şikâyet ederlerken, konut satışına yansıyan rakamların asıl ihtiyacı bulunan orta ve alt gelir grubuna yönelik proje üretmeyi mümkün kılmadığı görüşünde birleşiyorlar.

Dar ve orta gelirlinin ev alma ihtimali yok!

Avrupa Konutları'nın müteahhidi Süleyman Çetinsaya, "Konut fiyatları arttıkça üzülüyorum. İstanbul'da orta ve dar gelirlinin ev alma ihtimali ortadan kalkıyor" dedi.

Süleyman Çetinsaya: Ulaşılabilir fiyata ev yapamıyoruz!

ARSA maliyetleri nedeniyle dar gelirli vatandaş için konut üretilemediğini söyleyen Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya, "Dar gelirliden yoğun talep var ama biz ulaşılabilir fiyatlı konut yapamıyoruz" dedi.

Konutta 2020 tempolu geçecek!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe 2019’un son çeyrekte yapılan ataklarla geride bırakıldığını belirtirken, 2020’de konut satışı ve yeni projelerin daha aktif olacağını söyledi…

Süleyman Çetinsaya: Gayrimenkul sektörü olarak 2023 hedeflerine yaklaşıyoruz!

Artaş İnşaat patronu Süleyman Çetinsaya, “Sektör olarak 2023 hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşıyoruz” dedi...

Ekonomi ve gayrimenkulde istikrar dönemi!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe toparlanmanın başladığını söyledi. Çetinsaya 2020 yılının daha iyi olacağını da sözlerine ekledi.

2019'u 1 milyonun üzerinde konut satışıyla kapatırız!

Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Son çeyrekle toparlanma sürecine giren inşaat ve gayrimenkul sektörünün 2019'u 1 milyonun üzerinde konut satışı ile tamamlayacağız. Bu olumlu tablonun 2020 için de iyi bir başlangıç olacak" dedi...

İnşaat patronlarından yeni şirket!

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden olan Süleyman Çetinsaya, Mehmet Evyap, Bahattin Uçar, Bekir Kılıç ve Serhan Çetinsaya yeni bir şirket kurdu.

Avrupa Konutları markamızla kaliteli yaşam alanları sunuyoruz!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, sektördeki 41 yıllarını geride bıraktıklarını ve "Avrupa Konutları" markasıyla kaliteli yaşam alanları sunmaya devam ettiklerini söyledi...

Artaş İnşaat 2019 yılı yatırım planlarını hazırladı!

Yılı anahtar teslim süreciyle kapatan Artaş İnşaat, 2019 için de yatırım planlarını hazırladı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Tam gaz çalışmaya devam” dedi...

Artaş İnşaat 4 projede 2 bin 534 konut teslim etti!

Konut sektörünün en büyüklerinden biri olan Artaş İnşaat’ın Başkanı Süleyman Çetinsaya, projelerini ve 2019 yılına dair değerlendirmelerini paylaştı. Çetinsaya, 2018 yılında 4 projede 2 bin 534 konut teslim ettiklerini açıkladı.

ÖTV indirimi konutu büyüttü!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KDV oranları ve tapu harçlarında sağlanan indirimlerin sektöre olumlu yansıdığını söyleyerek, ''Bu tarz teşviklerin devamlılığının olması sektör açısından büyük önem arz ediyor'' dedi.

Süleyman Çetinsaya: Müteahhit fedakarlık yapıyor!

Gevşeyen döviz kurları, ihracatçı ve turizmcileri bile memnun atti.Beklenti doların 5-5,5, euronun ise 6-6,5 aralığnda hareket etmesi yönünde.

Süleyman Çetinsaya yeni yönetim sistemini değerlendirdi!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni yönetim sistemi değerlendirdi. Çetinsaya, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u tebrik etti.

Süleyman Çetinsaya: Yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz!

Artaş İnşaat YKB Süleyman Çetinsaya 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarını değerlendirdi. Çetinsaya, "Biz de Artaş İnşaat olarak önümüzdeki dönemde başladığımız projeleri tamamlarken, sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz." dedi...

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markası ile yatırımlarına devam ediyor!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, inşaat sektöründe 40’ıncı yılı geride bıraktıklarını belirterek, "Avrupa Konutları" markamız, markalı konut sektöründeki başarımızın bir sembolü oldu” dedi...

süleyman çetinsaya

süleyman çetinsaya süleyman çetinsaya

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın annesi hayırsever Hacı Methiye Çetinsaya vefat etti. 


Merhume Hacı Methiye Çetinsaya'nın cenazesi dün Ataköy 5. Kısım Camii'nden kaldırıldı.


Emlakkulisi.com ailesi olarak merhumenin yakınlarına sabır ve başsağlığı...