Tahincioğlu

Tahincioğlu

Tahincioğlu, GYODER tarafından gerçekleştirilen 16. Gayrimenkul Zirvesi'nin 'Sürdürülebilir Gelecek' sponsorluğunu üstlendi...

Tahincioğlu, Basketbol Süper Ligi’nin yeni sezonunu kutluyor!

Hayata geçirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektöründe fark yaratmanın sıra, Basketbol Süper Ligi’ne de isim sponsoru olan Tahincioğlu, 7 Ekim’de başlayacak olan 2017-2018 sezonunu, yeni reklam filmi ile kutluyor.

Tahincioğlu, Basketbol Süper Ligi isim sponsoru oldu!

Tahincioğlu'ndan Avrupa'nın en iyi ligleri arasında yer alan basketbol Süper Ligi'ne tam destek geldi. Tahincioğlu, Basketbol Süper Ligi isim sponsoru oldu.

Alkaş Grup, MIPIM'i Türkiye'ye getirecek!

15-18 Mart tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilecek MIPIM'e Türkiye'den katılım her geçen yıl artarken, fuarın ilerleyen yıllar içinde Türkiye'de yapılması öngörülüyor. İşte fuarın ayrıntıları...

Akın akın Mipim’e gidiyoruz!

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Mipim fuarı için Türkiye’den kamu ve özel yatırımcılar hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yatırımcıların fuardaki öncelikli amacı İstanbul ve Türkiye markasını tanıtmak...

Tahincioğlu'nun 'İstanbul'u Resmet' projesine ödül!

Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Tahincioğlu 'İstanbul'u Resmet' projesiyle, 2015 Stevie International Business Awards'da 'Yılın Pazarlama Kampanyası' kategorisinde ödül aldı.

Tahincioğlu, 5 projeden 10 milyar TL gelir bekliyor!

Tahincioğlu, gayrimenkulde yatırımlarını sürdürüyor. Şehir merkezinden ilk kez Başakşehir’e yönelen şirket, 3 yılda hayata geçireceği 5 projeden 10 milyar liralık satış geliri hedefliyor.

Beşiktaş'ın yeni projesi Nidapark sakinleriyle buluştu!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu'nun ödüllü rezidans projesi Nidapark Beşiktaş'ın anahtar teslimi gerçekleşti. Nidapark Beşiktaş, İstanbul'un kültürel ve tarihi dokusu ile mahalle atmosferini birleştiriyor.

Tahincioğlu, Emlak Konut Seyrantepe arazisine en yüksek teklifi verdi!

Emlak Konut'un Seyrantepe'deki arazisi için yapılan ihalenin ilk oturumunda en yüksek teklif, Istinye arazisi ihalesini kazanan Tahincioğlu-Nida İnşaat'tan geldi.

Tahincioğlu, Emlak Konut GYO'nun İstinye arazisini aldı!

Emlak Konut GYO'nun istinye arazisinde ortaya çıkan 3.7 milyar liralık rekor fiyatı değerlendiren Murat Kurum, "Bu ihale ekonomiye güvenin bir göstergesidir" dedi.

Nidapark Seyrantepe'de daire fiyatları 621 bin TL'den başlıyor!

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Tahincioğlu'nun yeni konut projesi Nidapark Seyrantepe'de satışlar başladı. Projede, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlar olduğuna dikkat çekiliyor.

Tahincioğlu'nda ofisin payı yüzde 80'e çıktı!

Nitelikli ofis projeleri üreten Tahincioğlu, bitirdiği Nidakule Göztepe, Nidakule Kozyatağı ve Palladium Tower'ın ardından Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent projelerine devam ediyor. Tahincioğlu'nun genel projeler içinde ofise ayırdığı pay yüzde 80'e ç

Tahincioğlu projelerindeki ofis payını yüzde 80'e çıkarttı!

Palladium Tower'ın ardından Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent projelerine devam eden Tahincioğlu'nun genel projeler içinde ofise ayırdığı pay yüzde 80'e çıktı. Projenin 2016 yılının 2. çeyreğinde tamamlanmasının öngörülüyor.

Tahincioğlu GYO olmak istiyor!

İNŞAAT sektöründe 1,5 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yapan Tahincioğlu, gayrimenkul yatırım ortaklığı olmak için plan yapmaya başladı. Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu konuyu değerlendirdi.

Tahincioğlu Gayrimenkul Şahlanoğlu Ailesi ile çalışacak!

Kent markasının eski sahibi Tahincioğlu Holding bugün gayrimenkul, tarım, iç/dış bina giydirme, sabit mobilya ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Ancak son zamanlarda daha çok gayrimenkul projeleriyle öne çıkıyor...

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ulaşım!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ulaşım bilgilerine göre proje, İstanbul Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi'nde yükseliyor. Projede konutların 2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?

Nidapark Başakşehir Residence'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Proje 24 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Peki Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir iletişim!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark Başakşehir projesi hakkında detaylı bilgi için Tahincioğlu Nidapark Başakşehir iletişim numarası 444 4 846'yı arayabilirsiniz.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir fiyat listesi!

24 bin metrekare arsa alanı üzerinde Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinde fiyatlar 511 bin TL'den başlıyor. İşte, Tahincioğlu Nidapark Başakşehir fiyat listesi!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir satılık!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir satılık daire tipleri arasında 2+1, 3+1 ve 4+1'ler yer alıyor. 5 blok halinde inşa edilen projede çeşitli sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul 3 yılda 5 proje hayata geçirecek!

350 milyon lira yatırım değerine sahip Nidapark Başakşehir projesini satışa çıkaran Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, 3 yıl içinde 10 milyar lira toplam satış değeri olan 5 proje hayata geçireceklerini açıkladı.

Tahincioğlu, 5 projeden 10 milyar TL gelir bekliyor!

Tahincioğlu, gayrimenkulde yatırımlarını sürdürüyor. Şehir merkezinden ilk kez Başakşehir’e yönelen şirket, 3 yılda hayata geçireceği 5 projeden 10 milyar liralık satış geliri hedefliyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul rotasını Başakşehir'e çevirdi!

İstanbul’un merkezlerinde proje üreten Tahincioğlu Gayrimenkul, rotayı Başakşehir’e kırdı. Başakşehir’in zamanla merkez olacağını söyleyen Tahincioğlu “Nidapark projemizi 2017’de teslim edeceğiz” dedi.

Tahincioğlu, İstanbul'u Resmet projesiyle Silver ödülü aldı!

Tahincioğlu, dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği 2015 Stevie International Business Awards'da gayrimenkul sektöründe 'Yılın Pazarlama Kampanyası' kategorisinde 'İstanbul'u Resmet' projesiyle Silver ödülünü almaya hak kazandı.

Tahincioğlu İstanbul'u Resmet projesiyle ödül aldı!

Tahincioğlu ‘İstanbul’u Resmet’ projesiyle, dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği 2015 Stevie International Business Awards’da ‘Yılın Pazarlama Kampanyası’ kategorisinde Silver ödülüne layık görüldü.

Nidapark Başakşehir Tahincioğlu projesi!

Nidapark Başakşehir Tahincioğlu projesi 2017 yılının Ekim ayında teslim edilecek. Ön satışları başlayan Nidapark Başakşehir projesi 347 daire ve 48 ticari üniteden meydana geliyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir projesinin basın toplantısı 29 Eylül'de!

Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu şimdi de İstanbul’un yükselen ve gelişen Başakşehir’de hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Başakşehir’i tanıtıyor.

Tahincioğlu’ndan geleceğin mimar ve mühendislerine şantiye!

Tahincioğlu, Trump Alışveris Merkezi’nde yer alan KidzMondo’da sponsor olduğu inşaat alanı ile geleceğin mimar ve mühendislerine ilk şantiyelerini kurdu. Çocuklar Tahincioğlu baretleri ile inşaat alanında şimdiden hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Tahincioğlu Haberi

Tahincioğlu

Tahincioğlu, Türkiye'nin gayrimenkul platformu Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin (GYODER) gerçekleştirdiği 16. Gayrimenkul Zirvesi'nin 'Sürdürülebilir Gelecek' sponsorluğunu üstlendi. Zirve, 'Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA'sı Mercek Altında' temasıyla bugün yapıldı.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, zirvede, 'Konutun Dinamikleri' başlıklı panelde konuşmacı olarak yer aldı. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Tahincioğlu, panelde "GYODER’in patentli markası ‘Gayrimenkul Zirvesi’ her yıl merakla beklenen, sektörün en önemli buluşması haline geldi. Bu yıl da ana temamız ‘Sürdürülebilir Gelecek’. Sektörü sürdürülebilir bir geleceğe taşımak için farklılık, yenilik ve ortak faydaya odaklanmamız gerekiyor"...