tcdd

tcdd

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Tekirdağ ve İstanbul ilçelerinde bulunan 5 gayrimenkul satışa çıktı. 

TCDD 21 Haziran itibarıyla yeni bir döneme geçecek!

Demiryolu 21 Haziran itibarıyla yeni bir döneme geçiyor. Özel sektör kendi trenini yürütebilecek. Bakanlığa şu ana kadar 6-7 şirket talepte bulundu

Alsancak'ta TCDD'ye ait bahçe duvarı yıkılıyor!

Alsancak’ın girişinde trafiğin sıkışmasına neden olan TCDD’ye ait bahçe duvarı, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın talimatıyla yıkılıyor. Yol, yıkımın ardından çift şeritli olacak

TCDD 2016'da YHT projelerine 2 milyar liralık yatırım yapacak!

TCDD'nin 2016 Yılı Yatırım Programı'ndaki ödeneklerinin yüzde 38'i yüksek hızlı ve hızlı tren projelerine gidecek. Bu yıl yüksek hızlı ve hızlı tren projelerine 2016'da yaklaşık 2 milyar liralık yatırım yapılacak.

Bombardier, Türkiye'ye 100 milyon euro yatırım yapmayı planlıyor!

Bombardier, Türkiye'ye yatırım yapmakta kararlı. Bölge Başkanı Dieter John, "Siyasi durum ne olursa olsun Türkiye'de yatırımı sürdüreceğiz. TCDD'nin ihalesini alırsak 100 milyon euro yatırım planlıyoruz" dedi.

Bombardier ve Bozankaya tren seti ihalesi için el sıkıştı!

Kanadalı tren ve uçak üreticisi Bombardier ile Türkiye'nin raylı sistem firması Bozankaya, TCDD'nin tren seti ihalesi için el sıkıştı.

Burdur-Antalya demiryolu projesine 22 başvuru!

Burdur'daki demiryolu ağının, Antalya Körfezi'ne ulaştırılması için ilk adım atıldı. TCDD Burdur -Antalya Demiryolu Projesi Etüt, proje, mühendislik ihalesine 22 firma ön seçim müracaatı yaptı.

Ereğli Belediyesi’ne TCDD'den arazi devri!

Konya’nın Ereğli Belediyesi ile TCDD Adana 6. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Ereğli Gar Müdürlüğü bünyesindeki depo ve atıl durumdaki araziler Ereğli Belediyesi’ne devredildi.

TCDD,İZBAN'ın hat kullanım bedeli ödemediğini bildirdi!

TCDD, bugüne kadar İZBAN'ın hiç hat kullanım bedeli ödemediğini, Aziz Kocaoğlu'nun "Harcadıkları 7'de biri dahi değil" yönündeki söylemin de gerçekle bağdaşmadığını açıkladı

TCDD'den Bakırköy'de kiralık hangar binası!

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonu Başkanlığı tarafından İstanbul Bakırköy'de bulunan hangar binası aylık 10 bin TL'ye kapalı zarf yöntemi ile kiralanacak.

TCDD Adana ve Gaziantep'te 106 taşınmazı satışa çıkardı!

Türkiye genelinde gayrimenkul satışlarını sürdüren TCDD, Adana ve Gaziantep'te arsa, kargir ev, arsalı ahşap ev, bağ, bahçeli ev niteliklerine sahip toplam 106 taşınmazını satışa çıkardı.

TCDD 6 ay içinde 2'ye ayrılacak!

TCDD’nin altı ay içinde altyapı ve taşımacılık olarak ikiye ayrılması öngörülüyor. Firmalar, işletmecilik yapacağı hattı seçerek, bu hat için lisans alacak. Süreç şöyle işleyecek:

TCDD'den İstanbul Yeşilköy İstasyon sahasında 10 yıl kiralık bina!

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonu Başkanlığı tarafından Bakırköy İlçesi, Yeşilköy İstasyon sahasında bulunan binayı 10 yıllığına kiralanması amacıyla ihaleye çıkartıyor.

Aziz Kocaoğlu: TCDD ile kader birliği yaptık!

Torbalı köylerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, İZBAN’daki ortakları Devlet Demiryolları’na sahip çıktı: Memlekete hizmet etmek için kader birliği yapmışız. Bunda 'sen yapıyorsun' 'ben yapıyorum' olmaz, dedi.

İstanbul-Ankara YHT hattında test sürüşleri devam ediyor!

TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının Gebze-Arifiye bölümünde Piri Reis Treni'yle test sürüşüne katıldı.

TCDD'den 3 ilde satılık 6 gayrimenkul!

TCDD Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Kayseri, Ankara ve Eskişehir'de yer alan 6 adet gayrimenkulü satışa çıkardı.

TCDD, Siirt'teki Kurtalan İstasyon sahasını kiraya veriyor!

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü/Merkez Emlak Komisyonu Başkanlığı, Siirt'teki Kurtalan İstasyon sahasını kiraya verecek.

TCDD Lüleburgaz'daki gayrimenkulün ihalesini erteledi!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, Durak Mahallesi'ndeki 2 gayrimenkulün teklif verme tarihini erteledi...

TCDD Kırklareli'deki 2 gayrimenkulü satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından TCDD Genel Müdürlüğüne ait Kırklareli ili, Lüleburgaz ilçesidneki 2 gayrimenkulü ihale ile satıyor...

TCDD Erzurum Yakutiye'deki 2 gayrimenkul satışını iptal etti!

TCDD Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü, Erzurum İli Yakutiye İlçesi İstasyon Mahallesinde 2 adet taşınmazın satış ihalesini iptal etti...

TCDD'nin 4 taşınmazı satılacak!

TCDD Genel Müdürlüğü mülkiyetinde yer alan Erzurum ve Samsun'daki 4 taşınmaz ihaleyle satacak.

TCDD 5 ildeki 24 gayrimenkulü satışa çıkardı!

TCDD tarafından Ankara, Çankırı, Kayseri, Zonguldak ve Eskişehir il sınırları içerisinde bulunan 24 adet taşınmaz ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı…

Eskişehir OSB ile TCDD'nin demiryolu protokolü TBMM'de!

Eskişehir OSB ile TCDD arasında imzalanan demiryolu yapım protokolünün ve diğer bazı projelerin durumuna ilişkin soru önergesi hazırlandı...

TCDD, Cengiz İnşaat'ı sözleşme imzalamaya çağırdı iddiası!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'nın (TCDD) en düşük tekliften 109 milyon TL daha pahalı teklif veren Cengiz İnşaat'ı sözleşme imzalamaya çağırdığı iddia edilliyor. 

TCDD, Kartal İstasyonu'ndaki kafe- restoran alanını kiraya verecek!

TCDD 1.Bölge Müdürlüğü, Kartal İstasyon sahası içerisindeki toplam 1.290 metrekarelik taşınmazı kafe, restoran ve büfe amaçlı olarak kullanılmak üzere kiraya verecek...

TCDD, 2 ildeki 5 gayrimenkulü satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Tekirdağ ve İstanbul ilçelerinde bulunan 5 gayrimenkul satışa çıktı. 

TCDD'den Tekirdağ Muratlı'da satılık arsa!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Tekirdağ ili, Muratlı İlçesi, Balabanlı Mahallesi'ndeki tarla nitelikli taşınmaz satışa çıkıyor. Gayrimenkulün ihalesi 26 Eylül 2018 günü gerçekleşecek.

TCDD'den Kadıköy'de satılık 2 ev!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, Kadıköy İlçesi, Erenköy mahallesinde bulunan 2 evi satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihalesi 27 Eylül 2018 günü düzenlenecek.

tcdd

tcdd tcdd

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, Tekirdağ ve İstanbul ilçelerindeki 5 gayrimenkulü satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 26 Eylül-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

1- Tekirdağ Muratlı'da satılık arsa

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, Muratlı İlçesi, Balabanlı Mahallesi'ndeki tarla nitelikli taşınmaz satıyor. Gayrimenkul  26 Eylül 2018 günü ihale edilecek.

TCDD'den Tekirdağ Muratlı'da satılık arsa!

 

2- Tekirdağ Ergene'de satılık arsa

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Tekirdağ İli, Ergene ilçesindeki arsa satışa çıkıyor. Gayrimenkulün ihalesi 26 Eylül 2018 günü düzenlenecek. 

TCDD'den Tekirdağ'da satılık arsa!

 

3- Kadıköy'de satılık 2 ev!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Kadıköy İlçesi, Erenköy mahallesindeki 2 evi satışa çıkarıldı. Bağımsız bölümlerin geçici teminat bedeli 30 bin TL olarak belirlendi. 

TCDD'den Kadıköy'de satılık 2 ev!

4- Bakırköy'de satılık dükkan

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü...