teknik yapı projeleri

teknik yapı projeleri

Teknik Yapı, EXPO Turkey by Qatar Fuarı'na katıldı. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durbakayım, "Şimdi Katarlı yatırımcılar projeleri yerinde görmek ve incelemek için İstanbul’a geliyor." dedi. 

Teknik Yapı, 6 ayda 4 milyarlık 4 yeni projeye başlayacak!

Teknik Yapı, hem İstanbul hemde Anadolu'da konut yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Teknik Yapı, 6 ayda 4 milyarlık 4 yeni projeye başlayacak.

Teknik Yapı Katar'da yatırıma talip oldu!

TEKNİK Yapı, yurtdışı yatırımcıların artan ilgisi nedeniyle devam eden projelerini ve satışa sunacağı yeni projelerini Katar Expo Fuarı’nda tanıttı.

Teknik Yapı 2017'de 4 projeye başlayacak!

Teknik Yapı, 2017 yılına ilişkin yatırım takvimini açıkladı, 2017'de 4 proje yapacak. Yeni projelerle yaklaşık 4 bin konut inşa edilecek.

Teknik Yapı elaman arıyor!

Teknik Yapı, Denizli'de ve Tuzla'da başlayacağı projesinde görevlendirmek üzere satış müdürü, takım lideri ve satış temsilcisi arıyor...

Teknik Yapı, Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyor!

Teknik Yapı, İstanbul'daki dev projesi Evora İstanbul'u Denizli'ye taşıyor. Emlak Konut güvencesindeki proje, 2016 yılının Ocak ayında satışa çıkacak Teknik Yapı, İstanbul'daki Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyacak.

Teknik Yapı'nın 3 projesinde kampanya!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı 3 projesinde faizi yüzde 0.25'e düşürdü!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde düşük faiz, peşinat öteleme ve indirimden oluşan kampanyasına eklenen yaz fırsatıyla daire alanlara buzdolabı ve klima da hediye edeceğini duyurdu.

Teknik Yapı faizi 0.25'e indirdi!

TEKNİK Yapı, siyasi ve ekonomik konjonktüre bağlı olarak yükselen konut kredisi faizlerine karşı tüketici lehine yeni bir kampanya başlattı. Faiz oranlarını, tüm projelerinde vadeye bağlı olarak yüzde 0.25'e indirdi.

Teknik Yapı projelerindeki faiz oranını yüzde 39'a çekti!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için “düşük faiz”, “peşinat öteleme” ve “indirim” fırsatlarından oluşan üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Umut Durbakayım: Fikirtepe bölgesi rayına oturdu!

Teknik Yapı’nın Başkanı Nazmi Durbakayım, “Bizde herkes bildiği işin patronu. Farklılıklarla buradayız” derken, oğlu ve yardımcısı Umut Durbakayım, “Teknik Yapı bir okul, öğrendiklerimizle büyüyoruz” diyor.

Teknik Yapı projelerinde faizi yüzde 0,39'a çekti!

Ramazan ayına özel bir kampanya başlatan Teknik Yapı, yüzde 75 oranındaki yasal konut kredisindeki faiz oranlarını, tüm projelerinde 60 ay vadede yüzde 0,39'a çekti.

Teknik Yapı, Suadi'ye de lüks rezidanslar inşa edicek!

Kentsel dönüşümde en hızlı firmalardan biri olan Teknik Yapı, Suadiye'de 10 dönümlük denize sıfır arsadaki eski sahil evlerinin yerine İstanbul'un en lüks projelerinden birini inşa ediyor.

Umut Durbakayım: Gerçek rezidans hizmeti veriyoruz!

Umut Durbakayım, projenin İstanbul'un en lükslerinden yaptıklarına dikkat çekerek, "Projelerde iddiamız var. Gerçek rezidans hizmeti vereceğiz. Şu anda 6-7 bin evin yönetimini yapıyoruz." dedi.

Teknik Yapı'dan Ramazan'a özel yüzde 12 indirim fırsatı!

Ramazan ayına özel bir kampanya başlaian Teknik Yapı, yüzde 75'lik yasal konut kredisindeki faiz oranlarını, tüm projelerinde 60 ay vadede yüzde 0,39'a çekti.

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiriyor!

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiren süper kazanç kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence, Evora Denizli, Evora İzmir ve YücelPark projeleri bulunuyor. 

Teknik Yapı projeleri hakkında merak edilenleri yanıtladı!

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Merak edilen soruları yanıtladı. İşte Teknik Yapı projeleri hakkında merak edilenler...

Teknik Yapı'dan 5 yeni proje geliyor!

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, "Fikirtepe’ye 2 Concorde’un ardından 2 proje daha gelecek. " açıklamasında bulundu. Başkan Durbakayım yeni projeleri hakkında bilgi verdi.

Fikirtepe’de Anka Yapı, Teknik Yapı ve Emay İnşaat'ın projelerine ruhsat verildi!

Terk edilmiş halde 3 yıldır kentsel dönüşümü bekleyen Fikirtepe' den iyi haber geldi. Anka Yapı, Teknik Yapı ve Emay İnşaat’ın projeleri için ilk ruhsatlar verildi...

Metro Park Teknik Yapı Projesi!

Metro Park Teknik Yapı Projesi 'nde teslimler 2015 yılının Kasım ayında gerçekleşecek. Projede fiyatlar 95 bin TL'den başlıyor...

Metro Park Teknik Yapı!

Metro Park Teknik Yapı projesi kapsamında 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri bulunuyor... Detaylar haberimizde yer alıyor...

Teknik Yapı Metropark Küçükçekmece fiyat!

Teknik Yapı Metropark Küçükçekmece fiyat bilgisi haberimizin içerisinde yer alıyor. Metropark Küçükçekmece projesinde peşinat tutarı yüzde 5 olarak belirlendi...

Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi!

Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. Teknik Yapı İkitelli Metropark projesini Kasım 2015 yılında teslim ediyor...

Teknik Yapı Metropark teslim tarihi!

Halkalı'da 213 bin 800 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Teknik Yapı Metropark teslim tarihi bilgisi haberimizin içerisinde mevcut...

Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim?

Lansmana özel fırsatlarla satışların devam ettiği "Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim?" sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor...

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi ve proje hakkındaki tüm merak ettiklerin haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede hem konutlar, hem de ticari birimler yer alıyor...

Teknik Yapı Metropark daire fiyatları!

Teknik Yapı Metropark daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Teknik Yapı Metropark Halkalı ödemeleri yüzde 5 peşinatla yapılıyor...

Metro Park Teknik Yapı fiyat listesi!

Metro Park Teknik Yapı fiyat listesi haberimiz içinde yer alıyor, proje 1.270 konuttan meydana geliyor

teknik yapı projeleri

teknik yapı projeleri teknik yapı projeleri

Teknik Yapı 17-19 Ocak 2018 tarihinde Katar'ın başkenti Doha'da gerçekleştirilen EXPO Turkey by Qatar Fuarı'na katıldı. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, İzmir’in turizm, ticaret, kültür sanat açısından önemli bir merkez olduğunun altını çizdi. 


Durbakayım, "Şimdi Katarlı yatırımcılar projeleri yerinde görmek ve incelemek için İstanbul’a geliyor. Bahçeşehir projemiz için blok bazında talep var. Onun dışında Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirdiğimiz projeler için de talep topladık" ifadelerini kullandı.


Durbakayım, 2017 yılındaki yabancı satışların 20 binin üzerine çıktığını söyledi. İlginin son 4 yılda artarak devam ettiğini söyleyen Durbakayım, özellikle Körfez ülkelerinden gelen taleplerin bu artışta etkili olduğunu...