Teoman

Teoman

Şarkıcı Teoman, Ayşe Kaya ile kıyacağı nikahın ardından, Cihangir'de yeni ev arayışlarına girdi. Teoman yeni ev için 1 milyon liraya kadar parayı gözden çıkardı.

Teoman, Nişantaşı'ndaki evini 1 milyon 100 bin dolara sattı!

10 ay önce müziği bırakan Teoman kendisi için özel anlamı olduğunu söylediği evini 1 milyon 100 bin dolara sattı

Teoman, evini 1 milyon 10 bin dolara sattı!

Teoman 10 ay önce müziği bırakarak hayranlarında şok etkisi yaratmıştı. Şimdi de 1 milyon 10 bin dolarlık evini sattı

Hande Yener, 6 bin liraya boğaz manzaralı daire kiraladı!

Göktürk'de lüks bir villada oturan Hande Yener'in yeni adresi sanatçı semti Cihangir... Boğaz manzaralı bir daire tutan seksi popçu, ayda 6 bin lira kira ödüyor

Euronut Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Euronut Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi Silivri'de 287 bin 495 TL sermaye bedeli ile Erdal Serdal Özkök ve Teoman Çokyapıcı ortaklığında kuruldu.

Teoman Sancar: Denizli Acıpayam'daki konut sorunu çözülmeli! 

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, 20 Mart 2019’da meydana gelen 5,5’lik depremle evleri yıkılan ve konteynerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti. Sancar, Acıpayam'daki konut sorununun bir an önce çözülmesi gerektiğini belirtti...

Bursa Teoman Özalp Parkı’nda dönüşüm başlıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Bursa Büyükşehir Belediyesi, Hamitler ve Bağlarbaşı Mahallelerine hizmet veren fakat 10 yıldır atıl haldeki amfi tiyatrosu ile günümüzde ihtiyacı karşılayamayan 110 dönümlük Teoman Özalp Parkı’nda dönüşümü başlatıyor.

Epopee Gıda Endüstrisi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Epopee Gıda Endüstrisi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Teoman Berk tarafından kuruldu.

Teoman Cihangir'deki evini 1 milyon TL'ye satıyor!

Türk rock müzik sanatçısı ve söz yazarı Teoman, Cihangir'deki evini 1.4 milyon TL'ye satışa çıkardı. Cihangir’deki deniz manzaralı evinden taşınacak şarkıcı, yeni ev arayışına girdi.

Vuslat Can İnşaat Taahhüt ve Limited Şirketi kuruldu!

Vuslat Can İnşaat Taahhüt ve Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Teoman Kılıç tarafından kuruldu.

İzmir'de Bakanlık onaylı kentsel dönüşüm!

İş adamları Teoman Timincioğlu ile Ahmet Kıran, İzmir'in kentsel dönüşümünle yenilenmesine katkı koyabilmek için İzmir Kentsel Dönüşüm A.Ş'yi kurdu.

Lapseki Rehberlik Sosyal Güvenlik Merkezi hizmete açıldı!

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde SGK Rehberlik Sosyal Güvenlik Merkezi hizmete açıldı. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Teoman, sürece başladıklarını söyledi.

Acıbadem Yör Palas'a yoğun ilgi!

Yör Palas Acıbadem satışlarına yoğun talep geldi. Yörsan ve Yöryapı Başkan Yardımcısı Teoman Yörük, ilk satışların gerçekleştiğini söyledi

Sedat Gürsesli: İnşaat ülke ekonomisinin can damarı!

Adana Müteahhitler Birliği Genel Başkanı Sedat Teoman Gürsesli, inşaat sektörünün öneminde bahsetti. Gürsesli, ''İnşaat ülkemiz ekonomisinin lokomotifi sektörü'' dedi.

İzmir'deki yapıların yüzde 65'i riskli!

İzmirli işadamı Timincioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu yaptığı açıklamada İzmir'deki yapıların yüzde 65'inin riskli olduğunu söyledi

Yöryapı’nın hedefi kentsel dönüşüm projelerine yoğunlaşmak!

Ülkemizde yaklaşık 19 milyon konut stoğu var. Bu konut stoğunun yüzde 40 gibi önemli bir oranı riskli, yapı ömrünü tamamlamış, sağlıksız ve ruhsatsız yapılaşmadan meydana geliyor. Teoman Yörük: “Yöryapı’nın hedefi kentsel dönüşüm projelerine yoğunlaşmak" dedi.

Yöryapı kentsel dönüşüm projelerinde ilk üçü hedefliyor!

Yörsan ve Yöryapı Başkan Yardımcısı Teoman Yörük inşa edecekleri “Markalı Konut Projeleri” sayesinde vatandaşları altyapısı oturmuş semtlerde ev sahibi yapacaklarını söylüyor.

Teoman

Teoman Teoman


Fotoğraf sanatçısı Ayşe Kaya ile evlenecek olan Teoman, uzun yıllardır kopamadığı Cihangir'den yeni ev bakıyor. Yeni evleri için 1 milyon lirayı gözden çıkaran Teoman  ve Ayşe Kaya Les Ottomans Hotel'de sade bir düğünle dünya evine...