thy

thy

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 50’yi aşkın ülkeden 7 bin iş seyahati profesyonelini bir araya getiren Boston’daki konferansta konuştu. Aycı, THY’nin başarılarını anlattı.

Turizm sektörü gözünü gurbetçilere dikti!

Bu yaz sıkıntılı günler geçiren turizm sektörü gözünü gurbetçilere dikti. Tatilbudur.com Genel Müdürü Kuş, “THY yurtdışındaki Türklere dönük kampanyalar yapabilir” dedi

İlker Aycı: 3.Havalimanı ile başka bir yere sıçrayacağız!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı, “THY olarak 3.Havalimanı’na sorumluluğumuzu en iyi şekilde taşıyacağız.

3. Havalimanı THY’yi farklı bir boyuta taşıyacak!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, İstanbul’da yapım aşamasında olan 3.Havalimanı’nın THY’yi farklı bir boyuta taşıyacağını söyledi. İşte görüşleri...

THY'nin yolcu sayısı yüzde 6 arttı!

Türk Hava Yolları, Ocak-Şubat döneminde 8.3 milyon yolcu taşıdı. THY Ocak-Şubat dönemi toplam yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.1 artışla 8.3 milyon oldu.

THY 17 -18 Şubat'taki 88 uçuşu iptal etti!

Türk Hava Yolları, İstanbul'da 17-18 Şubat'ta beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatta 88 seferi iptal etti. Yolcuların seyahatlerinden son durumu öğrenmeleri istendi.

THY'de bazı seferler iptal!

THY'de bazı seferler iptal edildi. THY'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, yarın yapılması planlanan karşılıklı bazı seferlerin, meteorolojik beklenti ve olası kapasite azaltılması doğrultusunda iptal edildiği belirtildi.

THY'den iç hatta indirim kampanyası!

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyenler, 7 Aralık'a kadar satın alacakları biletle uçuşlarını 1 Nisan ile 27 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirebilecek.

Brad Pitt THY'nin yeni reklam yüzü oldu!

Hava taşımacılığında yakaladığı başarı kadar, marka elçisi olarak seçtiği isimler ve reklam filmleri ile de adından söz ettiren Türk Hava Yolları büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor.

Havaalanları Türkiye nüfusunun iki katını ağırladı!

Havaalanları Türkiye nüfusunun iki katını ağırladı. Türkiye'deki ulusal ve uluslararası havaalanlarından 10 ayda 144 milyon yolcu faydalandı.Bu dönemde 67 milyon 779 bin yolcu, İstanbul'daki havaalanlarını kullandı.

THY mil ile alışveriş dönemini başlattı!

Türk Hava Yolları (THY) mil ile alışveriş dönemini başlattı. Türk Hava Yolları mil ile alışveriş dönemini başlattı. Mil sahibi THY yolcuları, millerini shopandmiles.com sitesinde alışveriş yaparak harcayabilecek.

THY‘den bir rekor daha!

Türk Hava Yolları (THY), 2014 yılının dokuz aylık döneminde 1 milyar 545 milyon lira net kar elde etti.Buna göre, THY bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla satışlarını yüzde 33 artırarak 18,4 milyar liraya çıkardı.

THY katalizör oldu, Maldiv yolcusu arttı!

THY’nin Maldivlere direkt uçmaya başlamasıyla 2007’de 2.000 civarında olan Türk turist sayısı 2013 sonunda 10 bine yaklaştı. Maldivler’de Türk bayrağını dalgalandıran bir de Türk adası var.

THY, Kherson'a sefer düzenlemeye başladı!

Türk Hava Yolları ( THY ), Ukrayna'nın önemli kentlerinden biri olan Kherson'a sefer düzenlemeye başladı.THY, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Kherson'a ilk etapta haftada 4 sefer yapacak.

THY’den petrolde düşüş sürerse bilet ucuzlar sinyali!

Petrol fiyatlarının 88 dolarla son 4 yılın en düşük seviyesine gerilemesi, uçak bileti fiyatlarında indirimi gündeme getirdi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, petroldeki düşüşün bilet fiyatlarına indirim olarak yansıyabileceğini söyledi.

Yeşilyurt İnşaat'tan THY çalışanlarına yüzde 17 indirim kampanyası!

Yeşilyurt inşaat tarafından Anadolu Yakasının gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

THY çalışanlarına Still İstanbul Diamond'da indirim!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Diamond'dan THY çalışanlarına özel kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still istanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Diamond'tan Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

Bağcılar THY ve Albayraklar Sitesi imar planı askıya çıktı!

Bağcılar'da riskli alan ilan edilen Evren Mahallesi'nde yer alan THY Sitesi ve Demirkapı Mahallesi'nde yer alan Albayraklar Sitesi'nin imar planı bakanlık tarafından onaylanarak, bugün askıya çıktı.

Bağcılar THY Sitesi imar planı askıya çıktı!

İstanbul Bağcılar'a bağlı Evren Mahallesi sınırları içerisinde bulunan THY Sitesi “Riskli Alan”a yönelik hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı bugün askıya çıktı.

THY'nin yolcu sayısı yüzde 6 arttı!

Türk Hava Yolları, Ocak-Şubat döneminde 8.3 milyon yolcu taşıdı. THY Ocak-Şubat dönemi toplam yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.1 artışla 8.3 milyon oldu.

THY yeni Genel Müdürlük binası inşa edecek!

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun THY'de yaşananların konu edildiği aylık Empathy'nin Şubat-Mart sayısında; " Genel Müdürlüğümüzün hemen önünde inşa edeceğimiz yeni binanın temellerini önümüzdeki aylarda atacağız." dedi..

THY Ordu-Giresun Havalimanı'na tarifeli sefer düzenleyecek!

THY 'nin, Türkiye 'de deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı 'na tarifeli seferlerin başlatılmasına karar vermesi, iki kentte de sevinçle karşılandı.

THY bilet fiyatlarını düşürecek!

THY Genel Müdürü Temel Kotil, petrol fiyatlarının uçak biletlerini de etkileyeceğini belirterek, “Petrol fiyatlarının düşmesiyle havayolunun gideri yüzde 10 düşmüş olacak. Tabi ki bizim bilet fiyatlarımızda düşecek” dedi.

THY, 2014'te 54,7 milyon yolcu taşıdı!

THY'nin toplam yolcu sayısı 2014 yılında bir önceki yıla göre yüzde 13,3 artışla 54,7 milyona ulaştı.Yolcu sayısında iç hatlarda yüzde 13,2, dış hatlarda yüzde 13,3 artış gerçekleşti.

THY’nin yer hizmetleri ihalesini TGS kazandı!

TAV, TGS Yer Hizmetleri AŞ'nin Türk Hava Yolları'nın (THY) açmış olduğu toplam sekiz havalimanının yer hizmetleri ihalesini kazandığını bildirdi. TGS'nin, söz konusu ihaleyi en iyi teklifi vermek suretiyle kazandığı bildirildi.

THY'de bazı seferler iptal!

THY'de bazı seferler iptal edildi. THY'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, yarın yapılması planlanan karşılıklı bazı seferlerin, meteorolojik beklenti ve olası kapasite azaltılması doğrultusunda iptal edildiği belirtildi.

thy

thy thy

Dünyanın önde gelen havayolu, havalimanı, oteller zinciri gibi uluslararası markaları bir araya getiren Küresel İş Seyahatleri Birliği’nin (Global Business Travel Association-GBTA), ABD’nin Boston kentinde düzenlediği toplantıda konuşan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY’nin başarılarını anlattı. Aycı, THY’nin başarılarını anlattı. 


İstanbul’dan üç saatlik zaman dilimi içinde 56 ülkeye ulaşılabildiğini anlatan Aycı, üçüncü havalimanın açılmasıyla birlikte THY’nin çok daha güçleneceğini ifade etti. Aycı, yeni havalimanının akıllı, kullanıcı dostu, güncel koşullara uygun güvenlik donanımlı ve en üst düzeyde hizmet kalitesine uygun olacağını...