Toki Konutları

Toki Konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bitlis Adilcevaz'da inşa edilen 32 konut satışa çıkarılacak

TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları nelerdir?

TOKİ'den dar gelirlilere asgari ücretle çalışanlara emeklilere, dar gelirlilere büyük müjde geldi. TOKİ alt gelir grubu konut projelerinde sadece 13 bin lira peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları nelerdir?

TOKİ'den 505 lira taksitle dar gelirliye ev!

TOKİ, Ağustos ayında farklı illerde bulunan binlerce ucuz konutu alt gelir grubu aileler için satışa sundu. Projelerde en düşük aylık taksit tutarı 505 lira, peşinat tutarı 5 bin lira olarak belirlendi.

TOKİ 17 yılda kaç kişiyi ev sahibi yaptı?

2002-2019 döneminde TOKİ tarafından kaç kişiye konut sağlandığı meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Kocuk, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ bin 650 konutu Ocak'ta teslim edecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ tarafından tamamlanma aşamasına gelen bin 650 konutun Ocak ayında hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı. 

TOKİ’den konut nasıl alınır?

Dar ve orta gelir düzeyine sahip vatandaşların konut edinmesi için çalışmalarda bulunan TOKİ'den nasıl ev alınır? TOKİ'den ev sahibi olmak için hangi şartlar gerekir? Bütün bu soruların cevabı haberin içinde yer alıyor...

TOKİ'nin hedefi 1 milyon 200 bin konut!

2016’da 65 bin yeni konut yaptıklarını belirten TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, 2023 hedeflerinin 1 milyon 200 bin konut olduğunu açıkladı. Turan, 2023’te 6 milyon kişinin TOKİ konutlarında yaşayacağını vurguladı.

TOKİ ile İstanbul’da yatay mimari dönemi!

TOKİ’nin bayramdan sonra satışa çıkaracağı konutlar, yatay mimariyle inşa edildi. TOKİ Başkanı Ergün Turan, bin 892 konut için 30 binin üzerinde başvuru beklediklerini açıkladı.

Turyap TOKİ'nin 57 iş yeri ve 59 konutunu sattı!

Turyap, TOKİ'nin 57 iş yeri ve 59 konutunu satışa çıkardı. Konutlar 55 Bin TL, iş yerleri ise 30 Bin TL’den başlayan muhammen bedellerle satışa çıktı. Müzayede de bir günde 26 Milyon TL’lik satış yapıldı.

TOKİ 10 ildeki 4 bin 600 konutu teslim etti!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ardahan, Amasya, Afyonkarahisar, Bolu, Gaziantep, İstanbul, Karaman, Kırıkkale, Sivas ve Yozgat’ta inşa ettiği toplam 4 bin 600 konutu hak sahiplerine teslim etti.

TOKİ'nin 65 bin konut hedefinin üçte biri tamam!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Ergün Turan, projelerden ve yatırımlardan bahsetti. Turan, hedefi olan 65 bin konut hedefinin 22 bine yakınının tamamlandığını söyledi.

Gaziantepli sanatçılar için TOKİ'den konut talebi!

Türkiye Müzisyen ve Sanatçılar Federasyonu Başkanı Ahmet Onurlu, müzisyen ve sanatçılar için TOKİ'den konut talebinde bulanacağını belirtti. Onurlu, ''Sanatçılarımız kira öder gibi ev sahibi olacaklar" dedi.

TOKİ yatırımları artarak devam edecek!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, projeleri ve yeni yatırımları anlattı. Turan, ''Sosyal donatı yatırımlarımız 2017’de artarak devam edecek'' diye konuştu.

TOKİ Bolu'nun kaderini değiştirecek!

Manisa Yunusemre Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü Teknik Heyeti, İstanbul ve Bolu'da TOKİ projeleriyle ilgili bilgiler aldı. Bolu'da hayata geçecek birçok projeyle ilgili detaylar paylaşıldı.

TOKİ'den Denizli'ye 130 lira taksitle konut!

Denizli Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve TOKİ işbirliğiyle dar gelirli 786 aileyi aylık 130 lira taksitle ev sahibi yapacak. Merkezefendi ilçesi, Karahasanlı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan evler için başvurular Mart ayında başlıyor.

Kütahya İnköy TOKİ Konutları kura çekimi!

Kütahya İnköy TOKİ Konutları kura çekimi 28 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek. Aylık taksitlerin 270 TL'den başladığı projede 2 oda 1 salon dairelere yer veriliyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura başvuru dönemi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura başvuru dönemi için son 3 gün. Minimum 8 bin 544 TL peşinat alınan projede 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor.

Çorum Merkez TOKİ Konutları kura çekilişi bugün!

Çorum Merkez TOKİ Konutları kura çekilişi bugün yapılacak. Daire fiyatlarının 100 bin 758 TL'den başladığı projede satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından kabul ediliyor.

TOKİ Konutları ile lüks konutlar arasında ki fark nedir?

Anadolu'da Bugün Gazetesi köşe yazarı olan Mustafa Ekmekcioğlu bugunkü yazısında TOKİ konutları ile lüks konutlar arasında ki farkı anlattı. İşte o yazı....

Yozgat Mutafoğlu TOKİ Konutları kura 2016!

Yozgat Mutafoğlu TOKİ Konutları kura 2016 kapsamında 2+1 daireler satışa sunuluyor. 180 aya varan taksit uygulanan projede aylık taksitler 315,35 TL'den başlangıç gösteriyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura çekimi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura çekimi kapsamında 258 adet daire satışa sunuluyor. Projede yüzde 25 peşinatta kalan bedel için 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

Ağrı Fırat Mahallesi TOKİ Konutları kura çekilişi!

Ağrı Fırat Mahallesi TOKİ Konutları kura çekilişi devam ediyor. Sonuçların henüz açıklanmadığı projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler satışa sunuluyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi 15 Ocak 2016 tarihi itibariyle sona erecek. Yüzde 10 peşinatta 96 ay vade fırsatı sunan projede başvuru ücreti olarak 2 bin TL isteniyor.

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuruları bugün son!

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuruları bugün son. 9 bin 234 TL peşinatla daire sahibi olunabilen projede toplamda 46 adet daire açık satışa sunuluyor.

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ Konutları!

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ Konutları başvuru dönemi 30 Aralık'ta sona erecek. Dairelerin 2+1 olarak tasarlandığı projede 180 veya 240 ay vade seçeneği sunuluyor.

Karaman Kırbağı TOKİ Konutları fiyatları!

TOKİ Karaman Kırbağı'nda daireler 2+1 olarak tasarlandı. Projede başvuru işlemleri T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor. Peki Karaman Kırbağı TOKİ Konutları fiyatları ne kadar?

Afyon Merkez TOKİ Konutları başvuru bedeli!

TOKİ Afyon Merkez'de 300 adet konut emekliye özel olarak satışa sunuluyor. Projede başvurular T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor. Peki Afyon Merkez TOKİ Konutları başvuru bedeli ne kadar?

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi!

Dün kura yöntemiyle satışa çıkarılan TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Evleri fiyatları 119 bin 826 TL'den başlıyor. İşte Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi...

Toki Konutları

Toki Konutları Toki Konutları

TOKİ, Bitlis Adilcevaz Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde 32 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 81,52 metrekare ile 106,63 metrekare büyüklüğünde olan konutların fiyatı 49 bin 573 TL'den başlayıp, 81 bin 979 TL'ye kadar yükseliyor. 180 ve 120 ay vade imkanı uygulanan konutların başlangıç taksitleri  264 TL ile 581 TL arasında değişiyor. Başvurular 30 Temmuz-30 Ekim 2009 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası'na yapılacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Detaylı fiyat listesi için...