01 / 12 / 2022

trafik

trafik

Araç sahiplerini ilgilendiren yeni bir açıklama yapıldı. Bu haber trafiğe çıkan herkesi ilgilendiriyor. İşte detaylar!

Trafikte yeni düzenlemeler yakında! 

SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, "Trafik poliçe primlerinin vatandaş için sürdürülebilir bir hale gelmesi için kişi bazlı poliçe, doğrudan tazmin gibi reformlarla sürdürülebilir yapmak istiyoruz. Üzerinde çalıştığımız yeni düzenlemeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Ekonomik kriz trafiği etkiledi! Kayıtlı taşıt sayısında ciddi erime

Trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı bundan bir önceki aya göre yüzde 0,1 azalım gösterdi. Trafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı ağustos ayının sonu itibarıyla 26 milyon 29 bin 230 olarak kayıtlara geçti. İşte detaylar…

Arabası olanlar artık teyakkuza geçti! 81 ilde fiyatlara büyük zamlar geldi! İşte detaylar!

Arabası olanlar artık daha çok dikkat edecek. Zorunlu trafik sigortasına gelen artışlar gündemde yer alıyor. İşte detaylar!

Zorunlu trafik sigortası ne kadar oldu? 2022 trafik sigortasına ne kadar zam geldi?

Zorunlu trafik sigortası fiyatları araç sahipleri tarafından araştırılıyor. Peki Zorunlu trafik sigortası ne kadar oldu? İşte detaylar!

Zorunlu trafik sigortasına güncelleme yapıldı! Artık 5 katını geçmeyecek!

Zorunlu trafik sigortası ile ilgili yeni bir düzenlemeye gidildi. İşte milyonlarca araç sahibini ilgilendiren yeni düzenleme!

Bayramda köprü ve yollar ücretsiz mi? Bakan bizzat açıkladı

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala köprü ve otoyolların ücretsiz olup olmayacağı merak ediliyor. Vatandaşlar memleketine gitmek için şimdiden düştü. İşte detaylar…

İstanbul’un trafik sorununu Aselsan çözdü!

ASELSAN’ın Ankara’da geliştirip, ürettiği Serbest Geçiş Sistemi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde tam kapasiteyle devreye girdi. Kameralarla çalışan Sistem, trafik serbest akış halindeyken ücret toplayabiliyor.

Trafiği rahatlatmak adına yapılan çözümler yeterli mi?

Yeni Akit gazetesi köşe yazarı Cevat Kışlalı bugün ki köşe yazısında ''Her yere metro Her derde metro'' başlığına yer veriyor. İşte Cevat Kışlalı'nın köşe yazısı;

1973 yılında İstanbul'un trafiği düzelmezmiş!

1973 yılında 3 milyon nüfusa sahip İstanbul'un trafiği düzelmezmiş. 6 bin 200 kilometre olan şehir yolunda 240 trafik polisi görev yapıyormuş. Ayrıca şehirde 3 bin 337 at arabası varmış.

Tatilciler dönüş yolunda! İstanbul yönü yoğun!

Kurban Bayramı tatilinden dönenler nedeniyle TEM otoyolu Kocaeli geçişinde ve D-100 karayolu İstanbul istikametinde yoğunluk yaşanıyor. Gişelerde ise kilometrelerce kuyruk oluştu. Ankara yönünde trafik normal.

Tatilciler dönüş yolunda!

Tatilciler dönüş yolunda. Kurban Bayramı tatilinden dönenler nedeniyle TEM otoyolu İstanbul istikametinde zaman zaman araç yoğunluğu yaşanıyor. Karayolları ve trafik ekipleri, ulaşımda aksaklık yaşanmaması için denetimlerini sürdürüyor.

Yollarda bayram yoğunluğu!

Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlar, Kırıkkale-Kayseri ve Kırıkkale-Samsun karayolunda yoğunluğa neden oldu. 46 ilin bağlantı noktasında yer alan Kırıkkale’de karayolları ve trafik ekipleri, denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

İstanbul trafiğinde bayram yoğunluğu başladı!

Kurban Bayramı tatilinin başlaması dolayısıyla İstanbul genelinde trafikte yoğunluk yaşanırken, Çamlıca gişelerinin önünde uzun araç kuyrukları oluştu. Kent genelinde köprüler, otoyollar ve ana arterlerde trafik yavaş ilerledi.

Kurban Bayramı'nda trafik tedbirleri alınacak!

İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Kurban Bayramı'nda sürücülerin dikkatli olmasını ve kurallara harfiyen uymasını rica ediyorum, çok önemsiyorum. Gönül arzu ediyor ki, hiçbir biçimde ölüm haberi almayalım. Hastaneler yaralılarla dolmasın" dedi.

Pötikare Otopark Çizgi Uygulamaları Ve Trafik İşaretleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şti. kuruldu!

Pötikare Otopark Çizgi Uygulamaları Ve Trafik İşaretleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şti. bugün Ataşehir'de Aysel Akdana ve Songül Eroğlu ortaklığında kuruldu.

Araç sahipleri dikkat! Sigorta şirketlerinin trafik sigorta yapmamasına ilişkin şikayetler üzerine açıklama geldi

Sigorta şirketlerinin trafik sigortası yapmamasına sert yaptırım geliyor. İşte detaylar…

Trafik sigortası primi ne kadar olacak? Zorunlu trafik sigortası fiyatları yükselecek mi?

Zorunlu trafik sigortasına yapılacak yeni zam oranı belli oldu. Akaryakıtlara yapılan zamların ardından trafik sigortası primi için yapılacak % 25'lik artış özellikle ticari araç sahiplerinin tepkisine neden olacak. Peki Trafik sigortası primi ne kadar olacak?

Zorunlu trafik sigortasında zamlı tarife geldi! İşte 1 Mayıs 2022 trafik sigortası fiyat listesi...

Bugün itibarıyla Zorunlu Trafik Sigortası'na zamlı tarife uygulanacak! Peki, zorunlu tarfik sigortası fiyatları ne kadar?İşte 1 Mayıs 2022 trafik sigortası fiyat listesi...

Zorunlu Trafik Sigortası'na sayılı günler kaldı! İşte zamlı Trafik Sigortası tarifesiyle oluşacak yeni fiyatlar

Milyonlarca sürücü bu haberi bekliyor. Mayıs ayı itibarıyla zamlı Zorunlu Trafik Sigortası yürürlüğe girecek. İşte tüm detaylar...

Trafik sigortasında yeni dönem! O tutarı da sigorta şirketleri ödeyecek

Trafik sigortası poliçesinde yaralanmalı kaza ve ölümlü kaza teminat bedelleri şimdiye kadar kazada mağdur olan sigortalıya ödeniyordu. Son yaşanan olaydan sonra Yargıtay yaralamalı kazadan sonra bakıcı parasının sigorta tarafından ödenmesine hükmetti.

Trafik sigortasına rekor zam! Her ay düzenli artacak! İşte trafik sigortası fiyatları 2022...

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Noyan Doğan, bugünkü köşesinde trafik sigortasına gelen zammı kaleme aldı. İşte Noyan Doğan'ın o yazısı...

25 milyon araç sahibine kötü haber geldi! Trafik sigortasına her ay otomatik zam yapılacak!

25 milyon araç sahibine kötü haber geldi. Geçtiğimiz Şubat ayında yüzde 20 oranında zamlanan zorunlu trafik sigortasına her ay düzenli olarak yüzde 2.25 otomatik zam yapılacak ve böylelikle yıllık zam yüzde 51’i bulacak.

Trafik kazasında kağıtla tutanak tutma devri bitti! Cep telefonuyla hasar bildirimi yapabilirsiniz

Trafik kazası esnasında sürücülerin en çok başını ağrıtan kağıt kalemle tutanak tutma işlemi sona eriyor. Eğer bir trafik kazasına karışırsanız ve yanınızda trafik kazası tutanak formu yoksa ne yapacağım diye endişelenmeyin çünkü sorun artık "Alo Tutanak" adı verilen mobil uygulama ile çözülüyor.

Çetinler Trafik Otopark Ve Yol Çizgi Uygulamaları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çetinler Trafik Otopark Ve Yol Çizgi Uygulamaları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da Reşit Çetin tarafından kuruldu.

Arabası olanlara şok! Zorunlu trafik sigortası 2022 ne kadar oldu?

Zorunlu trafik sigortası ücretlerine güncelleme geldi, araç sahiplerini yakından ilgilendiren zorunlu trafik sigortaları ne kadar?

Yol Trafik İnşaat Taahhüt Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yol Trafik İnşaat Taahhüt Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile N. Shukur H. Husseın tarafından kuruldu.

Gen Trafik Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gen Trafik Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli’nde  50 bin TL sermaye bedeli  Serkan Has tarafından kuruldu.

trafik Haberi

trafik

Otomobil sahiplerini ilgilendiren ve zorunlu olan trafik sigortası için yeni düzenleme yolda. Zorunlu trafik sigortası yaptıracaklar bu yeni düzenleme hakkında araştırmalara başladı. Peki zorunlu trafik sigortası hakkında yapılan yeni düzenleme neleri kapsıyor, zorunlu trafik sigortasında yapılan değişiklikler nelerdir?

İşte detaylar…

ARAÇ SAHİPLERİ İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Araç kullanan ve trafiğe çıkan vatandaşları yakından ilgilendiren önemli bir açıklama geldi. Trafiğe çıkan her aracın trafikte güvenli bir şekilde yer almasını amaçlayan, ama olası bir kaza halinde karşı tarafı korumak için zorunlu olarak trafik sigortası yaptırması gerekiyor. Zorunlu trafik sigortasına dair kritik bir açıklama geldi ve yeni düzenlemenin yolda olduğu belirtildi.

Bu konuyla ilgili SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu tarafından bir açıklama yapıldı. Eroğlu, yaptığı açıklamada zorunlu trafik sigortasında geniş bir güncellemeye gidildiğini ifade...