01 / 07 / 2022

Trip Advisor

Trip Advisor

Trip Advisor, Rixos Sharm El Sheikh otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi. 45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisi değerlendirildi.

İstanbul 2015 Yılı Seyyah Tercihleri'nde 3. sırada!

İstanbul, Paris'i solladı Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden olan Trip Advisor, üyelerinin milyonlarca görüş ve incelemesine dayandırdığı destinasyona yönelik '2015 Yılı Seyyah Tercihleri' ödüllerini açıkladı.

Four Seasons Otel, dünyanın en iyi 13'üncü oteli oldu!

Dünyanın en önemli seyahat sitelerinin başında gelen Trip Advisor, okurlarının oylarıyla dünyanın en iyi otellerini sıraladı. İstanbul Sultanahmet'te bulunan Four Seasons Otel, listeye 13'üncü sıradan girmeyi başardı.

Midtown Hotel 2012’nin trend ve modern otelleri arasına girdi!

Dünyanın en büyük seyahat-yorum sitesi Trip Advisor kullanıcıları, Türkiye’nin en iyi 25 otelini seçti. Midtown Hotel birbirinden farklı kategorilerin bulunduğu listede, “2012’nin Trend ve Modern Otelleri” arasında yer aldı

Opal Advisor Danışmanlık Ve Uluslararası İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Opal Advisor Danışmanlık Ve Uluslararası İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sefer Kerem Güler tarafından kuruldu.

Mavi Trip Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Mavi Trip Turizm Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Majid Hamzehgarakani ve Omid Khosravi ortaklığında kuruldu.

Trip İstanbul Gayrimenkul Ve Otel İşletmeciliği Anonim Şirketi  kuruldu!

Trip İstanbul Gayrimenkul Ve Otel İşletmeciliği Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Işık Uman ve Serkan Akkaya ortaklığında kuruldu. 

İşte dünyanın en iyi tasarımlı 10 müzesi!

Seyahat sitesi Trip Advisor, tatilciler için dünyanın en iyi 10 müzesini belirledi. İşte, tatilde İşte bir sonraki tatilinizde denk getirebileceğiniz en iyi müzeler ve bulundukları kentler…

Trio Plus Kayseri daire fiyatları!

Trio Plus Kayseri projesi 78 adet daireden meydana geliyor. Kayseri Yıldırım Beyazıt'ta inşası devam eden Trip Plus Evleri'nde dairelerin hepsi 4+1 olarak planlandı...

Rixos Sharm El Sheikh Oteli dünyada ilk 10'a seçildi!

"Trip Advisor", 2014 Travelers Choice Ödülleri kapsamında "Rixos Sharm El Sheikh" otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi.

Rixos Sharm El Sheikh dünyanın ilk 10’u arasına girdi!

45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisini değerlendiren dünyanın en büyük seyahat sitesi “Trip Advisor”, 2014 Travelers Choice Ödülleri kapsamında Rixos otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi.

Rixos Sharm El Sheikh dünyanın en iyi 10 resort oteli arasına girdi!

Trip Advisor, Rixos Sharm El Sheikh otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi. 45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisi değerlendirildi.

Rixos dünyanın ilk 10’u arasına girdi!

45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisini değerlendiren dünyanın en büyük seyahat sitesi “Trip Advisor”, 2014 Travelers Choice Ödülleri kapsamında “Rixos” otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi.

Trip Advisor, Rixos Bodrum'a 5. kez mükemmeliyet ödülü verdi!

Rixos Premium Bodrum, konuklarının mutluluğunu başarı için tek kıstas alan yaklaşımıyla, uluslararası gezi ve tanıtım sitesi Trip Advisor tarafından üst üste 5.kez mükemmeliyet sertifikasına layık görüldü.

İstanbul 2015 Yılı Seyyah Tercihleri'nde 3. sırada!

İstanbul, Paris'i solladı Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden olan Trip Advisor, üyelerinin milyonlarca görüş ve incelemesine dayandırdığı destinasyona yönelik '2015 Yılı Seyyah Tercihleri' ödüllerini açıkladı.

2015 Seyahat Tercihleri listesinde İstanbul 3. sırada!

Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden olan Trip Advisor, üyelerinin milyonlarca görüş ve incelemesine dayandırdığı destinasyona yönelik ‘2015 Yılı Seyyah Tercihleri’ ödüllerini açıkladı..

2014 Trip Advisor Mükkemmellik Ödülü Constance Hotel'e!

Constance Hotels & Resorts ve Mauritius’da yer alan Links Golf Sahası, Dünya’ nın en önemli seyahat yorum sitesi Trip Advisor’ un kullanıcılarının oylarıyla 2014 Trip Advisor Mükemmellik Ödülü’ nün sahibi oldu.

Trip Advisor Haberi

Trip Advisor

45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisini değerlendiren dünyanın en büyük seyahat sitesi “Trip Advisor”, 2014 Travelers Choice Ödülleri kapsamında “Rixos Sharm El Sheikh” otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi.


Trip Advisor listesinde 'Rixos Sharm El Sheikh'ilk 10’da yer alarak Türk otelcilik sektörü için çok önemli bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Malplerden Meksikaya, Dominikten Antiguaya dünyanın en iyi resort otellerinin misafir oylarına göre sıralandığı 2014 Travelers Choice ödüllerinde, ilk defa bir Türk işletmesi dünyanın en iyi 10 oteli arasına girmeyi başardı.


Misafir memnuniyeti ve Türk konukseverliğini en iyi şekilde temsil etmeyi ilke edinen Rixos Otelleri, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Yıldırım: 


“Rixos otelleri olarak, amacımız Türk kültür ve değerlerini en mükemmel şekilde sunmak, Trip Advisor...