TT Arena

TT Arena

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yapılması planlanan spor salonunun, 10 yıllık isim hakkı sponsorluğu ile sağlanacağını, ayrıca bu salonun yıllık 10 milyon dolar kira getirisi olacağını söyledi.

Galatasaray'a şok: TT Arena elden gidebilir!

Başkan Duygun Yarsuvat, Türk Telekom Arena'nın Galatasaray Kulübü için yapıldığını ancak üst hakkının henüz verilmediğini dile getirdi. Yarsuvat "Dolayısıyla bu stat her zaman elimizden alınabilir" dedi

'TT Arena, 1 saatte boşalacak'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 2015 yılı mart ayında, metro hattında 3. tüpün devreye girmesiyle 50 bin kişinin 1 saat içinde Türk Telekom Arena Stadı'ndan ayrılabileceğini söyledi.

Galatasaray stadın açılır-kapanır çatısını yaptırmadığı için 12 milyon Euro ceza verecek!

Galatasaray, açılır-kapanır çelik çatıyı, süresi içinde yaptırmadığı için 12 milyon euro olan (yaklaşık 33 milyon lira) maliyetin yarısını ceza olarak ödeyecek. Cim-Bom, bu parayla yeni bir yıldız transferi daha yapabilirdi...

TOKİ: Türk Telekom Arena'yı eksiksiz teslim ettik!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Türk Telekom Arena Stadının eksiksiz şekilde Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne teslim edildiğini ve stadın kullanımından kaynaklanabilecek aksaklıklardan dolayı sorumlulukları bulunmadığını bildirdi.

Türk Telekom Arena havadan görüntülendi!

İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena 28 Eylül 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Galatasaray, kendi evi TT Arena'da kiracı olacak!

G.Saray yönetimi Stat Aşž ’yi hayata geçirdikten sonra TT Arena ’nın işletmesini bu şirkete verecek. Sarı-Kırmızılılar, iç sahada oynadıkları her karşılaşma için bu şirkete 350 bin lira kira ödeyecek

TT Arena, Galatasaray'ı elit kulüpler arasında taşıyacak!

Avrupa'nın ve Dünya'nın en elit statlarını irdeledik, inceledik. Bu bağlamda biz simdi Galatasaray'ın Seyrantepe'deki Türk Telekom Arena Stadı'nı ve bu statın Galatasaray'a olası etkilerini tartışalım biraz...

TT Arena Stadyumu'nun havadan videosu!

Türk Telekom Arena Stadı www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi.

Beşiktaş ibreyi Gebze Alaettin Kurt Stadı'na çevirdi!

İnönü Stadı'nın yıkılıp yeniden yapılacak olmasından dolayı, gelecek sezon maçlarını oynayacak stat arayan Beşiktaş JK, gözünü Gebze Alaettin Kurt Stadı'na çevirdi...

Türk Telekom Arena Stadyumu havadan görüntülendi!

Türk Telekom Arena Stadyumu www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Seyrantepe – Ayazağa’ya piyango vurdu!

TT Arena, Vadi İstanbul, Maslak 1453, Seyrantepe Mix, Cendere Vadisi… Tüm bu projeler Seyrantepe – Ayazağa bölgesinin değerini artıran yatırımlar. Projelerle adeta piyangonun vurduğu bölgedeki konutların yüksek oranlarda prim yapacağı öngörülüyor...

Arena Stadı'nın çatısı deprem riski yüzünde kapatılmadı!

İstanbul'un 1. dereceden deprem bölgesi olduğunu belirten TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel, bu sebepten dolayı Arena Stadı'nın çatısını açılır kapanır yapmadıkları söyledi...

Ender Özatay: Türk Telekom Arena Stadı'nda altyapı sorunu var!

‘Su yönetimi konusunda dünya lideri’ olan ve Londra Olimpiyat Stadı, Donbass Arena gibi birçok önemli statta refansları olan ACO’nun Türkiye Genel Müdürü Ender Özatay, Türk Telekom Arena’nın drenaj problemi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı...

Türk Telekom Arena Stadyumu'nun havadan videosu!

Türk Telekom Arena Stadyumu'nu www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi...

Vadistanbul Havaray hattı açılıyor!

Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasında hayata geçirilen Havaray hattı açılış için gün sayıyor.

Eroğlu Skyland İstanbul konut fiyatları 2017!

Toplam 830 daire, 504 ofis, 300 odalı otel ve AVM alanından meydana gelen Skyland İstanbul projesi Seyrantepe'de TT Arena Stadı'na komşu konumda inşa ediliyor. İşte Eroğlu Skyland İstanbul konut fiyatları 2017...

Türk Telekom Arena'nın yanına basketbol salonu inşa edilecek!

Başkan Dursun Özbek, Başbakan Binali Yıldırım'ın TT Arena'nın üst kullanım hakkının 49 yıllığına G.Saray'a verilmesini onayladığı bildirildi. Aslan bunun yanında basketbol salonu için de onay aldı.

Dursun Özbek'ten tapulu şov!

Dursun Özbek, TT Arena’nın üst kullanım hakkını alarak 49 yıllığına kulübe kazandırmak ve Kemerburgaz’daki yeni tesis alanlarının tapusunu almak istiyor. Özbek, 25 Mart’ta gerçekleşecek mali genel kurulunda, eleştirilere tapularla yanıt verecek.

Seyrantepe Avangart İstanbul ne zaman teslim?

Toplam 935 daire ve 18 ticari üniteden meydana gelen Avangart İstanbul projesi Seyrantepe'de TT Arena Stadı'na komşu konumda hayata geçiriliyor. Peki Seyrantepe Avangart İstanbul ne zaman teslim?

Galatasaray TT Arena'da yeniliğe gidiyor!

Kapalı basketbol salonu projesi ile TT Arena'nın üst kullanım hakkını alan Galatasaray yönetimi statta birçok yeniliğe imza atmak için harekete geçti.

TT Arena'nın yanında çok amaçlı spor salon inşa edilecek!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Cumartesi günü yapılacak olağanüstü kongre öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısını düzenliyor. Özbek'in Riva ve Florya arazilerinde yapılacak projeler ile ilgili önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Galatasaray, TT Arena'ya yakın arsa arıyor!

Metin Oktay Tesisleri’nden taşınmak isteyen G.Saray’ın ilk şartı yeni tesislerin Avrupa yakasında yer alması. Limitli saha imkanını artırmak için de 150-200 dönüm yer isteyen yönetim TT Arena’ya uzak yerleri de elinin tersiyle itiyor.

Dursun Özbek: TT Arena'nın kullanım hakkı sorunu çözüldü!

Galatasaray Kulübü Eylül ayı olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Başkan Dursun Özbek, kulüp borcunun 1,5 milyar liraya yaklaştığını, ancak eldeki gayrimenkullerle bu borcun kapanabileceğini söyledi. Özbek, TT Arena üzerindeki kullanım hakkı konusunu ise çözdüklerini müjdeledi.

Galatasaray'ın Riva projesindeki inşaat izni 2 kat artıyor!

Galatasaray’ın Eylül ayı Divan Kurulu dün TT Arena’da yapılırken, Başkan Dursun Özbek yakın dönemde yaptıkları icraatları anlattı. Özbek, Riva'da inşaat izninin 2 kat arttığını belirtti.

13 soruda Eroğlu Skyland İstanbul projesi!

Skyland İstanbul projesi Seyrantepe TT Arena Stadı'nın yanında inşa ediliyor. Konut, ofis ve AVM alanlarının yer aldığı proje Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla yükseliyor.

13 bin kişilik salon projesinde kasamızdan para harcanmayacak!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TT Arena'nın yanına 13 bin kişilik salon projesine başlayacaklarını belirtip, "Kasamızdan hiç para çıkmayacak. Aynı oteli yaptığımız gibi olacak'' dedi.

TT Arena’nın yanına kapalı spor salonu yapılacak!

G.Saray’da UEFA’dan beklenecek tehlikeyi açıklayan başkan Dursun Özbek " TT Arena’nın yanına yapılacak kapalı spor salonunun isim haklarının sponsora verip minimum 50 milyon Euro isim hakkı satacak." dedi.

TT Arena

TT Arena TT Arena

Galatasaray Adası'nda gerçekleşen Galatasaray Mayıs ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısında açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, TT Arena'nın yanına yapılması planlanan spor salonu ve TT Arena'nın kapatılamayan çatısı hakkında açıklamalarda bulundu. Özbek, “Bildiğiniz gibi geçmişte hem mali genel kurulda hem de pan kurullarında bilgisini vermiştim. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ile yaptığım görüşmede Arena'nın yanındaki projeyi geliştirerek 12 bin kişilik bir salon için izin aldık. Onlar da aynı soruyu sordular ‘niye yapıyorsun' diye. Onlara götürdüğüm projeyi şu şekilde genişletiyorum dedim ve bizim sizle kaç tane davamız var. 20'ye yakın davamız var. Bunların en önemlisi stat çatısı. Üst kullanım hakkı önemli bir husus. Bu husus kulübede mali destektir.


Geçmiş dönemde konuya ilgi duymuştum fakat çok detaylı bilmiyordum. Konuyu inceledikten sonra Gençlik...