Türk Telekom Arena Stadı

Türk Telekom Arena Stadı

Özhan Canaydın ve Faruk Süren yönetimlerinde görev alan Prof.Dr. Ahmet Özdoğan, ‘Ortak akıl lider kadro’ ifadesi ile Galatasaray’da başkanlığa aday oldu. İşte Özdoğan’ın görüşleri ve vaadleri:

Türk Telekom Arena havadan görüntülendi!

İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena 28 Eylül 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

TT Arena Stadı'nı Rehau ısıtıyor!

Tüm bunları dikkate alan Galatasaray Spor Kulübü yönetimi de tüm bu etkenleri göz önüne alarak Türk Telekom Arena Stadı ’na sistemin kurulmasın onay verdi

Türk Telekom Arena Stadı bugün görücüye çıkacak

Galatasaray Başkanı Polat, futbolcular ve teknik patron Rijkaard saat 13.30’da Türk Telekom Arena Stadı'nı  ziyaret edecek. Cim-Bom’un ikinci yarıdan itibaren maçlarını oynayacağı stad sahiplerine kavuşuyor

Şişli Ayazağa'daki dev arsa üzerine yapılacak projenin taslağı hazır!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından geçtiğimiz gün düzenlenen ve rekor fiyat tekliflerinin geldiği Şişli Ayazağa'daki dev arazi ihalesinin ikinci oturumu 29 Eylül Çarşamba günü yapıla

Seyrantepe inşaatında 2 işçi hayatını kaybetti!

Türk Telekom Arena'nın kanalizasyon çalışması sırasında oluşan göçükte toprak altında kalan 2 işçi hayatını kaybetti

Adnan Polat: Galatasaray milyar dolarlık projelere geçti!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, "Galatasaray meteliğe kurşun atarken 4 senede milyar dolarlık projelere geçti" dedi

Seyrantepe'de zemin düzeltme çalışmaları başladı!

Galatasaray´ın, sezonun ikinci yarısında  maçlarını oynamayı planladığı Türk Telekom Arena´da yapım çalışmaları devam ediyor

Seyrantepe´deki köprü yıkılacak mı?

Karayolları, Huzur Mahallesi´ni  Seyrantepe´ye bağlayan köprüyü yıkmak isteyince semt sakinleri ayaklandı

Galatasaraylı futbolcular Seyrantepe'yi gezecek!

Sarı kırmızılı oyuncular, bu sezon ikinci yarı maçlarını oynayacakları yeni stadı yakından tanıyarak kritik karşılaşmalar öncesi motive olacak

Türk Telekom Arena'da 22 Temmuz'da tanıtım gezisi yapılacak

Türk Telekom Arena Stadı´nın inşasında son aşamaya gelinirken, stada bir tanıtım gezisi gerçekleştirileceği duyuruldu

Seyrantepe Stadı'nın çatısını Galatasaray yapacak

Galatasaray'ın Seyrantepe'deki stadının çok tartışılan açılır kapanır çatısını kulübün yapmasına karar verildi

TOKİ Seyrantepe'nin çatısına finansman olacak!

Galatasaray Türk Telekom Arena'nın çatısını yaptıracak ve TOKİ Galatasaray'a finansman olacak

Seyrantepe'nin ikinci çelik çatı makası yerleştirildi

Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'nın inşası hızlı bir şekilde devam ediyor

Eren Talu: Seyrantepe stadını ben bitireceğim!

TOKİ'nin Seyrantepe ihalesini iptal edeceği yönündeki açıklamalara Eren Talu'dan yanıt geldi

Türk Telekom Arena'nın tapu sorunu çözülüyor!

Kulüp başkan yardımcısı Alaçayır: "Türk Telekom Arena üst kullanım hakkının tapuya tescilini bu hafta içinde tamamlamayı ümit ediyoruz" dedi.

Türk Telekom Arena'ya 13 milyon Dolar'lık çatı!

Spor Genel Müdürlüğü ile G.Saray arasında dava konusu olan açılır kapanır çatı davasında, 5 kişilik bilirkişi raporu hazırlandı. Türk Telekom Arena için istenilen açılır-kapanır çatı sisteminin yapılması halinde maliyeti 13 milyon dolar civarında olacak.

Türk Telekom Arena metro durağı 13 Eylül'de açılacak!

Türk Telekom Arena'ya gidiş ve dönüşte büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray Taraftarları bu çileden 13 Eylül'den itibaren kurtuluyor. Seyrantepe durağının ulaşıma açılacağı garantisi alındı.

Rekabet Kurulu'ndan Türk Telekom'a soruşturma!

Türk Telekom'un sabit telefon hizmeti kapsamında "Ev Avantaj Tarifeleri"nde uyguladığı fiyatlandırma yoluyla Rekabetin Korunması Hakkında Kanun'un ilgili maddesini ihlal ettiği iddiasını içeren şikayet başvurusu yeniden değerlendirildi

Türk Telekom 11 ilde 15 adet gayrimenkul satıyor! 29 milyon 92 bin TL!

Türk Telekom Bursa, Burdur, Yozgat, Çanakkale, Tekirdağ, Kastamonu, Aksaray, Girsesun, İstanbul, Eskişehir ve Hatay'da yer alan 15 adet gayrimenkulü 6 Kasım 2014 günü saat 14:00'da ihaleye çıkarıyor.

Türk Telekom 11 ilde 15 adet gayrimenkul satıyor! 13 milyon 29 bin TL!

Türk Telekom Antalya, Düzce, Ankara, Gaziantep, Çanakkale, Eskişehir, Kayseri, Konya, Gümüşhane, Sivas ve Bursa'da yer alan 15 adet gayrimenkulü 2 Ekim 2014 günü saat 14.00'da ihaleye çıkarıyor.

Türk Telekom'dan Körfez işbirliği!

Türk Telekom International ( TTI ), Körfez İşbirliği Konseyi ( GCC ) ve Orta Doğu'da MPLS ağ hizmetleri sağlayıcısı Tawasul Telecom ile ortaklık anlaşması imzaladı...

Türk Telekom’dan Retro Telefon kampanyası!

Türk Telekom, dijital teknolojiye sahip klasik görünümlü retro telefonla müşterilerine nostalji olanağı sunuyor. 24 ay abonelik taahhüt eden müşteriler, altı ay boyunca her yöne 500 dakika bedava konuşuyor.

Türk Telekom 11 ilde 15 adet gayrimenkul satıyor! 23 milyon 127 bin 35 TL!

Türk Telekom Osmaniye, Yozgat, Aksaray, Ankara, Elazığ, İstanbul, Bursa, Antalya, Kayseri, Konya ve Samsun'da yer alan 15 adet gayrimenkulü 17 Ekim 2014 günü saat 14:00'da ihaleye çıkarıyor..

'TT Arena, 1 saatte boşalacak'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 2015 yılı mart ayında, metro hattında 3. tüpün devreye girmesiyle 50 bin kişinin 1 saat içinde Türk Telekom Arena Stadı'ndan ayrılabileceğini söyledi.

Türk Telekom Arena'nın zemin sorunu çözülemedi!

Süper Kupa'da Manisa 19 Mayıs Stadı'nın, ligin ilk haftasında ise Mersin Arena'nın zemini başta olmak üzere çim kalitesinin futbola olumsuz etkisi net bir şekilde gözler önüne serildi. G.Saray, geçen 4 aylık süreye rağmen zemin sorununu çözemedi.

Türk Telekom 14 ilde 15 gayrimenkul satıyor! 22 milyon 617 bin 500 TL!

Türk Telekom Kayseri, Samsun, Yozgat, Bilecik, Antalya, Ağrı, Bayburt, İstanbul, Ardıhan, Kırklareli, Bursa, Afyon, Eskişehir ve Sivas'ta yer alan 15 adet gayrimenkulü ihaleye çıkarıyor..

Türkiye’nin ilk akıllı stadı Türk Telekom Arena!

Yapılan işbirliği ile Türk Telekom Arena, tüm tribünlerinde WiFi servisi verilen ve internet tabanlı dijital uygulamaların sunulacağı Türkiye’nin ilk akıllı futbol stadyumu olma özelliği taşıyacak.

Türk Telekom Arena Stadı

Türk Telekom Arena Stadı Türk Telekom Arena Stadı

ADAYLIĞA ‘Ortak akıl lider kadro’ düşüncesi ile soyundunuz. Bunu açabilir misiniz?


- Galatasaray’da bu sorunların çözülmesi için katılımcılık olmalıdır. Eğer katılımcılık olmazsa hiçbir sorunu çözemeyiz. Galatasaray’da 12 bin genel kurul üyesi var. Ancak biz 2015 bütçesini 120 kişi ile yani Galatasaray aklının yüzde 1’i ile onayladık. Galatasaray’da para problemi yok. İdari problem var. Eğer idari olarak düzen oturtur iseniz Galatasaray hemen düzlüğe çıkar. Örneğin Galatasaray’da mağazacılıkta stok kaybı olduğu açıklandı. Ancak bunun hesabı verilmedi. Hesap verilir olması gerekiyor.

Hiçbir futbolcu ya da hoca ile görüşmedim

“Eğer seçilirsem 3 Haziran’a kadar hoca konusunda bir eylemde bulunmam, G.Saray büyüktür, ister ve biter.”


TEKNİK direktör Hamza Hamzaoğlu konusundaki düşünceniz nedir?

- 3 Haziran’a kadar bu konuda bir eylemde bulunmam, eğer genel kurul görev verirse. Daha sonra oturur...