26 / 05 / 2022

tuzla satılık daire

tuzla satılık daire

Tuzla’da ortalama konut satış fiyatı 330 bin lira olurken, amortisman süresi ise 25 yıl oldu. Ortalama kira ise 874 liradan başlarken, 6 aylık dönemde fiyatlarda yüzde 0.37 değer artışı öngörülüyor...

Port Life Tuzla teslim tarihi!

Toplam 184 adet dairenin bulunduğu projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve dubleks şeklinde dizayn edildi. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 dakika uzaklıkta yer alan Port Life Tuzla teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı içerisinde yapılması planlandı.

2004 yılında Arkeon Evleri'nde 90.000 Euro'dan başlayan fiyatlarla villa!

2004 yılında Tuzla Tepeören'de 370 bin metrekarelik bir alanda Yapı Konut'un inşa ettiği villalar 90 bin Euro'dan (148 milyar 230 milyon lira) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Tuzla Lokum Rezidans satılık ev!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen projede daire büyüklükleri 64.91 metrekareden başlıyor. Tuzla Lokum Rezidans satılık ev tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

Aydınlı Lokum Rezidans lokasyon!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Aydınlı Lokum Rezidans lokasyon bilgisi kapsamında proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Tuzla Lokum Residence fiyat listesi!

İstanbul Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen projede 722 adet daire yer alıyor. Tuzla Lokum Residence fiyat listesi kapsamında 1+1 daireler 180 bin TL' den başlangıç gösteriyor.

Lokum Rezidans ödeme koşulları!

İstanbul Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen proje toplam 722 adet daireden oluşuyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika uzaklıkta bulunuyor. Lokum Rezidans ödeme koşulları kapsamında peşinatta yüzde 15 indirim sağlanıyor.

Aydınlı Lokum Rezidans satış ofisi!

1+1'lerin alanları 64.91 metrekareden başlaıdğı proje DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Aydınlı Lokum Rezidans satış ofisi telefon numarası 0 216 420 0 556 olarak belirlendi.

Lokum Rezidans Tuzla ulaşım!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Lokum Rezidans Tuzla ulaşım bilgileri kapsamında proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Lokum Rezidans ödeme seçenekleri!

Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildiği proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Lokum Rezidans ödeme seçenekleri kapsamında 15 ay kredi firmadan sağlanıyor.

Lokum Rezidans lokasyon bilgisi!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Lokum Rezidans lokasyon bilgisi kapsamında Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Lokum Rezidans satılık daire!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen proje İstanbul Tuzla Aydınlı' da hayata geçiriliyor. Lokum Rezidans satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak seçeneklerle dizayn edildi.

Lokum Evler ödeme planı!

Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildiği proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Lokum Evleri ödeme planı kapsamında projede peşinatta yüzde 15 indirim sağlanıyor.

Lokum Rezidans güncel fiyatları!

Toplam 722 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Lokum Rezidans güncel fiyatları 180 bin TL 'den başlıyor.

Tuzla Lokum Rezidans satılık daire!

Toplam 53 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede 1+1'lerde 64.91 metrekareden başlıyor. Tuzla Lokum Rezidans satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Tuzla Aydınlı Havakent satılık daire fiyatları! 300 bin TL peşinatla!

Tuzla Aydınlı Havakent satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Satışların başladığı projeden 300 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Tuzla Mercan Kıyı satılık daire!

Tuzla Mercan Kıyı satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Tuzla Mercan Kıyı satılık daire fiyatları ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

KİPTAŞ Tuzla Aydınlı satılık daire!

KİPTAŞ Tuzla Aydınlı satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Tuzla Aydınlı satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Satya Evliya Çelebi satılık daire fiyatları!

Evliya Çelebi Evleri İstanbul Tuzla'da Satya Yapı imzasıyla yükseliyor. Peki Satya Evliya Çelebi satılık daire fiyatları ne kadar?

Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları!

Toplam 722 konuttan meydana gelen Tuzla Lokum Evler projesi DKY İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları 324 bin TL'den başlıyor.

Lokum Evler Aydınlı satılık daire fiyatları 2017!

Toplam 722 daireden oluşan Tuzla Lokum Evler Aydınlı projesi sahile 8 dakika mesafede inşa ediliyor. İşte Lokum Evler Aydınlı satılık daire fiyatları 2017...

Gold Life Tuzla satılık!

7 bin 595 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Gold Life Tuzla projesi 150 daireden meydana geliyor. Gold Life Tuzla satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından hayata geçirilen Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları 440 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları!

DKY İnşaat imzasıyla İstanbul İl'i, Tuzla Aydınlı'da inşa edilen Tuzla Lokum Evler'de daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları 344 bin 740 TL'den başlangıç gösteriyor.

Satya Yapı Kriya Time satılık daire!

Yüzde 60'ı yeşil alandan meydana gelen proje İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. Satya Yapı Kriya Time satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Tuzla Lokum Evler satılık daire!

Tuzla Lokum Evler satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede toplam 722 adet konut bulunuyor.

Tuzla Evora İstanbul satılık daire fiyatları!

Toplam 300 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen Evora İstanbul projesi 4 bin 979 daireden oluyor. Tuzla Evora İstanbul satılık daire fiyatları 167 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kayıhan Yapı Cordella Tuzla satılık!

5 blok şeklinde yükselen proje İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. Kayıhan Yapı Cordella Tuzla satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi.

tuzla satılık daire Haberi

tuzla satılık daire

İstanbul Anadolu yakasının en ucundaki ilçesi olan Tuzla'da konut piyasası canlandı. Tuzla'da son 1 yılda konut fiyatlarında yüzde 1.30 düşüş yaşandı. Gelecek 6 aylık dönemde ise yüzde 0.37 oranında değer artışı yaşanması bekleniyor.

Takvim Gazetesi’nden Yavuz Karaman’ın haberine göre, yıllık ortalamalara göre Tuzla'da konutta en fazla değer kazanan mahalleler sırası ile Tepeören, Postane, Akfırat, İçmeler ve Mescit. İlçede satılık konutların ortalama brüt alanı 110 metrekare olarak bildirildi. Tuzla'da en düşük ve en yüksek birim metrekare fiyatları 2 bin 170 ile 4 bin 751 lira arasında değişirken, bölgede ortalama konut fiyatı ise 330 bin 440 lira, bu konutların yatırımının ortalama geri dönüş süresi ise 25 yıl olarak belirlendi.

1+1'LER 204 BİN LİRA

Endeksa verilerine göre; Tuzla'da 1+1'den 6+1'e kadar farklı seçeneklerde konut tipleri...