Uluslararası Yapı Fuarı

Uluslararası Yapı Fuarı

Fuarda; Vekon, Steelife ve Prenta’nın yanı sıra yeni markaları Ekobord ve Setap ile yerini alan Vefa, yeni markaları, teknolojileri ve geliştirdikleri yeni ürünleriyle ilgiyi yine üzerine çekecek.

23. Uluslararası Yapı Fuarı, Ankara'da açıldı!

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen 23. Uluslararası Yapı Fuarı, Ankara’da Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda başladı

Uluslarlararası Yapı Fuarı sektörü tek çatıda topluyor!

1988 yılından bu yana düzenlenen 23'üncü Uluslararası Yapı Fuarı Ankara inşaatta profesyonelleri bir araya getiriyor

İbrahim Bodur: Krizden çıkış için inşaatı destekleyin

Kale Grubu Şirketleri Kurucusu ve Onursal Başkanı Bodur, Türkiye'nin krizden çıkabilmesi için inşaat sektörünün desteklenmesi gerektiğini belirtti

Onduline Avrasya'nın fotovoltaik çatı panelleri Yapı Fuarı'nda!

Onduline Avrasya, Uluslar arası Yapı 2009 Fuarında güneş enerjisi ile çalışan fotovoltaik çatı panellerini Türk müşterileri ile ilk kez buluşturuyor

Uluslararası Yapı/Turkeybuild 2009 Fuarı açılıyor

Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 İstanbul Fuarı, 6 – 10 Mayıs 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Betofiber, Yapı İstanbul Fuarı'nda ürünlerini sergileyecek

Üç yıllık hazırlıktan sonra sektöre adım atan Betofiber, başarı öyküsünü 32. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'nda sergileyeceği ürünler ile ziyaretçilere aktaracak

Dow, Yapı Fuarı'nda CE Belgeli ürün çıkarması yaptı

Dow Bina Çözümleri, Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010'da CE Belgeli ürünlerini yapı sektörü profesyonellerinin beğenisine sundu

Yapı Kataloğu 2010 çıktı!

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1973 yılından beri düzenli olarak yayımlanan, Türk yapı sektörünün temel başvuru kaynağı olan "YAPI KATALOĞU 2010", çıktı 

Seranit, yeni teknolojik ürünleriyle Yapı Fuarı'nda

Seranit, 5-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenen Yapı Fuarı'nda birbirinden çarpıcı tasarımlardan oluşan 2010 koleksiyonunu ve ileri teknoloji ürünlerini sergileyecek

Paris Yapı Fuarı'nda `BTM' rüzgarı esti

İzmir merkezli yalıtım devi BTM A.Ş, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı Batimat'a katıldı

Yapı İzmir 2007 açıldı

Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl 13'ncüsü düzenlenen "Uluslararası Yapı İzmir 2007" fuarı, törenle açıldı.

Steelife, Gabon’da 564, Venezuela’da 880 konut yapıyor!

Steelife, Gabon’un başkenti Libreville’in Angondje bölgesinde 564 konutluk kentsel dönüşüm projesini gerçekleştirirken, Venezuela’da ise 880 konutluk bir toplu konut projesine imza atıyor.

Vekon, Afrika’daki etkinliğini artırıyor!

Bugüne kadar Venezuela’dan Afganistan’a, Sibirya’dan Güney Afrika’ya kadar 60’dan fazla ülkeye ulaşan Vekon, özellikle Afrika ülkelerindeki etkinliğini artırıyor...

Prenta Uluslararası Yapı Fuarı 'na katılacak!

Prefabrike bina üreticisi Prenta, 24 Nisan’da açılacak olan Uluslararası Yapı Fuarı 'na katılıyor...

Erbil 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı!

Irak'ın Erbil şehrinde gerçekleştirilen 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı. Fuara, Türkiye'den 40'tan fazla inşaat firması katıldı.

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı bugün!

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF), Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 

Türkiye İnşaat Yapı Fuarı 19 Nisan'da yapılacak!

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF) 19-22 Nisan'da Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 

The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı gerçekleşti!

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Suudi Arabistan'da gerçekleşti. Fuar, ziyaretçi akınına uğradı.

Ytong 0,09, İstanbul Yapı Fuarı'nda tanıtıldı!

Türk Ytong, sektörde ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda ısı yalıtım performansı yüzde 30 geliştirilmiş yeni ürünü “Ytong 0,09”u ilk defa sergileyen Türk Ytong, inovasyonda kat ettiği mesafe ile dikkat çekiyor.

Kaleseramik 2016 Yapı Fuarı'na katılıyor!

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve İtalyan markaları Edilcoughi ve Edilgres ile uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri olan Kaleseramik; tasarım ve teknoloji odaklı ürünleri ile Yapı Fuarı’nda fark yaratıyor.

Dakar'daki Yapı Fuarı'na Türk firmaları da katıldı!

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı. Açılışa Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.

39. Uluslararası Yapı Fuarı 10-14 Mayıs'ta!

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan "Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul"un 39'uncusu 10-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Penta Banyo, The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na katılacak!

Türkiye'nin en prestijli “banyo armatürleri ve aksesuarları” ürün grubuna sahip Penta Banyo, 23 – 26 Kasım tarihleri arasında The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda sektöre soluk getirmeye hazırlanıyor.

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı açıldı!

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı, Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılış konuşmasını Vali Yardımcısı İbrahim Avcı yaptı.

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı'nda 45 Türk firma katıldı!

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı, başkent Addis Ababa'da başladı. İnşaat, yapı ve mimarlık alanlarında Çin, Hindistan, İtalya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden 200 kadar firmanın katıldığı fuara. Türk şirketleri çıkarma yaptı.

Hasan Akgün 38. Yapı Fuarı'nı gezdi!

Ulusal ve uluslararası yapı sektörünün en büyük buluşması olarak kabul edilen fuarı ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, standları tek tek gezerek yapı sektöründeki son gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Akçansa Enerjik Beton projesini 38. Yapı Fuarı’nda tanıttı!

Türkiye’nin lider yapı malzeme şirketi Akçansa, sektörün önemli buluşma platformlarından biri olan Uluslararası Yapı Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı.Akçansa standının yıldızı, ‘Enerjik Beton’ olarak da adlandırılan Smartcem adlı projeydi.

Uluslararası Yapı Fuarı

Uluslararası Yapı Fuarı Uluslararası Yapı Fuarı


Prefabrik ve çelik yapı sektörünün önde gelen markalarından Vefa, yapı sektörünün buluşma noktası olan Uluslararası Yapı Fuarı’na beş markası ile katılıyor. Fuarda; Vekon, Steelife ve Prenta’nın yanı sıra yeni markaları Ekobord ve Setap ile yerini alan Vefa, yeni markaları, teknolojileri ve geliştirdikleri yeni ürünleriyle ilgiyi yine üzerine çekecek.


TÜYAP’ta 6-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Yapı Fuarı’na; Vekon, Steelife, Setap, Ekobord ve Prenta olmak üzere beş markası ile katılan Vefa, mevcut ürünleri, çözümleri ve yenilikleri ile göz dolduracak.

Prefabrike ve çelik yapı sektöründe 24 yılı geride bırakan Vefa, her yıl katıldığı Yapı Fuarı’nda bu yıl da beş markası ile yer alıyor. Vefa, yapı sektörünün buluşma noktası olan fuarda, iki yeni markası Ekobord ve Setap’ı da ilk kez görücüye çıkaracak. Fuarın açık...