12 / 08 / 2022

Vestel

Vestel

Mutfakların vazgeçilmezi Vestel buzdolapları, şıklığın ve kalitenin adresi. Peki A’dan Z’ye Vestel buzdolapları ne kadar? İşte detaylar…

Vestel buzdolapları göz kamaştırmaya devam ediyor! Vestel buzdolabı fiyatları kaç TL? 28 Temmuz 2022 fiyat listesi

Mutfakların vazgeçilmezi Vestel buzdolapları, şıklığın ve kalitenin adresi. Peki A’dan Z’ye Vestel buzdolapları ne kadar? İşte detaylar…

3. havalimanının uçuş bilgilendirme ekranları Vestel'e emanet!

İstanbul Yeni Havalimanı’nın tüm uçuş bilgilendirme ekranları Vestel teknolojisine emanet. Vestel’in sektöre özel geliştirdiği ekranlar; uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak.

Vestel, Güney Amerika ve Uzak Asya'da fabrika kuracak!

Güney Amerika ve Uzak Asya'daki yüksek vergi oranlarını aşmayı planlayan Vestel, 5-6 ülkede, fabrika kurmak için görüşme gerçekleştiriyor.

Vestel evlere internetli klima getiriyor!

Ürettikleri ürünlerle tüketicilere her zaman farklı imkânlar sunmaya çalışan Vestel, Plazma Inverter serisi ile evlere internetli klima getiriyor. 7 yıl garantili klimaların fiyatları 2399 TL’den başlıyor.

LED'e dönüşümde geç kalıyoruz!

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, 'Toplu konut inşaatlarında, fabrikalarda, hastanelerde, devlet dairelerinde, üniversitelerde LED dönüşümünü öncelikle başlatmamız gerekiyor, dönüşümde geç kalıyoruz' dedi.

Vestel üst düzey yönetici asistan atamasını yayınladı!

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre üst düzey yönetici asistanı ataması gerçekleşti.

Vestel, Fatih Projesi'ne teklif verdi!

Vestel Elektronik Milli Eğitim Bakanlığı 'nın Fatih projesi kapsamında 700,000 tablet bilgisayar alımı için bugün açtığı ihaleye teklif verdi.

Vestel enerji verimliliği rekora koşuyor!

Vestel, Ocak ayının ikinci haftası kutlanan Enerji Verimliliği Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada enerji verimliliği yüksek dayanıklı tüketim ürünleri kullanımının önemine dikkat çekti. Türkiye Vestel'lendiğinde elektrik tüketimi yüzde 12 azalacak.

Vestel, dünya rekoruna oynuyor!

Vestel, Enerji Verimliliği Haftası dolayısıyla yayınladığı açıklamada, enerji verimliliği yüksek dayanıklı tüketim ürünü kullanımının önemine dikkat çekti: "Bütün Türkiye Vestel'lendiğinde ülkedeki elektrik tüketimi yüzde 12 azalacak."

Vestel rekor kırıyor!

Vestel’in su ve elektrik tüketiminde tasarruf rekortmeni çamaşır makinesi mağazalardaki yerini aldı. Vestel tarafından geliştirilen Pyrojet teknolojisine sahip çamaşır makinesi, enerji verimliliğinde kendi kategorisinde dünya rekoruna sahip.

Vestel, Deksar ile birleşiyor!

Vestel Eektronik Sanayi ve Ticaret AŞ, Deksar Multimedya ve Telekomünikasyon AŞ ile birleşmek için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklama şöyle...

Vestel, Japon dev için üretim yapacak!

Vestel, Japon dev için üretim yapacak. Vestel Japon Sharp markası lisansı altında beyaz eşya ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve Avrupa’da satış ile pazarlamasını kapsayan işbirliği anlaşması imzaladı.

Vestel, Japon devi Sharp ile anlaştı!

Japon elektronik üreticisi Sharp, Avrupa faaliyetlerini yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında ev aletleri markasının Avrupa'daki lisansını Vestel Ticaret'e verdi. 5 yıllık anlaşma beyaz eşya ile küçük ev aletlerini kapsıyor.

Vestel fiyat hareketleri hakkında açıklama yaptı!

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Vestel Beyaz Eşya fiyat hareketleri hakkında açıklama yaptı.

Vestel beyaz eşya fiyatlarını görünce şok olacaksınız! İşte Mart 2022 fiyat listesi...

Vestel beyaz eşyalarda 'Vestellendiren günler' kampanyasını başlattı. 10-21 Mart tarihlerinde geçerli olan kampanya kapsamında beyaz eşya fiyatlarını görenler şok oldu. İşte Mart 2022 fiyat listesi...

Vestel’den bu geceye özel sürpriz indirim fırsatı! İşte kampanyalı ürünler ve Mart 2022 fiyat listesi…

Vestel’den kaçırılmayacak fırsat geldi. 18 Mart gecesine özel kampanyalı ürünler ve fiyat listesiniz yazımızda bulabilirsiniz…

Vestel'den çeyiz seti fırsatı! Beyaz eşyalarda 1.250 TL indirim! İşte çeyiz setlerinin Mart 2022 fiyat listesi!

Vestel tarafından 'Vestellendiren çeyiz setleri' sloganıyla yeni bir kampanyaya imza atıldı. Vestel, set halindeki birçok üründe indirim başlattı. Peki çeyiz setlerinde hangi ürünler var? İşte çeyiz setlerindeki ürünler ve Mart 2022 fiyat listesi...

Vestel'den büyük yenilik! Mikrofiber filtreli çamaşır makinesi hayatı kolaylaştırıyor! İşte Mart 2022 fiyat listesi...

Her sene yarım milyon tonluk mikrofiberin denizlere bırakılmasının ortaya çıkardığı risk ve tehditten yola çıkarak hazırlanan Vestel mikrofiber filtreli çamaşır makinesi hayatı kolaylaştırıyor. Peki Vestel mikrofiber filtreli çamaşır makinesinin fiyatı ne kadar?

Vestel 4K Ultra HD Android Televizyonları Mart 2022 fiyat listesi…

Televizyonda en son teknoloji ve uygun fiyat mı arıyorsunuz? Vestel markasının 4K Ultra HD Android televizyonlarının Mart 2022 fiyat listesini yazımızda bulabilirsiniz…

Vestel çaycıları ile tanıştınız mı? İşte Vestel Çay Makineleri Mart 2022 fiyat listesi…

Evlerin ve mutfakların en vazgeçilmez yardımcılarından çay makinesi arayanlar, Vestel çay makineleri, semaver ve su ısıtıcılarının Mart 2022 fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Elektrik süpürgesi arayanlar! İşte Vestel elektrikli süpürgelerin Mart 2022 güncel fiyat listesi…

Toz torbalı, torbasız, dikey, şarjlı ya da robot süpürge mi arıyorsunuz? Vestel elektrik süpürgelerinin güncel fiyatlarını sizler için derledik...

Vestel’den Bioplastik Buzdolapları... İşte Özellikleri ve Mart 2022 Fiyat Listesi...

Vestel yeni nesil buzdolapları, sadece gıdaları değil doğayı da koruyan teknolojisi ile dikkat çekiyor. Vestel bioplastik buzdolaplarının özellikleri ve Mart 2022 fiyatlarını sizler için derledik.

Liv Marmara Projesi’nde Vestel Proje Ortağım ürünleri kullanıldı!

İstanbul Beylikdüzü’nde 60 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Liv Marmara projesinde kullanılacak beyaz eşyalarda Vestel tercih edildi. 

Vestel Polonya'daki fabrikasını 31,4 milyon dolara sattı!

Vestel, Polonya'nın Wroclaw şehrinde bulunan fabrikasını, bina ve arazisiyle birlikte 31,4 milyon ABD doları bedelle LG Chem Wrocław Energy Sp. zo.o.'ya sattı...

İstanbul Yeni Havalimanı'nda Vestel ekranları kullanılacak!

Yarın hizmete açılacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda Vestel City'de üretilen uçuş bilgilendirme ekranları kullanılacak.

Vestel Güneydoğu'da 6 ayda 6 mağaza açtı!

18 yıldır Vestel bayisi olarak Güneydoğu Anadolu'da mağazalar açan Uğur Pazarlama, ilk 6 ayda, 6 yeni mağaza açtı. Bölgedeki Vestal mağazası sayısı 18'e çıkardı.

Vestel'den Manisa'ya 70 milyon euroluk fabrika!

Vestel, Vestel City içerisinde 70 milyon euroluk yeni bir fabrika yatırımı yapıyor. Manisa'da inşa edilecek fabrikanın 2018 yılının ortalarında tamamlanması planlanıyor.

Vestel Haberi

Vestel

Vestel buzdolapları hiç kuşkusuz ki kadınların mutfaklarında vazgeçilmezi olarak yer alıyor. Vestel buzdolapları, hem uygun fiyatları ile hem son teknolojisi hem de şıklığı ile evlerin vazgggeçilmezi.

Düğün sezonunun içinde olmamız ile birlikte Vestel buzdolapları arama motorlarında en çok aranan buzdolabı markalarından biri oluyor. 
 

Peki Vestel buzdolapları ne kadar?
 

     VESTEL NF45001 NO-FROST BUZDOLABI
     FİYAT: 8.399 TL
•    Ekran Tipi: Led Display
•    Buzmatik: Var
•    Çok Yönlü Soğutma Sistemi: Var
•    Dondurma Kapasitesi: 7.5
•    Dondurucu Bölme İç Aydınlatma: Led Aydınlatma
•    Dondurucu Bölme Kapı Raf Sayısı: 2
•    Dondurucu Bölme Net Hacmi lt: 98
•    Dondurucu Bölme Yıldız Sayısı: 4
•    Dondurucu Raf Sayısı: 1
•  ...