27 / 06 / 2022

vestel ürünleri

vestel ürünleri

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre üst düzey yönetici asistanı ataması gerçekleşti.

Vestel enerji verimliliği rekora koşuyor!

Vestel, Ocak ayının ikinci haftası kutlanan Enerji Verimliliği Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada enerji verimliliği yüksek dayanıklı tüketim ürünleri kullanımının önemine dikkat çekti. Türkiye Vestel'lendiğinde elektrik tüketimi yüzde 12 azalacak.

Vestel egzama hastası kızın hayatını değiştirdi!

Vestel, en prestijli alerji kurumlarından Allergy UK'den onaylı, Pyrojet teknolojisine sahip çamaşır makinesiyle Londra'da yaşayan ağrılı egzama hastası 9 yaşındaki Daisy Ames 'in hayatını değiştirdi.

Sign Of The City’de Vestel standına büyük ilgi!

Vestel, ülkemizin amiral gemisi haline gelen inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelenekselleşme hedefiyle yola çıkan yarışması Sign Of The City’de ayrıcalıklı mutfak ürünlerini sergilediği standı ile yer aldı.

Vestel, Japon dev için üretim yapacak!

Vestel, Japon dev için üretim yapacak. Vestel Japon Sharp markası lisansı altında beyaz eşya ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve Avrupa’da satış ile pazarlamasını kapsayan işbirliği anlaşması imzaladı.

Vestel, beyaz eşya üretimi için çeşitli firmalarla görüşüyor!

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Vestel, beyaz eşya üretimi için çeşitli firmalarla görüşüyor.

Vestel Asist markası ile ortak dil oluşturdu!

Vestel, sayısı 1250’ ye ulaşan mağazalarına danışmanlık yapmak için ‘ Asist ’ markasıyla hizmet vermeye başladı. 60 kişilik ekip mağazalarda ortak dil konuşulmasının önünü açıyor.

Vestel yeni marka imajını ve reklamlarını Concept’e emanet etti!

Vestel, Concept’le yapacağı çalışmalarda inovasyon ve tasarımdaki gücünü ortaya koyan ve gençlere hitap eden bir yaklaşımla ilerleyecek. Vestel’in, imajını yansıtacak reklam çalışmaları 1 Nisan’dan itibaren Concept Reklam Ajansı imzası taşıyacak.

Vestel’den sevgililer gününe özel hediyeler!

Vestel V - Brunch serisindeki kırmızı tost makinesi ve de retro kırmızı su ısıtıcısı, kahvaltı sofralarına hem aşkın rengini hem de lezzeti aynı anda getiriyor...

Vestel Elektronik 'in hisseleri yüzde 87.30 'a ulaştı!

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu 'na yaptığı açıklamaya göre Vestel Elektronik 'in hisseleri yüzde 87,424' e ulaştı...

Vestel Elektronik'in hisseleri yüzde 87,424'e ulaştı!

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Vestel Elektronik'in hisseleri yüzde 87,424' e ulaştı...

Vestel Elektronik hisseleri yüzde 86,89'a ulaştı!

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Vestel Elektronik hisseleri yüzde 86,89' a ulaştı...

Vestel Saraylı serisini tüketicilere sunuyor!

Vestel, kalabalık ramazan sofralarını Saraylı Serisi semaverlerle taçlandırıyor. Ramazana özel fiyatlarla satışa sunulan Vestel Saraylı Serisi semaverler, hem iftarda hem sahurda çay keyfinin kesintiye uğramasını istemeyenler için çayı hep demli tutuyor..

Vestel’in medya planlaması 1 Mart'tan itibaren Mediacom'da!

Vestel, yeni medya planlama ve satın alma ajansını seçmek üzere açtığı konkuru sonuçlandırdı. Vestel’in medya planlama ve satın alma çalışmaları 1 Mart’tan itibaren Mediacom tarafından yürütülecek

Vestel e-Mağaza'da yüzde 50 indirim sağlıyor!

İnternet üzerinden ürün satışı başlatan dayanıklı tüketim markası Vestel, e-mağazasının ikinci kuruluş yıldönümünü indirim kampanyasıyla kutluyor

Dia Ahşap Ürünleri İmalatı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dia Ahşap Ürünleri İmalatı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nail Altındağ tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de Ataşehir, Yenişehir Mahallesi, Battalgazi Sokak'ta kuruldu.

Mutlugül İnşaat Elektrik Metal Orman Ürünleri Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mutlugül İnşaat Elektrik Metal Orman Ürünleri Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alperen Yazıcı tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 9 Ekim'de kuruldu.

Mutlugil İnşaat Elektrik Metal Orman Ürünleri Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mutlugil İnşaat Elektrik Metal Orman Ürünleri Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alperen Yazıcı tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 9 Ekim'de kuruldu.

Bosch Termoteknik’in LG iklimlendirme ürünleri web sitesi yenilendi!

Bosch Termoteknik’in LG iklimlendirme ürünleri web sitesi yenilendi. Bosch Termoteknik’in verimli iklimlendirme sistemleri çözümlerinde öncü markası LG ürünleri için hizmet veren web sitesi, tasarımı ve içeriğiyle tamamen yepyeni bir görünüme kavuştu.

Yapı ürünleri sektörü yılı 13 milyar dolarla kapatacak!

Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) Genel Sekreteri Oğuz Tezmen, 2013'te ciroda yaklaşık yüzde 18 büyüyen sektörün bu yılı ise 12 ile 13 milyar dolar arasında hacimle kapatmayı beklediklerini söyledi...

Bona Orman Ürünleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bona Orman Ürünleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Metin Yıldırım, Zakir Allak tarafından 250 bin TL'lik sermaye bedeli ile 26 Eylül'de kuruldu.

Özkır İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkır İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Uğur Özkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 18 Eylül'de Ataşehir, Ferhatpaşa Mahallesi, Gazipaşa Caddesi'nde kuruldu.

Benlioğlu Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi kuruldu!

Benlioğlu Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Plastik Petrol ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ali Rıza Benli, Kemal Benli, Adıgüzel Benli, Mustafa Benli Şube Müdürlüğü'nde kuruldu.

Özatlantis İnşaat Orman Ürünleri Reklam Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özatlantis İnşaat Orman Ürünleri Reklam Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Mehmet Özyıldız tarafından 15 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül 2014 tarihinde kuruldu.

Datça İnşaat Metal Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Datça İnşaat Metal Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Oğuzhan Çiftçi tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül'de Ümraniye, Yukarı Dudullu'da kuruldu.

DİR İnşaat Elektrik Turizm Oto Yedek Parça ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DİR İnşaat Elektrik Turizm Oto Yedek Parça ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kemile Yontaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Eylül'de kuruldu.

Serdar Ahşap Ürünleri Dekorasyon İnşaat Gıda Nakliyat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serdar Ahşap Ürünleri Dekorasyon İnşaat Gıda Nakliyat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Enver Balcı tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 11 Eylül'de kuruldu.

Üças Orman Ürünleri Mühendislik Harfiyat Nakliyat ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Üças Orman Ürünleri Mühendislik Harfiyat Nakliyat ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi, İzzet Akkaya tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 10 Eylül 2014 tarihinde Ümraniye'de kuruldu.

vestel ürünleri Haberi

vestel ürünleri

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den yapılan açıklama;


Yönetim Kurulumuzun 11.03.2015 tarihli toplantısında, Şirketimizde "Buzdolabı 1-2 Fabrikaları Genel Müdür Yardımcısı" olarak görevini sürdürmekte olan Sn. Erdal Haspolat'ın  01 Nisan 2015 tarihi itibariyle  "Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü" olarak atanmasına, "Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü ve  Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Üyesi" olarak görevini sürdürmekte olan Sn. Nedim Sezer'in ise yine bu tarihten itibaren "Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Üyesi" olarak görevini sürdürmesine karar...