World Travel Awards

World Travel Awards

Dünyanın turizm Oscar’ları olarak gösterilen ‘World Travel Awards 2015’in sahipleri belli oldu. Bu yıl 22. kez düzenlenen ödül töreninde ödüllerin sahipleri açıklandı.

Hilton İstanbul Kozyatağı Türkiye'nin en iyi şehir oteli seçildi!

Dünyanın "turizm Oscarları" olarak gösterilen 'World Travel Awards 2015'in kazananları açıklandı. Hilton İstanbul Kozyatağı, World Travel Awards'da 'Türkiye'nin En İyi Şehir Oteli' seçildi.

Mercure Topkapı Hotel World Travel Awards'tan 2 ödül aldı!

“World Travel Awards 2015”in sahipleri belli oldu. Bu yıl 22. kez düzenlenen ödül töreninde Türkiye birçok dalda ödüle layık görülürken, ödüllerinin 2’sini Mercure Istanbul Topkapı Hotel aldı.

Hilton İstanbul Kozyatağı'na, En İyi Şehir Oteli ödülü!

Dünyanın turizm oscarları olarak gösterilen ‘World Travel Awards 2015’in sahipleri açıklandı. Hilton İstanbul Kozyatağı, ‘World Travel Awards’ta ‘Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli’ seçildi. İşte ayrıntılar...

Cornelia Diamond Otel En İyi Tam Donanımlı Resort seçildi!

Antalya Serik'te bulunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, dünya turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden World Travel Âwards 2014'te Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort oteli seçildi...

Rixos Palm Dubai Dünyanın en iyi resort oteli seçildi!

TÜRK misafirperverliğini Körfez’e taşıyan Rixos The Palm Dubai, Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleştirilen ödül töreninde World Travel Awards (WTA) tarafından verilen prestijli ödülünü aldı. Ödülü otelin müdürü aldı...

Avrupa'nın en iyisi Marmaris'te!

Muğla’ nın Marmaris ilçesi Turgut Köyü' nde 2011 yılında açılan Angel’s Peninsula "Avrupa' nın en iyi aile oteli ve "Türkiye’ nin en iyi oteli" seçildi...

World Travel Awards'dan Türkiye’ye 28 ödül verildi!

Turizm Oscarları olarak kabul edilen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards - WTA ) Türk turizmi Avrupa kategorisinde 13, Türkiye kategorisinde 15 ödül kazandı.

Kayı Group'a World Travel Awards 2012'den 6 ödül!

Kayı Group, Portekiz'de düzenlenen World Travel Awards 2012'de (WTA) tam 6 ayrı ödülü birden kazandı.

Dünya Turizm Oscarları'nın avrupa ayağı için Türkiye'den 43 aday!

Dünyanın en iyi şehri, havalimanı, otelleri, sahili gibi 55 ayrı kategoride en iyilerin belirlendiği Dünya Seyahat Ödülleri 2012’nin (World Travel Awards) Avrupa oylamaları başladı. 55 dalda Avrupa’nın en iyileri, 162 ülkeden 217 bin turizm profesyonelini

Ayada Maldives, World Trawel Awards'ın sahibi oldu!

Ayada Maldives, turizm ve seyahat endüstrisinin Oscar’ı olan Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) geçtiğimiz yıl aldığı 2 ödüle bir yenisini daha ekledi

Richmond Nua, 2019 World Luxury Hotel Awards ödülünün sahibi oldu!

Finlandiya'da düzenlenen 2019 World Luxury Hotel Awards ödüllerinde, Richmond Nua Wellness-Spa, Luxury Spa Hotel ünvanının sahibi oldu...

Travel World Turizm Ve Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Travel World Turizm Ve Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Turan Efe tarafından kuruldu. 

World Travel Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

World Travel Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda Amırreza  Nematı ile Efran Dana tarafından kuruldu.

Aurum Ofis Binası WAF Awards’da finalist oldu!

Boytorun Architects tarafından İstanbul Bağcılar’da tasarladığı “Aurum Ofis Binası” World Architecture Festival (WAF) Awards’da finale kalma şansını yakaladı.

Adres Yalıkavak'a WA Awards ödülü!

World Architecture Community tarafından düzenlenen WA Awards 25. Döngü sonuçları geçtiğimiz hafta açıklandı.

Tabanlıoğlu Mimarlık, Beyazıt Kütüphanesi ile World Interior News ödülü aldı!

Tabanlıoğlu Mimarlık, Beyazıt Devlet Kütüphanesi Renovasyon Projesi ile World Interior News Awards 2017’de 'Kamu Yapıları' kategorisinde ödül aldı.

Hilton İstanbul Kozyatağı en iyi şehir oteli seçildi!

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri olarak nitelenen 'World Travel Awards', İtalya'nın Sardunya Adası'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Sura Hagia Sophia Hotel'e World Travel Awards’tan ödül!

Son günlerde Rusya ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gerilim ilk etapta turizm sektörünü vururken, zor günler geçiren sektör,Sura Hagia Sophia Hotel’den gelen yeni bir haberle nefes aldı.

Güral Premier, World Luxury Hotel Awards’tan iki ödül aldı!

Güral Premier Hotels & Resorts, bu yıl 4. kez ödül kazandığı ‘World Luxury Hotel Awards’tan yine ödülle döndü. ‘Lüks Sahil Tatil Mekanı’ ve ‘Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli’ alanlarında ödüle layık görüldü.

World Travel Awards 2015’in ödülleri sahibini buldu!

Dünyanın turizm Oscar’ları olarak gösterilen ‘World Travel Awards 2015’in sahipleri belli oldu. Bu yıl 22. kez düzenlenen ödül töreninde ödüllerin sahipleri açıklandı.

Rixos Hotel'e 8 ödül!

DÜNYADAKİ seyahat acentelerinin oylarıyla belirlenen World Travel Awards Avrupa finalinde ödüller, İtalya'nın Sardunya Adası'nda, 5 Eylül'de düzenlenen gala gecesi ile sahiplerine verildi.

22. World Travel Awards'de Rixos Hotels 8 ödül aldı!

Dünyadaki seyahat acentelerinin oylarıyla belirlenen World Travel Awards Avrupa finalinde ödüller, İtalya'nın Sardunya Adası'nda, 5 Eylül'de düzenlenen gala gecesi ile sahiplerine verildi.

Rixos Hotels, World Travel Awards'tan 8 ödül aldı!

Rixos Hotels, dünyada “turizm oscarları” olarak bilinen World Travel Awards/WTA’da (Dünya Seyahat Ödülleri), “Türkiye'nin En İyi Misafir Ağırlama Oteli” seçildi.

World Travel Awards

World Travel Awards World Travel Awards

Bu yıl 22. kez düzenlenen ödül töreninde Türkiye birçok dalda ödüle layık görülürken, ödüllerinin 2’sini Accor grubu otellerinden Mercure Istanbul Topkapı Hotel aldı.İtalya’nın Sardunya adasında düzenlenen törende Mercure Istanbul Topkapı Hotel, Avrupa’nın en iyi iş oteli ve Türkiye’nin en iyi iş oteli ödüllerine layık görüldü. Düzenlenen gecede ödüllerini teslim alan otelin sahibi Ömer Niziplioğlu otel yönetimi ve personelinin bu ödülü bir ekip olarak kazandığını söyledi. Türkiye’nin artık otelcilik konusunda dünyanın birçok ülkesi ile yarıştığını ve hatta önde olduğunu belirten Niziplioğlu hiçbir başarının tesadüf olmadığını da dile...