Yalçınlar Group

Yalçınlar Group

İnşaat çalışmaları yeniden başlayan Acunkent projesiyle ilgili Acunkent Mağdurları Dernek Başkanı Salih Pedük'ten açıklama geldi. Yapılan açıklamada toprak sahiplerinin anlaşmayı feshettikleri belirtiliyor.

Uluhan Grup'tan Acunkent'te 191 bin 500 TL"ye!

Uluhan Grup tarafından Esenyurt"ta hayata geçirilen Acunkent"te 2+1 ve 4+1 dairelerin satışı devam ediyor. 670 dairenin yer aldığı projede 50 ayda sıfır faiz fırsatı ile daire sahibi olma imkanı sunuluyor

Acunkent'te 306 bin TL'ye 4+1 daire!

Uluhan Grup tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Acunkent'te 2+1 ve 4+1 daire türlerinin satışı devam ediyor. 1+1 ve 3+1 konutların satıldığı projede faizsiz ödeme fırsatı sunuluyor

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi!

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen Batı Mahal projesinde evler iki katlı villalar olarak yükseliyor. 

Yalçınlar Batımahal Büyükçekmece fiyat listesi!

Yalçınlar Batımahal Büyükçekmece fiyat listesi 1 milyon 110 bin dolardan başlıyor. Proje Yalçınlar Group imzası taşıyor...

Yalçınlar Batı Mahal Evleri fiyatları!

Batı Mahal projesi İstanbul Büyükçekmece'de Yalçınlar Group tarafından inşa ediliyor. İlk etap teslimleri başlayan projede fiyatlar 1 milyon 110 bin dolardan başlıyor...

Batı Mahal Büyükçekmece yeni fiyat listesi!

Batı Mahal projesi Yalçınlar Group tarafından İstanbul Büyükçekmece'de inşa ediliyor. Fiyatların 1 milyon 110 bin dolardan başladığı projede ilk etap teslimlerine başlandı...

Batı Mahal'de 2. etap teslimleri Mart'ta!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirdiği Batı Mahal projesini CNR Emlak Fuarı'na ziyaretçilere tanıttı..

Yalçınlar Batı Mahal'de 3 ayrı yöne kardeş proje geliyor!

Büyükçekmece Gölü kıyısındaki Pelikan Hill proje alanında Göl Mahal ve Batı Mahal projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group’un Başkanı Hakan Yalçın, yeni projelerini açıkladı: Batı Mahal’in doğusu, kuzeyi ve güneyi de yolda…

Lüks villa alıcısının standartları belirlendi!

Batı standartlarında lüks villa projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group, 1.250 potansiyel alıcı ile bire bir gerçekleştirdiği anket çalışması doğrultusunda lüks villadan beklentileri belirledi. İşte anket sonuçlarına göre lüks villalar şöyle olmalı;

Yalçınlar Group BatıMahal için tüketici anketi yaptı!

Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, tüketici beklentilerinin kendileri için öncelik olduğunu, bundan dolayı yaptırdıkları araştırma ile BatıMahal'i şekillendirdiklerini söyledi.

Yalçınlar Group 2016'da yeni projeye başlayacak!

90 milyon dolarla hayata geçirdikleri Batımahal villalarının inşaat seviyesinin yüzde 45'ini tamamladıklarını söyleyen Yalçınlar Group Başkanı Hakan Yalçın, 2016 için çok daha umutlu olduklarını belirtti.

Büyükçekmece Batı Mahal'in yüzde 45'i tamam!

Yalçınlar Group’un, Büyükçekmece Bölgesi’nde 100 Milyon Dolar yatırım ile hayata geçirdiği 2.markalı konut projesi BatıMahal’in yüzde 45'i tamamlandı.

Batı Mahal satılık daire!

Yalçınlar Group imzası taşıyan Batı Mahal satılık daire fiyatları 890 bin dolar + KDV olarak satılıyor. Projede ilk etap teslimlerinin 18 ay sonra yapılması planlanıyor.

Batı Mahal, CNR Expo Emlak Fuarı'na katılacak!

Yalçınlar Group, Türkiye'nin en seçkin villa projeleri arasında bulunan Batı Mahal vilalarıyla CNR Expo Emlak Fuarı'nda yabancı gayrimenkul yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Lüks konut ve villa piyasasında yaşanan gelişmeler!

Başarılı lüks villa projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, yerli ve yabancı yatırımcı tercihleri gibi başlıklar çerçevesinde değerlendirmeler yapıyor.

Yalçınlar Group

Yalçınlar Group Yalçınlar Group

Kasım 2012'de teslim edilmesi gereken Uluhan Grup Acunkent projesi için ilk kazma Mart 2010’da vuruldu. Fakat işler yolunda gitmeyince önce Babil Kuleleleri, ardından Acunkent'te haciz geldi.


Projeden daire alan hak sahipleri evlerini kurtarmak ve haklarını aramak için sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta "Acunkent Mağdurları" grubu altında örgütlenmiş ve çeşitli eylemlerde bulunmuşlardı. 


Mart ayında Acunkent Mağdurları Derneği Başkanı Salih Pedük, Acunkent Mağdurları Derneği Başkan yardımcısı Ümit Hayır ve Acunkent Mağdurları Derneği yönetim kurulu üyesi Oruç Bağlasun Uluhan Grup temsilcileriyle bir görüşme gerçekleştirdi. 


Görüşme sırasında; dernek oluşumu, inşaatın bitirilmesi ve hukuki sorunların çözülmesi ile ilgili anlaşma ve pazarlık tekliflerini Uluhan Grup temsilcilerine sunan Acunkent Mağdurları Derneği Uluhan Grup'la ortak bir yol bulmak istediklerini dile getirdi. 


Bugün Acunkent Mağdurları Derneği Başkanı Salih Pedük'ün anlaşma ile ilgili yaptığı...