Yapı Fuarı

Yapı Fuarı

Gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirdiği Häfele Concept Project ile müteahhit, mimar ve proje üreticilerine konsept aşamasından mekânsal organizasyonlara kadar bütünsel bir çözüm sunan Häfele Türkiye; bu yeni projenin lansmanını Yapı Fuarı’nda yapacak.

Afrika yapı ürünleri ihracatı için radara alındı!

YAPI ürünleri ihracatı için Afrika ülkeleri radara alındı. Bu çerçevede Yapı Fuarf na Kenya ve Nijerya gibi ülkelerden konuk olan heyetler ile görüşmelerde bulunuldu.

Yakup Karakelle: Her bütçeye uygun ev konsepti üretiyoruz!

39’uncusu düzenlenen Yapı Fuarı’na katılan Vefa Holding’in markası Nestavilla Satış Müdürü Karakelle, “Her bütçeye uygun ev konsepti üretiyoruz” dedi.

İMSAD'a üye 51 kuruluş Yapı Fuarı’nda yerini aldı!

Türkiye İMSAD’a üye 51 kuruluş 39’uncu Yapı Fuarı’nda yerini aldı. Fuara Kamerun Ticaret Heyeti’ni ağırlayacak olan İMSAD damga vurmaya hazırlanıyor.

DYO Yapı Fuarı’na renk katacak!

Boya sektörünün öncü markası DYO, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek 39. Yapı Fuarı’nda dekoratif boyalar ile ısı yalıtımındaki geniş ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunacak…

39. Yapı Fuarı 10 Mayıs'ta kapılarını açıyor!

Yapı malzemeleri ve teknolojileri alanında faaliyet gösteren önemli markalar 10-14 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 39.YAPI FUARI – TURKEYBUILD ‘de bir araya geliyor.

Dakar'daki Yapı Fuarı'na Türk firmaları da katıldı!

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı. Açılışa Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.

21. Yapı Fuarı, İzmir'de kapılarını açtı!

21. Yapı Fuarı- Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapı sektörü temsilcilerini "Fuar İzmir - Gaziemir"de bir araya getiriyor.

Yapı Fuarı temsilcileri İzmir'de buluşturdu!

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, Fuar İzmir'de açıldı. Bu yıl 21'incisi düzenlenen Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapısektörü temsilcilerini bir araya getirdi.

21. Yapı Fuarı İzmir'de gerçekleşiyor!

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen 21. Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir 5-8 Kasını 2015 arasında Fuar İzmir'de, bölgenin yapı sektörü profesyonellerini biraraya getiriyor.

21. Yapı Fuarı Turkeybuild bugün başlıyor!

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen 21. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir 5-8 Kasım 2015 arasında Fuar İzmir'de, bölgenin yapı sektörü profesyonellerini bir araya getiriyor.

21. Yapı Fuarı İzmir'de düzenlenecek!

YEM Fuarcılık tarafından organize edilen 21. Yapı Fuarı, 5-8 Kasım 2015 arasında İzmir'de , düzenlenecek. Bölgenin yapı sektörü profesyonellerini bira raya getirmeyi hedefleyen fuara 350 firma katılacak.

Siyasi belirsizlik yapı sektörünü etkiledi mi?

Yapı Fuarı Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda açıldı. Fuara katılan işletmeler Türkiye'deki siyasi belirsizliğin yapı sektörünü de olumsuz etkilediğini belirtti

Yapı malzemecileri ihracatta 'mercek harekatı' başlattı!

İMMİB Yapı Malzemeleri Sektör Komitesi, ihracatta farklı bir strateji izleyerek 'mercek harekatı'na başladı. Mercek harekatında klasik alım daveti yerine, doğrudan hedef pazarlardaki yetkililer Türkiye'ye getirildi.

Yapı Fuarı'nda 1.250 firma yapı malzemeleri tanıttı!

Balkanlar, Rusya ve BDT ülkeleriyle Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar Turkey Build 38. Yapı Fuarı, sektör oyuncularını İstanbul’da ağırladı..

37. Yapı Fuarı -Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı!

TÜYAP-Büyükçekmece'de YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarın açılışında konuşan YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer, her yıl olduğu gibi bu yıl da yapı sektörünün kalbinin 'Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul' fuarında atacağını söyledi.

37. Yapı Fuarı -Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı!

Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen "37. Yapı Fuarı -Turkeybuild İstanbul" da Kaya Yapı Ürünleri hakkında bilgi verdi...

Trakya Cam Yapı Fuarı'nda!

Düzcam sektörünün lideri konumundaki Trakya Cam, 6 - 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü’ nde gerçekleştirilecek olan İstanbul Yapı Fuarı’ nda yeni cam ürünlerini tanıtıyor.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul açıldı!

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 37. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı. Fuar, 81.000 metrekarelik 12 salon ve açık alanında, 1.150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini bir araya getirdi.

Vefa, beş markası ile Yapı Fuarı’nda!

Vefa, beş markası ile Yapı Fuarı’nda. Prefabrik ve de çelik yapı sektörünün önde gelen markalarından Vefa, yapı sektörünün buluşma noktası olan Uluslararası Yapı Fuarı’ na beş markası ile katıldı.

Eryap'tan Yapı Fuarı'nda küresel ısınmaya karşı destek çağrısı!

Eryap, 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 37.’si gerçekleşen Yapı Fuarı TurkeyBuild 2014’te enerji tasarrufu ve kaliteli yaşam için “Doğru Yalıtım”a dikkat çekiyor.

Kaleseramik ödüllü ve yenilikçi ürünleriyle Yapı Fuarı’nda!

İtalya'da satın aldığı Edilcoughi ve Edilgres markalarıyla, uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Kaleseramik; en yeni ürünlerini 37. Uluslararası Yapı Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

URTİM, iskele kalıp sistemleriyle Yapı Fuarı’na damga vurdu!

Türk iskele kalıp sektörünün lider firması URTİM, ‘Climbset – H’, ‘Climbset – W’ ve ‘Frameset’ ürünleriyle Yapı Fuarı’nda boy gösterdi. URTİM’in yeni ürünleri inşaat sektörüne yeni bir soluk katacak.

Kalekim, Yapı Fuarı’na katılıyor!

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen 37. Uluslararası Yapı Fuarı’nda, sektörde ilklere imza attığı en yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

İzocam çevreye duyarlı camyününü Yapı Fuarı'nda sergiledi!

İzocam, ilk kez Yapı Fuarı'nda sergilediği 'Yeni Nesil Camyünü' ile dikkatleri üzerine çekti. Şirketin profesyonel mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosu ürünün çevreye çok daha duyarlı olarak geliştirildiğini söyledi...

Filli Boya 37'nci Yapı Fuarı'na Coloration projesiyle katılıyor!

Filli Boya, bu yıl Yapı Fuarı' na Coloration projesiyle katılıyor. Şirketin Halkla İlişkiler Müdürü Selda Uzun, " Projeyle farklı eğilimleri ve yenilikçi düşünceleri tanıtmayı hedefliyoruz " dedi...

37'nci Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı!

37'nci Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul bugün kapılarını açtı. Tüyap'ta 81 bin metrekarelik 12 salon ve açık alana konumlanan fuar, 39 ülkeden, bin 150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturuyor...

ÇATIDER, İstanbul, Ankara ve İzmir Yapı Fuarı'nda tüyolar verecek!

ÇATIDER, yapı sektörünün en büyük buluşmaları arasında yer alan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara ve de Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir’ e katılacak.

Yapı Fuarı

Yapı Fuarı Yapı Fuarı

Tüm yaşam alanları için önerdiği yenilikçi ürünler ve sistemik çözümlerle sektör öncüsü olan Häfele, mekanın sınırlarını zorlayan mimari konseptlere de ilham veriyor. Oteller, kamusal alanlar, rezidanslar, stüdyo tipi daireler; yeni nesil tüm mekanlar için yenilikçi ürünler geliştiren Häfele, müteahhit, mimar ve proje üreticilerine konsept aşamasından mekânsal organizasyonlara bütünsel bir çözüm sunuyor.


23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenecek olan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda, gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir bakış açısıyla ortaya çıkan Häfele Concept Project markasının lansmanını yapmaya hazırlanan Häfele Türkiye, fuarda “Häfele Concept Project: Bütünsel Mekan Konseptleri ve İyi Fikirler” temasıyla yer alacak.


Häfele Concept Project: Gayrimenkul sektöründe yenilikçi bir bakış açısı

Yaşam biçimlerimiz değişiyor, dönüşüyor; satın aldığımız bir konuttan beklediğimiz standartlar da artık çok daha yüksek. Bütçemiz ne...