yeni konut projeleri

yeni konut projeleri

2020 yılının Şubat ayında satışa çıkacak olan konut projeleri lansman dönemine özel fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Şubat 2020'de satışa çıkacak konut projeleri...

Eylül 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Eylül ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Eylül 2019'da satışa çıkacak projeler...

Müteahhitler Anadolu’daki büyük şehirlere yöneldi!

İstanbul’da konutta arz yoğunluğu sürüyor. Pazara bakıldığında arsa kaynaklı olarak konutların fiyatı yükseliyor. Müteahhitler Anadolu’daki büyük şehirlere yöneliyor. 

Ekim ayında 11 bin 347 yeni konut satışa çıktı!

Konut yatırımlarının hızla devam ettiği Ekim ayında 11 bin 347 yeni konut satışa çıktı. Satışa çıkan projelerdeki konutların fiyatları metrekare bazında 2 bin 750 TL'den başlıyor. 

15 günde 11 yeni konut projesi tanıtılacak!

Gayrimenkul sektörü 15 Eylül’den sonra harekete geçiyor. Ay sonuna kadar 11 yeni konut projesinin lansmanı gerçekleşecek. İşte tanıtımı yapılması planlanan o projeler....

Macit Haldız: Önceliğimiz ekonomik istikrarın devam etmesi!

​Haldız Grup Yönetim Kurulu Başkanı Macit Haldız, "Bizim öncelikli temennimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. Bu süreçten dolayı çok mutluyum. Şirketlerimiz ile büyümeye devam ediyoruz fakat bu başarı bizim değil Türkiye'mizin başarısıdır" dedi.

Yeni konut projelerinde satışlar arttı!

Emlakjet. com Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, gayrimenkul sektöründeki satışları değerlendirdi. Kunter, 017 yılında birinci el projelerin satışının arttığını ama ikinci elin gerisinde olduğunu belirtti.

Yeni konut projeleri Haziran'da hız kesti!

Mayıs ayında 13 yeni projeyi görücüye çıkaran inşaat firmaları yeni projeleri için Eylül ayını bekliyor.

İnşaat sektöründe stok eritiliyor!

Dünya Gazetesi köşe yazarı olan Alaattin Aktaş bugünkü yazısında, inşaat sektöründe yeni projelerin hız kestiğini söyledi. Aktaş, sektör temsilcilerinin stok eritmek için hız kesme uğraşında olduğunu açıkladı.

72 yeni konut projesi geliyor!

16 Nisan'da gerçekleşen referandum sonrası proje lansmanları hız kazandı. Hayata geçirilen yeni projelerde metrekare fiyatları 3 bin TL ile 20 bin TL arasında değişiyor.

Yeni konut projeleri lansmana özel fiyatlarla satışta!

Yeni konut projeleri görücüye çıkmaya başladı. Lansmana özel indirimli fiyatlarla satışa çıkan projeler her bütçeye uygun alternatif fırsatlar sunuyor.

Hacı Ali Taylan: KDV düzenlemesi yeni projeleri hızlandırdı!

Emlakçılar Odası Başkanı Hacı Ali Taylan, Ankara'daki emlak piyasasını değerlendirdi. KDV düzenlemesinin yeni projeleri hızlandırdığını belirten Taylan, arz ve talep dengesinin en iyi şekilde Ankara'da işlendiğini söyledi.

Deniz gören konut kazandırıyor!

İstanbul’da, deniz gören projeler hem manzarasıyla, hem de getirisiyle kazandırıyor. Daha hızlı satılan projelerin yüzde 30 ile 50 arası kar getirdiği belirtildi.

2016'da 55 yeni proje vitrine çıktı!

Gayrimenkulde stok ve fiyat tartışmaları devam ederken, markalı konut üreticileri gaza bastı. Darbe girişimi ve ekonomideki durgunluğa rağmen 2016'da 55 yeni proje vitrine çıktı. Yapımı süren 40 bin konutta yatırımcılar için fırsatlar devam ediyor...

Sonbaharda 25 yeni proje görücüye çıktı!

Gayrimenkul sektörü sonbaharda lansman hareketliği yaşıyor. Bu yılın sonbahar aylarında 25’ten fazla markalı yeni proje görücüye çıktı. Bu projelerle birlikte 14 binden fazla konut satışa çıktı.

TOKİ'den İstanbul, Ankara ve İzmir'e 2 bin 689 yeni konut!

Yeni konut projeleri için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 2 bin 689 yeni konut hayata geçirecek.

Yeni konut projelerinde 'akıllı sistem' önceliği!

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni konut projeleri değişiyor. Örneğin bundan 10 yıl kadar önce son derece geleneksel evler yapılırken, şimdilerde çok daha farklı bir tarz benimseniyor. 

2020’de artık yeni konut projeleri konuşulacak!

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, önümüzdeki yıl konut sektörü için, "2020’de giderek yükselen satış rakamları ile yeni ortaklıkları, projeleri konuşacağız. Yeni dönemde yatırımcılar köklü ve güvenilir, katma değeri yüksek projelere imza atan markaları tercih edecekler" dedi..

Moskova’da yeni konut projeleri yüzde 23 azaldı!

Moskova’da yeni inşa edilen konut sayısı son beş yılın en düşük seviyesine geriledi. Yeni konut projelerinin sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23 azalarak 46’ya düştü.

Ekim 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Ekim ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Ekim 2019'da satışa çıkacak projeler...

TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? 

Uygun fiyata konut sahibi olmak isteyenler TOKİ'nin yeni projelerini araştırmaya başladı. TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? 

TOKİ yeni konut projeleri neler?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasından sonra gözler yeni projelere çevrildi. Peki, TOKİ yeni konut projeleri nelerdir? İşte tüm detaylar....

Eylül 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Eylül ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Eylül 2019'da satışa çıkacak projeler...

Esenyurt'taki yeni konut projeleri mağdurlara çare olacak mı?

Esenyurt'ta devam eden konut mağduriyetinin yeni projelerle çözülmesi bekleniyor. İnşaat firmaları yaklaşık 2 bin konut mağduru ile yeniden anlaşmak istiyor.

Ağustos 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Ağustos ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Ağustos 2019'da satışa çıkacak projeler...

Yeni konut projeleri en çok İstanbul'dan aranıyor!

Yeni konut projeleri en çok İstanbul ve Ankara'dan aranıyor. Hürriyet Emlak Projeland verilerine göre, ortalama 8.629 TL metrekare fiyatıyla İstanbul liste başında yer alıyor.

Yatırımcının hedefinde yeni konut projeleri var

Hürriyet Emlak Projeland verilerinden derlenen bilgilere göre yeni konut projeleri en çok İstanbul ve Ankara’dan aranıyor...

Haziran 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Haziran ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Haziran 2019'da satışa çıkacak projeler...

yeni konut projeleri

yeni konut projeleri yeni konut projeleri

Yeni projeler için yavaş yavaş gaza basan inşaat firmaları Şubat ayı içerisinde 2 yeni projeyi satışa sunacak. Şubat ayında satışa çıkarılacak projeler lansman fırsatlarıyla alıcılarını bekliyor. İşte Şubat 2020'de satışa çıkacak konut projeleri...

1-Mint Levent Olive 

Mint  Levent Olive  projesi, MİNT imzası ile inşa ediliyor. 242 adet konut ve 1 adet ticari ünitenin yer aldığı projenin Şubat ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor. 14 ve 7  katlı 2 adet yeni nesil şehir apartmanından oluşan Mint  Levent Olive projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konutlara yer veriliyor. Mint Levent Olive Gayrettepe – İstanbul Havaalanı metro hattına 25 dakika, Büyükdere Caddesine 800 metre, Levent Metro'ya 10 dakika, Kanyon AVM'ye 10 dakika mesafede yer alıyor.

Telefon: 0212 288 00 00