27 / 06 / 2022

Yeşilyurt

Yeşilyurt

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde 21 parkın yapımını kapsayan Yeşil Hilal Projesi çalışmaları sürüyor. Projeye büyük önem veren Belediye Başkanı Hacı Uğuru Polat, alandaki denetimlerine devam ediyor.

Glob İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Glob İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi, 18 Şubat 2013 tarihinde, 50 bin TL sermaye ile, İsmail Çelik tarafından kuruldu...

Cihangir, Levent, Maslak ve Yeşilyurt konut alımında kira getirisi için tercih ediliyor!

Konut kredisi faiz oranlarındaki artışa rağmen gayrimenkul popülaritesini koruyor. Özellikle kira getirisi yüksek semtlerdeki gayrimenkuller talep görüyor. Cihangir, Levent, Maslak, Yeşilyurt, Yeşilköy, Ataköy, Florya, Şişli, Acıbadem ve Ataşehir gibi mer

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal: Ataköy’ü, Yeşilyurt’u, Florya’yı tamamen yıkarsanız olur!

Atatürk Havalimanı'ndaki yetersizliğin giderilmesi için son günlerde sıkça gündeme gelen dördüncü pist tartışmalarına Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Orhan Birdal'dan ilginç bir yorum geldi

Filistin’e Malatya-Yeşilyurt Parkı inşa edilecek!

Bursa Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Filistin ile aramızdaki dostluğu sağlamlaştırmak ve kardeşliğimizi pekiştirmek adına Filistin’e Malatya-Yeşilyurt Parkı yapmayı planlıyoruz” dedi.

Adana Yeşilyurt Mahallesi'ne dönüşüm müjdesi!

Adana Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Yeşilyurt Mahallesi'ndeki park açılışında özellikle kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelik yeni müjdeler verdi.

Malatya-Yeşilyurt yolu prestij yolu oluyor!

Malatya genelinde yaptığı yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarıyla yaşam standartlarını yükselten Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın önemli ulaşım akslarından birisi olan Malatya-Yeşilyurt yolunu prestij yolu haline getiriyor.

Malatya Yeşilyurt'taki imar planı değişikliği itirazları reddedildi!

Özelleştirme Yüksek Kurulu, tta Gayrimenkul'ün Malatya Yeşilyurt ilçesi Yakınca mahallesindeki imar planı değişikliği itirazlarını reddetti. Tebliğ bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

Yeşilyurt Belediye Meclisi Nisan toplantısında imar konuşuldu!

Yeşilyurt Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısı yapıldı. 2015 yılı çalışmaları ile ilgili yapılan faaliyetlerin yer aldığı Kitap “2015 Yılı Faaliyet Raporu” Meclis’te oylanarak oy çokluğu ile kabul edildi.

Malatya Tecde-Yeşilyurt yolunda üstyapı çalışmaları başladı!

Proje çalışmalarına 2015 yılının sonbahar aylarında başlanılan Tecde – Yeşilyurt yolunda değişim dönüşüm ve yenileme çalışmalarını sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi üst yapı çalışmalarına başladı.

Malatya Yeşilyurt Belediyesi toplam 7 binayı yıktı!

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2016 yılının ilk üç ayı içerisinde yol ve park çalışmalarına engel teşkil eden toplam yedi binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Hendek Yeşilyurt Arıtma Tesisi tamamlandı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Hendek Yeşilyurt Grup Köyleri İçmesuyu Projesi yapım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.

Yeşilyurt Belediye Meclisi'nin Ocak gündeminde imar var!

Yeşilyurt Belediye Meclisi Ocak ayı olağan ikinci oturumunu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Başkanlığında gerçekleştirdi. Ocak ayı 1.Oturum Meclis Toplantısı'na ait karar özeti de oy birliğiyle kabul edildi.

İzmir Yeşilyurt'ta istinat duvarı çöktü!

Yeşilyurt semti Kooperatif Evleri civarında bir inşaat firmasının temel kazma çalışmaları sırasında, istinat duvarı çöktü. Üzerinde çok sayıda apartmanın bulunduğu istinat duvarının çökmesi çevre sakinlerine korkulu anlar yaşattı.

Yeşilyurt İnşaat’ın projelerinde yılın son fırsatı!

İnşaat firmaları, 216’ya sayılı günler kala yılın son kampanyalarını konut alıcılarına sunuyor.Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği butik projesi Still İstanbul Adoria’da 2015 yılının son cazip kampanyaları uygulanıyor.

Yeşilyurt Huzurlu Marmara fiyat listesi!

Yeşilyurt Huzurlu Marmara fiyat listesi dairelerin kat ve büyüklüklerine göre değişiyor. 2018 yılı Ekim ayında teslim edilecek olan proje 27 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Etlik Yeşilyurt Camisi'nin akıbeti ne olacak?

Ankara Etlik'te bulunan Yeşilyurt Camisi, yıkılma tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle 2 yıldır kapalı. Şahsi arazi üzerinde bulunan cami 7 varisten birinin itirazı nedeniyle yeniden inşa edilemiyor.

Yeşilyurt Haberi

Yeşilyurt

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde 21 parkın yapımını kapsayan Yeşil Hilal Projesi çalışmaları sürüyor. Projeye büyük önem veren Belediye Başkanı Hacı Uğuru Polat, alandaki denetimlerine devam ediyor.


Fahri Kayahan Bulvarı’nın alt tarafından başlayarak Tecde yoluna kadar bulunan bölgede toplam 21 parkın yapımını kapsayan Yeşil Hilal Projesi çalışmaları sürdürülüyor. Yeşilyurt Belediye Başkanı hacı Uğur Polat, belediye Park ve Bahçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Güner ve İmar işleri Müdürlüğü’nde görev yapan mimar ve mühendislerle birlikte inşaat çalışmalarının devam ettiği alanda inceleme yaptı. Başkan Polat, “Yeşil alanları ve doğal hayatıyla Malatya’nın akciğeri Yeşilyurt’umuz için ’gece, gündüz’ demeden çalışıyor, projeler üretiyoruz. Bu projelerimizden bir tanesi de Yeşil Hilal Projemiz. Bu projemizi çok hızlı bir şekilde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hizmete giren ve yapımı devam eden parklarımız...