Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarına ilişkin görüşlerini paylaştı...

Konut ve ofis yatırımları Anadolu Yakası'na kayıyor!

DAP Holding Başkanı Ziya Yılmaz, yeşil alanı ve otoparkı olmayan yerlerde yaşamak istemeyenlerin Anadolu Yakası'na kaçtığını, konut ve ofis yatırımlarının da bu bölgeye kaydığını söyledi.

Kentsel dönüşümde öncelik eski binalar olmalı!

(KONUTDER) Başkanı Ömer Faruk Çelik ve DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kentsel dönüşümün son 5-6 aydır çok hızlandığını bunda Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın önemli ‘icraat’ etkisi olduğunu söyledi.

Ziya Yılmaz: Kentsel dönüşümde bir sıralama yapılmıyor!

DAP Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, kentsel dönüşüm uygulamalarında yöneticilere düşen görevleri vurgulayarak bu konunun çok önemli olduğunu ve hassasiyet getirmesi gerektiği üzerinde durdu..

Ziya Yılmaz'dan yabancıya konut satışını artıracak fon önerisi!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'dan yabancıya konut satışını artırmaya yönelik fon önerisi geldi. Yılmaz, bu öneriyle yabancıya konut satışının yıllık 20 milyar dolara çıkabileceğini söyledi.

Ziya Yılmaz: Ev almak için beklemeyin!

DAP Holding Başkanı Ziya Yılmaz, ev ve yatırım arayışında olanlar için çarpıcı açıklamalar yaptı. Yılmaz, İstanbul Anadolu Yakası'nda 3 bölgeyi işaret etti.

Orta gelir tuzağına başkanlık sistemi gerekli!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, başkanlık sisteminin Türkiye’nin ayağındaki prangaları kıracağını belirterek, “Orta gelir tuzağı için bile bu sistem gerekli” dedi

Ziya Yılmaz: Konut alım talebinde yükselme var!

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Türk inşaat sektörünün geleceğinin önümüzdeki yıllardaki en önemli belirleyicisinin ülkenin içinde bulunduğu ortam olacağını söyledi...

DAP Yapı 2016'da 1 milyar 800 milyon TL'lik yatırım yapacak!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina Satış Ofisi’nde, 27 Kasım Cuma günü basın mensuplarıyla gerçekleştirilen sohbet toplantısında, sektör ve DAP Yapı’nın çalışmalarına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Emlak Konut Ekim ayı satış şampiyonu İstMarina!

Emlak Konut GYO'nun satış raporunda ekim ayı verileri belli oldu. Rapora göre DAP Yapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen İstMarina projesi ekim ayının satış şampiyonu oldu.

Ziya Yılmaz: Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz!

DAP Yapı, insan formunda inşa ettiği Adam Kule projesini satışa sundu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Artık işimize dönme vakti. Daha fazla yatırım yapıp, çalışacağız" dedi.

DAP Yapı, Adam Kule'yi satışa çıkardı!

DAP Yapı, insan formunda inşa ettiği Adam Kule'yi satışa çıkardı. Şimdiden yüzde 47'sini sattıklarını söyleyen DAP Yapı'nın patronu Yılmaz, "Durmak yok, 'Adam' gibi projelerle yola devam" dedi

İnsandan esinlendi Adam Kule yapıyor!

İstanbul'a sembol eserler kazandıran, farklı mimari tasarımlara imza atarak özgün projeler geliştiren DAP Yapı, İstanbul Dragos'ta mimari formunu "insan"dan alan "Adam Kule" projesini hayata geçiriyor.

1+1 daireler neden rağbet görüyor?

Son 10 yıldır inşa edilen projelerin büyük bir kısmında yer alan 1+1 tipi dairelere olan rağbet günden güne artıyor.

Ziya Yılmaz: İhaleye 80 şirket katıldı,Bu güvenin göstergesi!

Validebağ arsası ihalesini kazanan Dap Holding'in patronu Yılmaz, "İhaleye 80 şirket katıldı. Bu güvenin göstergesi" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun şehirlerarası otobüs terminal binası değerleme raporunu KAP'ta yayınladı...

Ziya Yılmaz: Biz bu ülkeye inanıyoruz!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Biz bu ülkeye inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de Türk ekonomisinin dinamosu olmaya devam edeceğiz" dedi...

Avrasya GYO Yusuf Ziya Yılmaz Samsun otogarı 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun şehirlerarası otobüs terminal binası, 2 adet akaryakıt istasyonu yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Ziya Yılmaz: Bu fırsat kaçmaz, şimdi ev almanın tam vakti!

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasını değerlendiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Bu fırsat kaçmaz, şimdi ev almanın tam vakti" dedi...

Ziya Yılmaz: Türkiye'ye güveniyoruz, yatırımlara devam ediyoruz!

İstanbul Nişantaşı ve Çekmeköy'de ihale ile aldığı arsalarla dikkatleri çeken DAP Holding'in Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, "Bundan 30-40 yıl sonrasının yapılarını inşa eden bir vizyonla ülke ekonomisine katma değer sağlamayı sürdürüyoruz" diyor. 

Ziya Yılmaz, 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarını değerlendirdi!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarına ilişkin görüşlerini paylaştı...

Ziya Yılmaz’a Fahri Doktora unvanı verildi!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstanbul Gedik Üniversitesi Senatosu tarafından “Fahri Doktora” unvanına layık görüldü. 

Ziya Yılmaz’a Fahri Doktora unvanı verilecek!

Geliştirdiği nitelikli projeler ile ulusal ve uluslararası alanda sayısız başarılara imza atan DAP Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstanbul Gedik Üniversitesi tarafından Fahri Doktora unvanıyla onurlandırılıyor.  

Ziya Yılmaz: Yatırımlarda durma lüksümüz yok!

DAP Yapı bir hafta içinde Emlak Konut’un Nişantaşı ve Çekmeköy arazilerini 2.8 milyarla TL bedelle aldı. DAP Yapı patronu Ziya Yılmaz, “Bu ülkenin âşığıyım ve çok güveniyorum. Sektöre moral verdik, durmak gibi bir lüksümüz yok” dedi.  

Ziya Yılmaz’ın serveti 500 milyon dolar!

Dap Yapı’nın patronu Ziya Yılmaz, bu yıl FORBES 100’de ilk kez yer alan isimlerden. Yılaz’ın serveti 500 milyon dolar. 

Ziya Yılmaz: Kamu, dönüşümde elini taşın altına sokmalı!

DAP Yapı İzmir projesinin lansmanında konuşan Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Kamu, kentsel dönüşümde elini taşın altına sokmalı" dedi.

Ziya Yılmaz: Konut sektörüne özel banka kurulmalı!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Konutta iyi bir bankaya ihtiyaç var, Emlakbank gibi. Diğer bankalarda destek veriyor fakat sektöre özel bir banka kurulursa konut kredileri daha düşük olabilir" dedi.

Yusuf Yılmaz: Samsun'a iki yılda 16 okul kazandırdık!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’a iş adamları aracılığıyla iki yılda 16 okul kazandırdıklarını belirtti.

Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz Ziya Yılmaz

Türk halkı, son yıllarda gerçekleşen en yüksek katılım ile 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ni başarıyla sonuçlandırdı. Seçimlere katılım oranın yüzde 87’i aşması ve seçimlerin kayda değer bir huzur ortamı içinde gerçekleşmesi, milletimizin güçlü bir irade ortaya koyduğunu gösteriyor.

24 Haziran’da gerçekleşen seçimleri, demokrasi tarihi açısından yeni bir dönemin de başlangıcı anlamına geliyor. Artık istikrar ve kalkınma adına her zamankinden hızlı ilerlemek için daha canla başla çalışma vaktidir. 

DAP Holding olarak bu yeni dönemde üzerimize düşen görevin bilinci içindeyiz. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizin sözünü bir kez daha vermek istiyorum.

İşlerimize, yeni yatırımlarımıza, ülkemize katma değer oluşturmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz. Ülkemizin, dünyada sözü geçen güçlü...