Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Tamer Debreli tarafından kuruldu.

Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Tamer Debreli tarafından kuruldu.

Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Elektrik, katı yakıt, likit petrol gazı vesair yakıtlar ile isleyen konut ve isyerlerinde kullanılan ısıtma, sogutma ve havalandırma cihazları, kalorifer, kat kaloriferi, klima, kombi,hidrofor, merkezi ısıtma ve sogutma cihazlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dagıtımı, ithalat ve ihracatını, mümessillik ve komisyonculugunu yapmak. b. Yangın tesisatı, buhar ve kızgın yag tesisatı, su sartlandırma tesisatı, endüstriyel tesisat, otomatik kontrol sistemleri sogutma tesisatı ve bunların izolasyon ve yalıtım isleri gibi bilcümle ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerini planlamak, projelendirmek, taahhüdünde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Kinemekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Aydınlı-İst.Ayosb Mah.4.Sok. İstanbul Ana.Yak.Osb Sit.No:1 Tuzla