KİPTAŞ'tan 337 YTL taksitle!

KİPTAŞ'tan 337 YTL taksitle!Silivri Konutları'nda daha önce ön koşul olan İstanbul'da ikamet etme şartı kaldırıldı.


Silivri Konutları 2. Etap'ta tamamı  75 metrekare (2+1) olan  daireler, hiçbir ön katılım şartı olmadan, kurasız, 337 YTL den başlayan taksitlerle yeniden satışa sunuluyor. Yeni kampanyada hiçbir ön koşul yok, kura yok, daire teslimine kadar taksit yok.

KİPTAŞ, Silivri Konutları 2. Etap'ı  kurasız, 0,95 kredi oranı, 337 YTL'den başlayan taksitler 120 ay vade ve cazip ödeme seçenekleriyle, satışa sunuyor. Konutlardan 12 bin YTL peşinat isteniyor. Kampanya mevcut daire sayısıyla sınırlı.

Konut teslimine kadar taksitsiz ödeme planı seçeneğinin sunulduğu proje, 18 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. 

İlk etabında inşa edilen 1.230 dairesi teslim aşamasında olan, Silivri Konutları 2. Etap Projesi; çevre düzenlemesi, bahçe çatı uygulaması, ilköğretim okulu ve çocuk oyun alanlarıyla;  İstanbul'da yeni ve modern bir yaşam alanı  oluşturuyor.

Kimlerin alması mantıklı?

Kiptaş geçtiğimiz aylarda 2 bin 20 konutu satışa çıkarmıştı. Fakat zor şartları dolayısıyla konutların yaklaşık 500'ü satıldı. 1.500'ü elde kalmıştı. Şimdi ise hiçbir şart aranmıyor. 12 bin 500 YTL'den başlayan peşinatlar ve aylık 337 YTL'den başlayan taksitlerle elde kalan 1.000 konut satılıyor. Kampanyaya ilgi yüksek.

Metrekare fiyatına baktığımızda 800 YTL civarında. Böyle bir inşaatın arsa fiyatı dahil maliyeti 800 YTL'den fazla. Peki neden ucuza satılıyor? Konutları yapan şirket KİPTAŞ... Belediye imkanlarını kullandığı için bu kadar ucuz...

Silivri'ye önümüzdeki yıllarda 4 milyon nüfus yerleşecek... Hatta ilçenin gelecekte il yapılması bile planlanıyor.... Kısa vadeli düşünmüyorsanız, eşsiz bir fırsat... Özellikle uzun vadeli düşünenler için avantajı fazla. İstanbul'da bir ev tapusuna sahip olmak için son yıllarda yapılan en uygun kampanya... 

Tel: 0 212 618 25 18

www.kiptas.com.tr

Satış Yerleri:  Kiptaş  Merkez Ofisi/Küçükköy, Silivri Belediyesi

Projenin görsel galerisi için tıklayınız...