KİPTAŞ'tan Yalova'ya 154 konut!

KİPTAŞ'tan Yalova'ya 154 konut!

KİPTAŞ İstanbul dışındaki ilk projesini Yalova'da inşa ediyor. KİPTAŞ Yalova'da 154 konutu satışa çıkardı. Konutlar kaç metrekare? Fiyatı kaç YTL? Faiz oranı ne? Kampanya ne zaman bitiyor? Yatırım amaçlı alınabilir mi?95 ve 125 metrekare'lik toplamda 154 dairenin yer aldığı Yalova Konutları projesi; çevre düzenlemesi, çocuk oyun alanlarıyla Yalova'da ideal bir yaşam merkezini oluşturuyor.

Özellikle bölgenin yapı yer ve yapı özellikleri gözönünde bulundurularak 4'er katlı olarak inşa edilen projede radye temel ve tünel kalıp sistemi uygulandı. Ayrıca Yalova Konutları projesinde, konut teslimine kadar taksitsiz seçenek sunularak ödeme kolaylığı fırsatı sağlanıyor.

Konutları 95 ve 125 bin YTL'den satışa çıkaran Kiptaş, Yalova Konutları'nı 0,87 kredi oranı, 138 ay vade ve cazip ödeme seçenekleriyle satışa sunduğu kampanya 17 Ağustos'ta bitecek.

İstanbul dışındaki ilk konutlarını, eskiden bu vilayetin bir ilçesi olan Yalova'da yapmaya başladıklarını kaydeden Yıldırım, kendilerini Yalova halkına da tanıtmak istediklerini ifade etti. Yıldırım, ''KİPTAŞ, İstanbul'da insanlara güvenilir, sağlam ve modern konutlar sunuyor. Şimdi, yapacağımız konutlarda da aynı şartları Yalovalılara sunacağız.'' şeklinde konuştu. Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu da projeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin konut şirketini şehirlerinden görmekten duyduğu memnuniyeti aktaran Binicioğlu, ''KİPTAŞ'ın Yalova'da konut yapması, aslında bize gösterdiği güvenin de bir göstergesidir. Yalova'ya hayırlı uğurlu olsun.'' diye konuştu.

Tel: 0 212 487 58 08

Editörün notu: KİPTAŞ'ın İstanbul'daki konut projeleri büyük prim potansiyeli taşıyor. Son 3 yılda satışa çıkardığı projelerin neredeyse tamamı yüzde 100'lere yakın prim yaptı. Metrekare bazında fiyatların ucuz ve kredi faiz oranlarının düşük olması prim potansiyelini tetikleyen etken. Bu Yalova için geçerli olacak mı? Büyük bir ihtimalle olacak. Çünkü metrekare bazında fiyatlar düşük ve yine faiz oranı cazip. Belki İstanbul'a uzak olması biraz sıkıntı gibi görülebilir. Ama bu sorun konutların teslimatıyla birlikte aşılabilir.