Kirazlı Koru Evleri'nin temeli bugün atılıyor!

Kirazlı Koru Evleri'nin temeli bugün atılıyor! Kirazlı Koru Evleri'nin temeli bugün atılıyor!

Uşak Seramik'i bünyesinde bulunduran Tanışlar Grup'un diğer firması Tanışlar İnşaat, Mayra İnşaat ile İstanbul Bağcılarda 11 dönümlük arazi üzerine 232 konutluk Kirazlı Koru Evleri'ni hayata geçiriyor."Tanışlar İnşaat" ve "Mayra İnşaat", İstanbul Bağcılar merkezde ortak bir konut projesine start verdi. 11 dönümlük arazi üzerine sosyal ve yeşil alanı ile 232 adet konut olarak konumlandırılan "Kirazlı Koru Evleri'nin temeli bugün atılıyor.

 

KÖRFEZ'DEN TALEP

 ALIYOR Uşak Seramik gibi önemli bir kuruluşu da bünyesinde bulunduran Tanışlar Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı, Kirazlı Konut Evleri'nin 43 yıllık deneyimi olan firmanın en prestijli konut projesi olduğunu vurguladı ve "İyi yerde, doğru lokasyoıı ve A plus olan projeye talepler gelmeye başladı. Müşteriler, firmanın güvenli olmasına çok dikkat ediyor" dedi. Tanış, yurtdışından da özellikle Arap müşterilerden projeye yoğun talep aldıklarını kaydetti. 


KALİTELİ BİR HAYAT 

Mayra Yapı Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz da Uşak Seramik gibi ünlü Kirazlı Koru Evleri Güneşli metrosuna 400 metre mesafede bulunuyor. Proje 4 blok ve 15'er kattan oluşan 2+1,3+1 ve 4+1232 dairelerden oluşuyor. Proje ile ilgili bilgi veren Atilla Yılmaz, 'Ilırk hamamı, sauna ve buhar odası, açık, çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness, 62ü metre uzunluğunda yürüyüş parkuaı gibi özelliklere sahip projede, doğaya yakın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam planladıklarını vurguladı. 


YERDEN ISITMALI 

Yılmaz, 7,8 dönüm yeşil alana sahip projede daire fiyatlarının 330 bin Tiden başladığını belirtir keıı projenin yerden ısıtmalı olduğunu, dairelerde MD1; mutfak dolapları, corion tezgah, fırın, set üstü ocak, bulaşık makinesi, klima tesisatının yanında akıllı inlercom sistemlerinin yer aldığını kaydetti. 


Telefon: 444 3 173 

Web: http://kirazlikoru.com/


Yeni Akit