Kırıkkale'ye konut sektöründe farklı kalite gelecek!

Kırıkkale'ye konut sektöründe farklı kalite gelecek!Kırıkkale'de büyük yankı uyandıran Yıldırımlar Petrol Dinlenme Tesisi'nin çiçeği burnunda patronu Rizeli İş Adamı Kasım Karaoğlu, Yayın Koordinatörü Kadir Yahşi'ye çok özel ve samimi açıklamalarda bulundu.


Yaklaşık 2 ay önce satışı ile ilgili Kırıkkale'de büyük yankı uyandıran Yıldırımlar Petrol Dinlenme Tesisi'nin çiçeği burnunda patronu Rizeli İş Adamı Kasım Karaoğlu, Yayın Koordinatörü Kadir Yahşi'ye çok özel ve samimi açıklamalarda bulundu. Karaoğlu, tüm söylentilere şu sözlerle noktayı koydu: "Ben Rizeliyim. Diğer üç ortağım da amcaoğullarım... Onlarda Rizeli... Kırıkkale'ye çok büyük yatırımlar yapacağız." Rizeli İş Adamı Kasım Karaoğlu ve İşletme Müdürü Murat Ertan, özel açıklamalarda bulundu. 

 

'YANLIŞ BİLGİLERDEN RAHATSIZ OLDUK' 

Yıldırımlar Petrol Dinlenme Tesisi'nin yeni sahibi Rizeli İş Adamı Kasım Karaoğlu, ilk demecini gazetemize verdi. Yıldırımlar Petrol'ü satın aldıktan sonra ortaya atılan yalan yanlış bilgilerden rahatsız olduğunu dile getiren Karaoğlu, tüm samimiyetiyle son iki ayda yaşadıklarını gazetemiz Yayın Koordinatörü Kadir Yahşi'ye anlattı. Kendisinin Rizeli olduğunun altını çizen Karaoğlu, İstanbul'da inşaat, restoran ve cafe&bistro sektörlerinde hizmet verdiklerini söyledi. 


'İŞİMİZDE KALİTE ÖN PLANDADIR' 

Yıldırımlar Petrol Dinlenme Tesisi'ni kendisi ve üç ortağı ile birlikte satın altıkları dile getiren Karaoğlu, bu tesisi uzun zamandır takip ettiklerini ve ilk fırsatta amcaoğulları ile birlikte satın aldıklarını söyledi. Karaoğlu, Kırıkkale'de herkesin dilinde olan satıştan memnun olduklarını fakat çıkan asılsız söylentilerin gerçeği yansıtmadığı için üzüntü duydukları ifade etti. "Biz Rizeliyiz. İşimizde her zaman kalite ön plandadır" diyen Karaoğlu, söylentilere kulak asmadığını ve çok yakında tesisi daha da geliştireceklerini söyledi. 


'KIRIKKALE'YE FARKLI BİR KALİTE GETİRECEĞİZ' 

İstanbul'da inşaat sektörü ile uğraştığını anlatan Karaoğlu, "Şuan tüm yoğunluğumu Kırıkkale için harcıyorum. Yatırımlarımız bu tesis ile sınırlı kalmayacak. Zaten İstanbul'da inşaat ile uğraşıyoruz. İstanbul'da cafe&bistro, restoran ve ekmek fırınlarımız var. Bunlar zincirler halinde hizmet veriyor. Kırıkkale'de de petrol sektörüne girdik. İlerleyen zamanlarda Kırıkkale'de inşaat işine gireceğiz. Konut sektöründe Kırıkkale'ye farklı bir kalite getireceğiz. Çok sıcakkanlı ve samimi bir insanım. Amcaoğullarımda öyledir. Kısa zamanda Kırıkkale'ye alışacağız." dedi. 


"BİZ EKSTRA LEZZETLER KATACAĞIZ" 

Yıldırımlar Petrol Dinlenme Tesisi ile ilgili gelişmelerden bahseden Karaoğlu, "Çok yakında mutfak bölümünde yenileme yapacağız. Tesis içerisinde de yenileme çalışmaları olacak. Kısacası tesis baştan aşağı yenilenecek. Titizliğe ve temizliğe çok önem veririm. 0 yüzden restoranların her köşesi tertemiz olacak. Ayrıca İstanbul'un en meşhur beyti döner ustasını getirtiyorum. Emin olun yurdun dört bir köşesinden beyti yemek için bizim tesisimize gelecekler. Birde tesise özel Karadeniz güveci, kapalı pidesi ve yöresel yemekleri yer alacak. Zaten eskiden hangi yemek menüsü varsa o devam ediyor. Biz ekstra lezzetler katacağız. Herkesin o bildiği lezzet ve tatlar hala devam ediyor." dedi. 


"KIRIKKALE İNSANINA YATIRIM YAPACAĞIZ" 

Personel ve istihdam konusunda da açıklama yapan Karaoğlu, "Bizden önce ne kadar eski personel varsa, hepsi aynen devam ediyor. Kimseyi işten çıkartmadık. Hatta personel aldık. İlerleyen dönemlerde de personel alacağız. İstihdama her zaman önem veren bir insanım. Kırıkkale insanına yatırım yapacağız. Çünkü burada ekmek yiyoruz." diye konuştu. Tesisir İşletme Müdürü Murat Ertan ise yeni patronlarının çok samimi ve içten olduklarını söyledi. Kasım Karaoğlu'nun Kırıkkale için büyük kazanım olduğu dile getiren Ertan çok yakında Kırıkkale'de farklı yatırımlarla adından sıkça söz ettireceğim ifade etti. Ertan, personel olarak aynı kadro ile devam ettiklerini ve yeni değişimlerle birlikte müşterilerinin daha da memnun olacağını kaydetti. Haber 71