Kırşehir’e yeni yatırım müjdesi!

Kırşehir’e yeni yatırım müjdesi!Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Milletvekili adayları ve İl Başkanı Mustafa Kendirli ile yapılan görüşmeler sonrasında müsteşar Demir, yeni yatırım müjdeleri verdi.


Savunma Sanayi Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, Kırşehir’de yaptığı incelemelerin ardından yeni yatırımların müjdesini verdi.

Yapılan ziyaretlerden sonra Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Milletvekili adayları ve İl Başkanı Mustafa Kendirli ile yapılan görüşmeler sonrasında müsteşar Demir, yeni yatırım müjdeleri verdi.

Savunma Sanayi Müsteşarı Demir, Kırşehir’e bin kişilik Astsubay Meslek Yüksekokulunun kurulması için çalışma başlatacaklarını açıkladı. Müsteşar Demir’den destek isteyen Kırşehir heyeti, Petlas Lastik A.Ş.,’ye 75 milyonluk yeni yatırımın yapılacağını ifade etti. Yapılan inceleme ve istişareler sonrasında Cacabey Uzay Palnetaryumu’nun açılması girişimlerinin başlatıldığı, Kırşehir’de Petlas Lastik A.Ş.,’de bin kişilik yeni istihdam alanının açılacağı, müjdesi de verildi.Hürriyet