Kocaeli Başiskele'de yeni imar yolları açılıyor!

Kocaeli Başiskele'de yeni imar yolları açılıyor!Kocaeli Başiskele'de kent yenileme çalışmaları devam ediyor. Başiskele'de bu kapsamda yeni imar yolları açılıyor. 


Kocaeli Başiskele'de kent yenileme çalışmaları devam ediyor. Başiskele'de bu kapsamda yeni imar yolları açılıyor.  İlçenin çeşitli mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiren Başiskele Belediyesi ekipleri, talepler doğrultusunda yeni yollar açarak, kente sosyal alanlar kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

 

Cadde ve sokaklarda yol genişletme, yol açma, parke taşı döşeme gibi birçok çalışa mbaşlatan Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu yöndeki çalışmaları devam ediyor. 

 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; nüfusun ve araç trafiğinin her geçen gün hızla arttığı Başiskele’de yeni yollar açılıyor. Bu yönde yapılan çalışmalar kapsamında Döngel Mahallesi Kartalkaya Sokak’ın bir bölümü ile Özer ve Yuva Sokak’ın yeni imar yollarını açan ekipler, diğer bir çalışmasını da Yeşilyurt Mahallesi Nazlı Sokak ve Şenyurt Sokak’ta gerçekleştirdi.