Konut Alana Benzin Bedava

Konut Alana Benzin Bedava

Regnum ve Opet'in yaptığı anlaşma ile Regnum'un projelerinden ev alanlar 1000, 2000 ve 3000 YTL değerinde yakıtın yükleneceği Opet Yakıt Kartın sahibi olabilecek.Öztürk Şirketler Grubuna bağlı Regnum ve akaryakıt devi Opet ilginç bir kampanyanın altına imza attı. 08 - 11 Kasım tarihler arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Euro Emlak Fuar'ında başlatılacak kampanyaya göre Regnum'dan ev alanlar 1000, 2000 ve 3000 YTL değerinde yakıtın yükleneceği Opet Yakıt Kartın sahibi olabilecekler.


Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok proje ile 2 bin 650 kişiyi ev sahibi yapan Regnum, İstanbul'da Sky Residence, Elitkent ile Bodrum'da yer alan Bargylia Evleri projelerinin inşaatlarını tamamlayarak teslimatlarını gerçekleştirdi. Firma, yurtdışında İngiltere - Londra'da Helion Place projesini tamamladı. Regnum'un inşaatı devam eden projeleri arasında ise İstanbul Haramidere bulunan Astrum Towers projesi yer alıyor. Astrum Towers projesinin birinci etabında yüzde 75 gibi bir oranda satışı gerçekleşti.


İSTANBUL'DA 81 BİN YTL'YE DAİRE


Astrum Towers'da dairelerin satış fiyatı 81 bin YTL'den başlıyor ve yüzde 1 kredi faiz oranları uygulanıyor. Su tüketiminin çok önemli olduğu günümüzde, yüzey sularını toplayıp yeşil alanların sulamasında kullanılması ve bloklardan birinin terasına kurulacak Gözlemevi ve Gök Bilim Kütüphanesi Astrum Towers projesini önemli özellikleri arasında yer alıyor.


Mayıs 2009'da tamamlar ilk etapta 1285 konut bulunuyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 39 ile 136 metrekare arasında değişik büyüklüklerde konutlar alıyor.


ASTRUM TOwERS'IN İKİNCİ ETABI YOLDA


Regnum Gayrimenkul'ün 2008 yılında başlatacağı yeni projele arasında Astrum Towers'ın 1.200 daireden oluşan 2. Etap prosi de yer alıyor. Bunun yanı sıra Koşuyolu'nda bulunan arazi üzerinde metro aktarma merkezine de doğrudan bağlantısı olacak olan konut, ofis ve alışveriş merkezinin bir arada olacağı Koşuyolu Projesi de yeni çalışmalar arasında.


Çobançeşme'de yapılması planlanan ofis ve 4 yıldızlı havaalanı oteli konsepti ile Bodrum inşaatına başlanacak olan konut projesi ise Regnum Gayrimenkul'ün yeni projeleri arasında yer alıyor.


ELİTKENT'İN SATIŞI SÜRÜYOR


Regnum'um İstanbul Bahçeşehir Esenkent'te yaptığı Elitkent't 1 + 1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan konutların büyüklükleri 60 ile 165 metrekare arasında değişiyor. Satışı süren konutların fiyatları ise 251 bin 200 YTL ile 384 bin 300 YTL arasına farklılık gösteriyor. 11 blokta toplam 722 dairenin bulunduğu projede, 2 açık 2 kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kafeterya, restoran, tenis kortu, kreş ve çocuk oyun alanları yer alıyor.


YAZLIKÇILARA BODRUM'DA BARGYLIA


Regnum'un Bodrum'da tamamladığı Regnum Bargylia projesinde ise 81 metrekare dubleks ile 122 metrekare tripleks konutlar yer alıyor. Toplam 195 konutun bulunduğu projede fiyatlar ise 158 bin 700 YTL ile 302 bin 900 YTL arasında değişiyor. Regnum Bargylia'da açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi, sauna, fitness center, golf antrenman sahası, tenis kortu, market gibi özelliklerin yanı sıra, deniz suyu arıtma sistemi de mevcut.