'Konutunu Şimdi Al, İlk Ödemene 2008'de Başla'

'Konutunu Şimdi Al, İlk Ödemene 2008'de Başla'

Türkiye'de ilk defa ikinci el konutlarda ödemeler 1 yıl süre ile ertelenmeye başladı. Konut kredisinde yeni bir ilke imza atan Denizbank, Reha Medin Emlak Ofisleri aracılığıyla tüketicilere ötelemeli kredi olanağı sunuyor.
Hayata geçirdiği ürün ve hizmetlerle perakende bankacılık alanındaki iddiasını sürdüren DenizBank ve Türkiye'nin ilk emlak zincirlerinden biri olan Reha Medin Emlak Hizmetleri elele vererek bir ilke imza attı.

Yapılan işbirliği çerçevesinde, Reha Medin emlak ofisleri aracılığıyla ev alacak tüketiciler konut kredilerini DenizBank'tan aldıkları takdirde "Konutunu şimdi al, ilk ödemene 2008'de başla" kampanyasından yararlanma fırsatını yakalıyor.

Kampanya kapsamında, Ekim ve Kasım aylarında Reha Medin emlak ofislerinden kredi başvurusunda bulunan tüketiciler ilk ödemelerini 2008 yılında yapabiliyor.

Türkiye genelinde 75 temsilciliği bulunan Reha Medin emlak ofislerinde sunulan bu fırsat sayesinde DenizBank, tüketicilerin konut alma hayallerini ertelemeden ve sıkıntı çekmeden ev sahibi olmalarına olanak tanıyor.