Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmaları başladı!

Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmaları başladı! Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmaları başladı!

Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi'nin ihale süreci tamamlandı. Belediye Başkanı Böcek, Pınarbaşı Mahallesi'ne inşa edecekleri Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmalarına başladıklarını söyledi.KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi'ne inşa edecekleri Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmalarına başladıklarını kaydetti.


Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi'nin ihale süreci tamamlandı. Pınarbaşı Mahallesi'nde 10 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek kongre ve fuar merkezinde, 3 bin metrekare kongre salonu yer alıyor. Biri 600 kişilik, 4 ayrı çok amaçlı salonun da yer aldığı merkezde; çalışma ofisleri, kafeterya ve mescit ile 110'u kapalı olmak üzere toplam 210 araç kapasiteli otoparkta bulunuyor. Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kongre ve fuar merkezinin temel kazı çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, projenin bu yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacağını bildirdi.


Hürriyet