Kordon İstanbul satışta! 356 bin TL'den başlıyor!

Kordon İstanbul satışta! 356 bin TL'den başlıyor! Kordon İstanbul satışta! 356 bin TL'den başlıyor!

Firma: Ege Yapı

Proje: Kordon İstanbul

Ege Yapı tarafından Maslak ve Kağıthane buluşma noktasında inşa edilen Kordon İstanbul satışa çıktı. Projede lansmana özel yüzde 10 + yüzde 8 indirim yapılıyor.Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Çırağan Sarayı’nda 27 Nisan 2017 Perşembe günü düzenlenen basın toplantısıyla yeni projesi Kordon İstanbul’u tanıttı. 


Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, İş Geliştirme Müdürü Didem Güneş, Satış & Pazarlama Direktörü Ece Atalay Aseo ve Pazarlama & Kurumsal İletişim Müdürü Saygın Aksoy’un katılımıyla tanıtılan Kordon İstanbul, 820 milyon TL yatırımla Kâğıthane ile Maslak’ın kesişim noktasında, Sadabad Deresi’nin kıyısında iki etap halinde yükselecek. 


H. İnanç Kabadayı: “Sekiz projede gerçekleştireceğimiz toplam 2,5 milyar TL’lik yatırımımızın ilk halkası olan Kordon İstanbul’u kamuoyunun beğenisine sunuyoruz”


Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, basın toplantısında yaptığı konuşmada, Ege Yapı’nın faaliyetleri ve gelecek projeleri hakkında bilgi verdi. Bugüne kadar geliştirdikleri Batışehir gibi ödüllü projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini değiştirerek, birer yaşam merkezi haline gelmelerini sağladıklarını anlatan H. İnanç Kabadayı, “Bu çerçevede her dönem ülke ekonomisine ve istihdama sağladığımız katma değerle gurur duyuyoruz” dedi ve şöyle devam etti: 

 

“Üç yıllık planlamamızda inşaat veya geliştirme aşamasında olan 8 projemiz bulunuyor. Bunlardan 4’ü Avrupa Yakası’nda, 4’ü de Anadolu Yakası’nda hayata geçecek. Avrupa Yakası’nda Kâğıthane, Maslak, Beyoğlu ve Fatih’te, Anadolu Yakası’nda ise ikisi Çekmeköy’de olmak üzere, Ataşehir ve Beylerbeyi’nde birer proje gerçekleştireceğiz. Kâğıthane, Fatih ve Beylerbeyi’ndeki projelerimizin inşaat faaliyetlerine başladık. Diğer projelerimiz ise henüz planlama ve ruhsat aşamasında. Bu yıl Kordon İstanbul ile beraber toplamda 4 projemizin lansmanını yapmayı planlıyoruz. Yeni projelerimizde çevresi ile uyumlu, şehrin sosyal dokusuna katkı sağlayan ve yatay mimari konseptine sahip projeler hayata geçireceğiz. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2016 yılından sonra 2017 yılı için yüzde 15 oranında büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz.”“Dokuz kilometrelik yeşil koridora komşu: Kordon İstanbul”

“Sadabad Deresi ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacak. Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek. Tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak” diyen H. İnanç Kabadayı, şunları dile getirdi: 


“İstanbul’un yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri artan bu bölge sosyal donatıları, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile yatırımcısına büyük bir kazanç vadediyor. Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında yer alacak Kordon İstanbul, farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açıkhava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artıracak.”“Yeni ulaşım projeleri, arazinin değerine değer katacak”

H. İnanç Kabadayı, “Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, Metro ve Havaray hatları, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra bölge, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. Kordon İstanbul sosyal imkânları dışından yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı burada yaşayacak sakinlerine İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını gerçek anlamda hissettirecek” dedi. 


Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, konuşmasını; “Bugüne kadar inşa ettiğimiz projeler, bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler oldu. Kordon İstanbul da gelecekte Sadabad Deresi’nin en keyifli buluşma noktası olacak” diyerek tamamladı.Tel: 0850 222 53 43

Web: www.egeyapigroup.com.tr


Haber AA'da şu şekilde yer aldı


Ege Yapı tarafından 820 milyon lira yatırımla inşasına başlanan, Kağıthane ile Maslak'ın kesişim noktasındaki Kordon İstanbul Projesi satışa çıktı.


Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, düzenlenen basın toplantısıyla yeni projesi Kordon İstanbul'u tanıttı.


Kabadayı, Kordon İstanbul'un, Maslak ve Kağıthane'nin buluşma noktasında, Sadabad Deresi’nin kıyısında iki etap halinde yükseleceğini belirterek, "Sekiz projede gerçekleştireceğimiz toplam 2,5 milyar liralık yatırımımızın ilk halkası olan Kordon İstanbul’u kamuoyunun beğenisine sunuyoruz." dedi.


Ege Yapı'nın faaliyetleri ve gelecek projeleri hakkında bilgi veren Kabadayı, bugüne kadar geliştirdikleri Batışehir gibi ödüllü projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini değiştirerek, birer yaşam merkezi haline gelmelerini sağladıklarını anlattı.


Kabadayı, bu çerçevede her dönem ülke ekonomisine ve istihdama sağladıkları katma değerle gurur duyduklarına işaret ederek, şunları kaydetti:


"Üç yıllık planlamamızda inşaat veya geliştirme aşamasında olan 8 projemiz bulunuyor. Bunlardan 4'ü Avrupa Yakası’nda, 4’ü de Anadolu Yakası’nda hayata geçecek. Avrupa Yakası’nda Kağıthane, Maslak, Beyoğlu ve Fatih’te, Anadolu Yakası’nda ise ikisi Çekmeköy’de olmak üzere, Ataşehir ve Beylerbeyi’nde birer proje gerçekleştireceğiz. Kağıthane, Fatih ve Beylerbeyi’ndeki projelerimizin inşaat faaliyetlerine başladık. Diğer projelerimiz ise henüz planlama ve ruhsat aşamasında."


Bu yıl Kordon İstanbul ile beraber toplamda 4 projenin tanıtımını yapmayı planladıklarını aktaran Kabadayı, "Yeni projelerimizde çevresi ile uyumlu, şehrin sosyal dokusuna katkı sağlayan ve yatay mimari konseptine sahip projeler hayata geçireceğiz. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2016 yılından sonra 2017 yılı için yüzde 15 büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz." diye konuştu.


- "Yeni ulaşım projeleri, arazinin değerine değer katacak"

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı, Sadabad Deresi'nin ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacağını belirterek, "Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek." dedi.


Proje tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridorun ortaya çıkacağını aktaran Kabadayı, sözlerini şöyle sürdürdü:


"İstanbul’un yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri artan bu bölge sosyal donatıları, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile yatırımcısına büyük bir kazanç vadediyor. Kordon İstanbul, farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açık hava yaz sineması dışında, 'Kordon Life Club' bünyesinde bulunan dinlenme (lounge) alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artıracak." 


Kabadayı, bölgenin, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geldiğine işaret ederek, projenin; dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası olacak dekovil hattı, metro ve havaray hatları ve E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımıyla dikkati çektiğini vurguladı.


Bugüne kadar inşa ettikleri projelerin bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler olduğunu kaydeden Kabadayı, "Kordon İstanbul da gelecekte Sadabad Deresi’nin en keyifli buluşma noktası olacak." şeklinde konuştu.


- En düşük fiyat: 295 bin lira

Verilen bilgiye göre, toplam 2 etap ve 10 bloktan oluşan 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı formatlarda 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı Kordon İstanbul’da konutların büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişecek.


Sınırlı süre için "yüzde 10+yüzde 8" indirimle satışa sunulan Kordon İstanbul'un, 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Projede fiyatlar tanıtıma özel 295 bin liradan başlarken, 1+1 dairelerin en düşük fiyatı ise 500 bin lira olacak.


AAHaber Sabah Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı... Ege Yapı 3 yıllık yatırım rotasını çizdi. Şirket, 8 projeye yaklaşık 2.5 milyar lira yatırmayı planlıyor. Yatırım atağının ilk hamlesi Kağıthane Sadabat Deresi'nin kıyısında hayata geçirilecek olan Kordon İstanbul oldu. 820 milyonluk yatırımla inşa edilecek proje, toplam 2 etap ve 10 bloktan oluşuyor. 1+0'dan 4+1'e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı formatlarda 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı Kordon İstanbul'da büyüklükleri 41 ila 226 metrekare arası değişecek konutların fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. Lansmana özel yüzde 10 + yüzde 8 indirimle satışa sunulan Kordon İstanbul, 30 ay sonra teslim edilecek.  Ege Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, projenin şirketin 3 yıl içinde gerçekleştireceği toplam 2.5 milyar TL'lik yatırımın ilk halkası olduğunu söyledi. Kabadayı, projeye 4 binden fazla ön talep geldiğini belirterek, bin 250 kişiye de yeni istihdam sağlamayı hedeflediklerini aktardı.


ATAŞEHİR'E 1.600 KONUT

Kabadayı, İstanbul'un iki yakasında 8 proje yapacaklarını belirterek, şöyle konuştu: "8 projeden üçünün inşaatı başladı. 5'inin ise proje ve planlama çalışmaları devam ediyor. Projelerden ikisi Çekmeköy, biri Üsküdar Beylerbeyi diğeri ise Ataşehir'de. Avrupa yakasındaki projelerimiz ise Kağıthane, Maslak, Beyoğlu ve Fatih'te. Ataşehir projemizi kentsel dönüşüm kapsamında inşa edeceğiz. Yaklaşık bin 600 konuttan oluşuyor."
Sabah


Haber Vatan'da şu şekilde yer aldı


İstanbul’da inşa ettiği Batışehir projesiyle adını duyuran Ege Yapı, 3 yıllık yatırım planını hazırladı. Önümüzdeki 3 yılda toplam 8 projeye 2.5 milyar liralık yatırım yapmayı planlayan Ege Yapı, bu projelerin ilk halkası olan 820 milyon lira yatırım bedeline sahip Kordon İstanbul’un satışlarına ve inşaatına başladı. 


Bu yıl 4 proje

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, bugüne kadar geliştirdikleri Batışehir gibi ödüllü projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini değiştirdiklerini söyledi. 3 yıllık planlarında 8 projelerinin bulunduğunu anlatan Kabadayı, şunları söyledi: “Bunlardan 4’ü Avrupa yakasında, 4’ü de Anadolu yakasında hayata geçecek. Avrupa yakasında Kâğıthane, Maslak, Beyoğlu ve Fatih’te, Anadolu yakasında ikisi Çekmeköy’de olmak üzere, Ataşehir ve Beylerbeyi’nde birer proje gerçekleştireceğiz. Kâğıthane, Fatih ve Beylerbeyi’ndeki projelerimizin inşaat faaliyetlerine başladık. Diğer projelerimiz henüz planlama ve ruhsat aşamasında. Bu yıl Kordon İstanbul ile beraber toplamda 4 projemizin lansmanını yapmayı planlıyoruz. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2016 yılından sonra 2017 yılı için yüzde 15 oranında büyüme ve 1.250 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz.”


9 kilometrelik yeşil koridor

TOPLAM 2 etap ve 10 bloktan oluşan Kordon İstanbul’da 559 konutun yanı sıra 55 mağaza yer alıyor. Projede daire fiyatları 295 bin liradan, metrekare birim fiyatları 7 bin 200 liradan başlıyor. Mağazaların başlangıç metrekare fiyatları da 16 bin lira olarak belirlendi. 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı tiplerdeki konutların büyüklüğü 41 ile 226 metrekare arası değişecek. Sınırlı süre için lansmana özel yüzde 10+yüzde 8 indirimle satışa sunulan Kordon İstanbul, 30 ay sonra teslim edilecek. İnanç Kabadayı, “Sadabad Deresi ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacak. Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek. Tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak” dedi.


Vatan


Haber Akşam Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı


EGE Yapı, Maslak ve Kâğıthane'nin buluşma noktasında, yeniden canlanan Sadabad Deresi'nin kıyısında 820 milyon TL yatırımla inşasına başladığı Kordon İstanbul Projesi'ni satışa çıkardı. Toplam 2 etap ve 10 bloktan oluşan ve 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı Kordon İstanbul, lansmana özel yüzde 10 + yüzde 8 indirimle satışa sunuldu. Kordon İstanbul, 30 ay sonra teslim edilecek. 


BUYIL YÜZDE 15 BÜYÜYECEK 


Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Kordon İstanbul'un 8 projede gerçekleştirecekleri toplam 2.5 milyar TL'lik yatırımın ilk halkası olduğunu belirterek, "Üç yıllık planlamamızda inşaat veya geliştirme aşamasmda olan 8 projemiz bulunuyor. Bunlardan 4'ü Avrupa Yakası'nda, 4'ü de Anadolu Yakası'nda hayata geçecek. 2017 yılı için yüzde 15 oranında büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz" dedi.


Akşam 
Haber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...2 etap ve 10 bloktan oluşacak, 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı 559 konut ile 55 ticari bölüme sahip proje 30 ayda tamamlanacak. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arası değişen sınırlı sayıda konut ve ticari ünite için yüzde 18 indirimle kampanya başlattıklarını açıkladı.


3 YILDA 8 YENİ PROJE


Kabadayı, Ege Yapı olarak önümüzdeki 3 yıl için 8 yeni proje planladıklarını belirterek, “Toplamda 2.5 milyar liralık değeri olacak bu projelerimizin 4’ü Avrupa, 4’ü Anadolu yakasında olacak. Projelerimiz; Kâğıthane, Maslak, Beyoğlu, Fatih Çekmeköy (iki proje), Ataşehir (Yenisahra) ve Beylerbeyi’nde inşa edilecek. Kâğıthane, Fatih ve Beylerbeyi’ndeki projelerimizde inşaatlar başladı. Diğer projelerimiz planlama ve ruhsat aşamasında. Bu yıl Kordon İstanbul ile toplamda 4 projemizin lansmanını yapmayı planlıyoruz. 2017 yılı için şirket olarak yüzde 15 büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz” dedi.


Kordon İstanbul projesinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak Sadabad Deresi Islah projesiyle bir bütün olduğunu belirten Kabadayı, “Projemiz tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak” dedi. Kabadayı, “Bölge, 3 katlı boğaz geçiş tünelinin çıkış noktası, dekovil hattı, metro ve havaray hatları, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla da dikkat çekiyor” diye konuştu.
Hürriyet


projeye sor