Kuşadası'nda 8 saatte 16 konut satıldı

Kuşadası'nda 8 saatte 16 konut satıldı Kuşadası'nda 8 saatte 16 konut satıldı

Kuşadalı bir firma, ev alana tüm eşyayı ve kapısında otomobili hediye ediyor. Ayrıca yeni projeden ev alanlara yazlık ya da Mercedes otomobil hediye edilecek.


Kuşadası'nda bir inşaat şirketinin başlattığı promosyonlu ev satışı, talep patlaması yarattı. Kapısında otomobille 90 bin YTL'ye satışa sunulan dayalı döşeli 90 metrekarelik dairelerden 16'sı 8 saatte satıldı. Firma yetkilileri, promosyonlu ev satışını Kuşadası'ndan sonra İzmir'de de sürdüreceğini, üç projede, ev alana yazlık ya da Mercedes otomobil hediye edeceklerini açıkladı.
Merkezi Kuşadası'nda olan Şengel İnşaat firması, konut sektöründeki krizi atlatmak, karşılaştıkları sorunlar nedeniyle ev almaktan vazgeçen yabancılara pazar yaratmak amacıyla ilginç promosyonlar düzenledi. Geçen yıl Türkiye'nin ilk sigara içilmeyen sitesindeki 312 konutun 70'ini İrlandalılar'a satan şirket, ev alanları özel uçakla Kuşadası'na getirerek konutlarını teslim etti.
Yatırımlarda tıkanma yaşanmamasını amaçlayan şirket yöneticileri şimdi de 90 metrekare, lüks mobilya ve eşya döşeli, kapısında Volkswagen Polo otomobil bulunan evleri 90 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. 8 saatte 16 daire satmayı başaran firma Kuşadası'nda bin 500 ve İzmir'de 500 olmak üzere 2 bin konut için aynı promosyonu uygulamaya karar verdi. Düzenlenen promosyonlarla evlerin yüzde 85'inin şimdiden pazarlandığı açıklandı.
Kaynak: emlak.mynet.com