Levent Loft Bahçe'deki 82 daireye 1.000 talep geldi

Levent Loft Bahçe'deki 82 daireye 1.000 talep geldi

Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen Levent Loft'ta konut fiyatları 510 bin dolardan başlıyor.


Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen residence projelerinden biri olan Levent Loft projesinin ikinci etabı olan Levent Loft Bahçe 6 Haziran günü satışa sunuldu. Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Yıldız Holding bünyesindeki Sağlam İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin mimari konsepti ve detay projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Levent Loft'un büyüklükleri 100 ile 210 metrekare, fiyatları da 510 bin ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişen 82 dairelik projeye yaklaşık bin kişiden talep geldiğini açıkladı.

Garanti ve Finansbank ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde YTL, euro ve dolar bazında verilen kredilerle 20 yıla kadar taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul'da, merkezi iş alanı olarak gelişen Maslak-Levent aksında, loft konseptiyle inşa edilen ilk dönüşüm projesi Levent Loft'un devamı olan Levent Loft Bahçe, "soft loft" konsepti ve iç bahçeleriyle şeffaf bir konut bloğu olarak yükseliyor. Proje 82 konuttan oluşuyor. Levent Loft II. Etap, zemin ve asma katı hariç 22 kattan ve 16 farklı daire
tipinden oluşuyor. Projede 82 konut inşa edilecek. Levent Loft Bahçe'nin 2009 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Tel: 0 212 270 81 18