Çukurova Balkon

Mahall Bomonti İzmir'de satışlar başladı!

Mahall Bomonti İzmir'de satışlar başladı! Mahall Bomonti İzmir'de satışlar başladı!

Türkerler Holding’in İzmir’de eski Bomonti Fabrikası arazisi üzerine inşa ettiği ‘Mahall Bomonti İzmir’ projesinde satışlar başladı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


280 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede, 58 katlı 9’u tarihi olmak üzere toplam 12 blok yer alıyor. Mahall Bomonti’de yer alan 58 katlı kule 240 metre uzunluğuyla İzmir’in en yüksek binası olacak. 470 konut, 572 ofis ve 30 ticari birimden oluşan Mahall Bomonti İzmir’de stüdyodan 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor.


Yatırım değeri  350 milyon dolar

Projenin satış ofisinde açıklamalarda bulunan Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, 3 yıl önce arsasını satın aldıkların projenin satışlarına yeni başladıklarını belirterek, Mahall Bomonti İzmir’in yatırım maliyetinin arsa dahil 350 milyon dolar olduğunu söyledi. Mahall Bomonti  İzmir  projesine İzmir dışında da yoğun ilgi olduğunu söyleyen Türker “Lansman öncesi yüzde 15 ön talep aldık. Manisa, İstanbul, Aydın ve Çanakkaleden de yoğun talep var” dedi. İnşaatı devam eden projelerinin toplam yatırım maliyetinin 1.9 milyar dolar olduğuna dikkat çeken Türker, İzmir’de yeni yatırımları hayata geçireceklerini ifade etti.


Türkerler Holding’in 275 milyon TL gelir payı ile 3 yıl önce kazandığı TOKİ’nin  Ankara  Çukurambar arsasında düğüm çözüldü. Karar TOKİ’nin lehine sonuçlanırken, Türkerler de projenin başlaması için düğmeye bastı.


Metrekaresi 5 bin 500 TL

Mahall Bomonti İzmir’de metrekare fiyatları 5 bin 500 ile 7 bin 500 TL arasında değişiyor. Dairelerin fiyatları ise 400 bin ile 2 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Teslimlerin 2019’da planlandığı projede 1+1 ve 3+1 loft daireler ziyarete açıldı.


Web: http://mahallbomontiizmir.com/


Haber Milliyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı


İzmir'de hayata geçeri Malıall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofis hazırlandı. 

1912 yılında inşa edilen Bomonti Tesisleri'nde restore edilen tarihi binada, tasarlanan örnek daireler düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, "Örnek dairelerimiz, Mahall Bomonti İzmir'de standardı ne kadar yükselttiğimizi açıkça gösteriyor" dedi. Biri 58 katlı, 9'u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birim bulunuyor. 


Proje, 1+0'dan 3+1'e kadar geniş alternatifler sunuyor. Tamamıyla mobilyalı ve otel koııseptinde teslim edilmesi planlanan 1+0 dairelerin ise yoğun ilgi gördüğü ifade ediliyor. 

45 bin metrekare arazide, 350 milyon dolarlık yatırımla yükselen projedeki tüm rezidanslar ise Divan markasıyla işletilecek. 


Milliyet 


Haber Yeni Akit Gazetesi'nde şu şekilde yer aldıKörfez manzarası, konforlu konutları uluslararası standartlarda ofis leri, sosyal donatı alanları ve eşsiz konumuyla izmir'in yeni yaşam alam Mahall Bomonti İzmir projesi hızla ierliyor. Öncü mimarlık ofisleri Epig MimarIık, Tarkan önal Design tarafından tasarlanan Mahall Bomonti İzmir örnek ofis ve daireleri tamamlandı Mahall Bomon ti İzmir, Anadolu'nun en yüksek binası olma özelliğini de taşıyor. 


GÜZELLİĞE GÜZELLİK KATIYORUZ 


Mahall Bomonti İzmir projesinde, bir örnek ofis ve öç öııek daire: 191? yılında inşaa edilen Bomonti Tesislerinin içinde restore edilen tarihi bina içinde İzmirli ler'in beğenisine sunuldu. Örnek ofis ve daireler, nitelikli ve özgün çalışmalara imza atan Tartan önal Design tarafından özenle tasarlandı. 


Türkeder Holding Yönetim Kurulu Başkan» Kazım Törker. "Mahall Bomonti izmir'de sektörlerinin en iyisi. dûnQ çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mü hendisik ofrsleriyle çakşryooız. Örnek dairelerimiz, standardı ne kadar yükselt tiğimizi açıkça gözler önüne seriyor. Güzel izmir'in güzelliğine güzelik katacağ na inanıyoruz" dedi. 


DAİRELER MOBİLYALI 


Biri 58 katlı. 9'u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut. 572 ofis. 30 ticari birim bulunuyor. Proje 1*0 'dan 3+l'e kadar geniş alternatifler sunuyor. Tamamıyla mobilyalı ve otel kon septinde teslim edilmesi planlanan 1+0 daireler yoğun Igj görüyor. 


OFİSLER RENK KATIYOR 


55'ten 210 metrekareye. 29 ile 57 Katlar arasında yer alan kule ofisler, 3.80 metre taan yüksekliği, açılan camları ve panoramik Körfez manzarası 2e iş dünyasında yeni bir bakış açısı getiriyor. 4 ve 5'inci kata konumlandırılan loft ofisler. 480 530 metrekare araJğındaki genişSği. bölgesel çift kat 8 metre yükseklideki tarvanlan ve geniş terasları ile izmir'de bir ilke imza atıyor. 


Mahall Bomonti İzmir projesi, 70 ile 530 metrekare aralığında derişen ölçülerde, 4 metre tavan yüksekliği, geniş teras ve bahçeleri, komple açılan camlan ile teras ofisler işten ziyade farklı bir hayat tarzı sunuyor. 


Yatırım miktarı 350 milyondalar olan projede ortalama metrekare fiyatı 2 bin lira. Projede daireler 320 bin lira ile 1.2 milyon lira arasında değişiyor. Mahall Bomonti'nin teslim tarihi Haziran 2019. Yeni Akit 


Haber Yeni Birlik'te şöyle yer aldı


 İzmir'in yepyeni yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi Mahall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofis hazırlandı. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, örnek dairelerin izmir'de standardı ne kadar yükselttiklerini gösterdiğini söyledi. Örnek ofis ve daireler, nitelikli ve özgün çalışmalara imza atan Tarkan Önal Design tarafından özenle tasarlandı. Çağdaş teknolojinin gereksinimi olan tüm ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilen ofisler, fonksiyonel alanlardaki gün ışığını verimli kullanarak ferah, dinamik ve yaratıcı kurguda tasarlandı. Ayrıca, dileyen ofis sahipleri için; farklı kavram ve ihtiyaçlara yönelik dekorasyon paketleri de düşünüldü. 


Yeni Birlik