Mahalle İstanbul'da metrekaresi 2 bin 200 YTL'ye

Mahalle İstanbul'da metrekaresi 2 bin 200 YTL'yeSur Yapı, İstanbul'un yeni çekim merkezi Çekmeköy'de "Mahalle İstanbul" isimli yeni bir projeye imza atıyor.


Bu proje ile Anadolu Yakası'nı saracak metro ağına 200 metre mesafede yeni bir `Mahalle' ortaya çıkacak.

Mahalle İstanbul'da konutların fiyatları 156 bin YTL'den başlıyor ve 465 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Metrekare ortalama satış fiyatı 2 bin 200 YTL. Konutların taksitleri ise 1.675 YTL'den başlıyor. Faiz oranları ise 60 ay için yüzde 0,98'den başlıyor.

Sur Yapı'nın, İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de toplam 12 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edeceği Mahalle İstanbul, tüketici beklentilerini ve günün gelişen trendlerini uygun koşullarla birleştiriyor. Butik bir proje olan ve toplam 9 Blok ile 246 daireden oluşan Mahalle İstanbul;  60 metrekare 1+1 stüdyo daireden 230 metrekare 5+1 Dubleks daireye, yeni evlenmiş genç çiftlerden uzun zamandır ev sahibi olmak isteyen ailelere kadar uzanan geniş bir yelpazede daire seçenekleri sunuyor. Tamamı balkonlu olan evler, İstanbul içinde güven dolu ferah bir yaşam alan sunmayı hedefliyor.

Mahalle İstanbul'un sosyal ve sportif olanakları arasında ise açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve çocuk oyun parkının yanı sıra; sauna, fitness center ve snack bar'dan oluşan sosyal tesis yer alıyor. Güneşlenme alanları ve yürüyüş parkurları da Mahalle İstanbul içinde yer alacak diğer aktivite alanları arasında.

Ocak ayında yapımına başlanacak ve 2009 sonunda tamamı teslim edilecek olan Mahalle İstanbul evlerinin her birinde en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Salonların lamine parke,  olduğu evlerin tamamı kombili ve yüksek marka değeri olan mutfak ile birlikte ankastre ürünler (davlumbaz, fırın, ocak, bulaşık makinesi) dahil olarak anahtar teslimi yapılıyor.

Yeşillikler içinde bir yaşam alanı sunacak olan Mahalle İstanbul, eski komşuluk ilişkilerini, arkadaş sohbetlerini, dayanışmayı ve mahalle ruhunu yeniden yaşatmayı amaçlıyor.

Yakın zamanda yapımı tamamlanacak olan İstanbul metrosunun hemen yanı başında yer alan Mahalle İstanbul Evleri, Üsküdar'a 8 dakikada ulaşım imkanı sağlayacak. Altunizade'ye arabayla 15 dakika mesafede olan Mahalle İstanbul, şehir içinde ama şehirden karmaşasından uzak bir yaşam seçeneği sunuyor.

Depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilecek olan proje, her kesimden tüketiciler için farklı ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Sur Yapı, Mahalle İstanbul Evleri için uygun banka kredili ödeme seçenekleri sunuyor.

Tel: 0 216 622 66 40 - 41- 43 - 44
Web: www.mahalleistanbul.com