15 / 08 / 2022

Malatya Çöşnük'te sıcak asfalt çalışması başladı!

Malatya Çöşnük'te sıcak asfalt çalışması başladı!

Malatya Battalgazi'nin Çöşnük Mahallesinde tamamlanan kaldırım çalışmaları sonrası sıcak asfalt çalışması başladı.Battalgazi Belediyesi tarafından Çöşnük Mahallesinde tamamlanan kaldırım çalışmaları sonrası sıcak asfalt çalışması yapılıyor. 20’nin üzerinde sokakta yapılan asfalt çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.


Battalgazi Belediyesi, ilçe genelinde sürdürülen asfalt çalışmalarına Çöşnük Mahallesinde devam ediyor. Battalgazi Belediyesi tarafından daha önce kaldırım çalışmaları tamamlanan sokaklarda, bu kez sıcak asfalt çalışması yapılıyor. Çöşnük Mahalle Muhtarı Burhan İnanç, Battalgazi Belediyesi’nin çalışmalarından oldukça memnun olduklarını belirterek, “Battalgazi Belediyesi, altyapının bitmesi ile birlikte çalışmalara hızlı bir şekilde başladı. Kaldırımlar tamamlandı, asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu bölgenin asfaltı neredeyse bitmek üzere, 3-4 gün içinde hepsi biter. Gerçekten hızlı çalışıyorlar. Battalgazi’ye yakışır bir şekilde mahallemizi iyi bir konuma getirmeye çalışıyorlar. Çok da güzel oluyor. Halkımız bu çalışmadan dolayı çok memnun. Battalgazi Belediyesinin gerçekten iyi bir çalışması var. Sadece bu bölgede değil, Battalgazi ilçesinin genelinde çalışması var. Selahattin başkanımız Çöşnük Mahallesi ile ilgili her konuda yardımcı oluyor. Allah başkanımızın yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Mahalle sakinlerinden Mehmet Direk ise, “Bugüne kadar buraya hiç bakılmamıştır. Bizim mahalleye bakılmıyordu. Malatya’da en bakımsız mahalle olarak burayı size gösterebilirim. Allah başkanımızdan razı olsun. Selahattin başkanın güzel çalışmalarından komşularımız da memnun. Başkanımız çalışıyor da. Her şeyinden memnunuz. Çalışan elamanlar dahi, bir eksiklik olduğu zaman saygıyla karşılıyorlar” diye konuştu.


Milliyet