Malatya Yeşilyurt'ta genel bakım ve temizlik çalışmaları sürüyor!

Malatya Yeşilyurt'ta genel bakım ve temizlik çalışmaları sürüyor!Malatya Yeşilyurt Belediyesi ilçede genel bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Özal Mahallesi'nde genel bakım ve temizlik çalışmalarına devam etti. Ekipler, muhtarlık ve semt konağının bulunduğu alanda çevre düzenlemesi yaptı...Malatya Yeşilyurt Belediyesi ilçede genel bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.


Yeşilyurt Belediyesi, Özal Mahallesi'nde genel bakım ve temizlik çalışmalarına devam etti. Ekipler, muhtarlık ve semt konağının bulunduğu alanda çevre düzenlemesi yaptı.


Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediyesi olarak asfalt çalışmalarının yanı sıra çevre düzenlemelerine de başladıklarını ifade etti.


Ekiplerin hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Polat, "Ekiplerimiz şu an Özal Mahallesi'nde genel temizlik çalışmaları yapmaktalar. Özal Mahallemiz bu yönüyle çevresine dikkat eden, temizliğine önem veren bir mahallemiz. Bu konuda mahalle sakinlerimizi tebrik ediyorum. İlçemizin temiz ve yaşanılabilir bir yer olması için çalışıyoruz. Halkımızın beden sağlığını bozacak tüm unsurları bertaraf etmek, göz estetiğine rahatsızlık veren görüntüleri ortadan kaldırmak, yaşamın kalbinde temiz bir çevre inşa etmek öncelikli görevlerimiz arasındadır" dedi.Milliyet