Manisa Muradiye'de yollar yenileniyor!

Manisa Muradiye'de yollar yenileniyor!Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Muradiye Mahallesi’nin yollarını düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kaldırım ve kilit parke taşı düzenlemeleri yapılırken diğer taraftan asfalt yama çalışması gerçekleştiriliyor.


Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Muradiye Mahallesi’nin yollarını düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin birçok noktasında planlanan ve vatandaşın ihtiyacına göre şekillenen çalışmalar gerçekleştiriyor. Ekipler ilçede bir taraftan kaldırım ve kilit parke taşı düzenlemeleri yaparken diğer taraftan asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçede çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü belirterek, “Ekiplerimiz Muradiye Mahallemizde yolları düzenliyor. Ayrıca Kocakum mevkiinde bulunan ova yolları ile Sümbültepe Mahallesinde bypass malzemesi serimi gerçekleştiriyor. Ayrıca ilçemizde asfalt yama, kaldırım ve kilit parke taşı düzenleme çalışmaları da hızla devam ediyor. Her şey Yunusemre Halkımız için. Personelimizin özverili çalışmaları ile kıymetli Yunusemre Halkına özenle hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Hürriyet