18 / 08 / 2022

Manisa Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi tamamlandı!

Manisa Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi tamamlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de yapımını tamamladığı Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi, kurs kayıtlarıyla eğitimin startını verdi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin önemli projeleri arasında bulunan  ilçe gençliğinin prestij eğitim mekanı olan Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi hizmete açıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç de merkezi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, meslek edinmek ve kendini geliştirmek isteyenlere rehber olacak olan merkezi büyük bir heyecanla hizmete açtıklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, kurslara katılacak olanlara iyi bir dönem geçirmeleri temenni etti.


Gençlerin Eğitimine Katkı Sağlayacak


Merkezde yer alacak olan farklı branşların, gençlerin eğitimine önemli katkı sağlayacağını da belirten Genç, “Geçtiğimiz aylarda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla modern merkezimizi ilçe sakinlerinin hizmetine açtık. MEB onaylı kurslarımızın yanı sıra el sanatları beceri kursları, enstrüman kursları ve sosyal ve spor aktiviteli kurslarımızın kayıtları devam etmektir. Önümüzdeki hafta da bu kurslarımızın eğitim dönemi başlayacak” diye konuştu.


Hayırlı Olsun

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, ilçede daha sonra Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, göreve yeni başlayan Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Hüseyin Güner’e başarılar diledi.