Manisa Turgutlu'ya gençlik kamp merkezi yapılacak!

Manisa Turgutlu'ya gençlik kamp merkezi yapılacak! Manisa Turgutlu'ya gençlik kamp merkezi yapılacak!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile birlikte Turgutlu Ovacık Yaylası’ndaki gençlik kamp merkezi yapılması planlanan 94 bin 900 metrekarelik alanda incelemelerde bulundu.Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile birlikte Turgutlu Ovacık Yaylası’ndaki gençlik kamp merkezi yapılması planlanan 94 bin 900 metrekarelik alanda incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, doğal güzellikler içerisinde yer alan Turgutlu Ovacık Yaylası’ndaki eski tesis alanında incelemelerde bulundu. Gençoğlu’na Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile Yol Şube Müdürü Emre Mermer de eşlik etti.


94 DÖNÜM ÜZERİNE EŞSİZ BİR TESİS

Mevcut alanda yalnızca şehrimize değil, tüm Türkiye’ye hitap edecek olan merkezde proje çalışmalarının bitmek üzere olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gencoğlu, “Projeleri bitme aşamasında olan kamp merkezinin 2016 yılında çalışmalarına başlanacak. Bölgeye kamp eğitim ve sosyal tesisleri yapıldıktan sonra Turgutlu halkının ve spor kulüplerinin çok rağbet göstereceğine inanıyorum. Yeşillilikler arasında güzel bir tesisi de inşallah Manisa halkına kazandıracağız” dedi. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ise, 94 dönümlük olan bu alanda muazzam bir proje için çalışmaların sürdüğünü belirterek, “İnşallah 2016 yılında da çalışmalara başlanacak. Burada fiziki anlamda alt yapı iyileştirmeleriyle adından söz ettiren bir merkez haline geleceğini düşünüyorum” diye konuştu.Hürriyet