MasterChef Güzide Mertcan yeni evine taşındı!

MasterChef Güzide Mertcan yeni evine taşındı! MasterChef Güzide Mertcan yeni evine taşındı!

'MasterChef Türkiye' programı ile adını duyuran Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki villasını satmıştı. Mertcan, yeni evine taşındı…MasterChef  Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki villasıyla günlerce konuşuldu. Ardından lüks villasını satışa çıkaran Mertcan, taşındığı yeni evini tanıttı.

Milliyet’te yer alan habere göre; MasterChef'te bu sezon yarışan ve son dört isim arasında olmayı başaran Güzide Mertcan, yarışma haricinde lüks villası ile gündeme gelmişti.

Daha önce Mertcan'ın 7 milyon TL değerindeki lüks villası olay olmuştu. Villasını satan Güzide Mertcan, hayranlarına yeni taşındığı evini tanıttı.

Yarışmanın ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Güzide, helikopter pisti dahi bulunan villa sitesinden bir apartman dairesine taşındığını açıkladı.

Güzide Mertcan, yeni evi için şunları söyledi:

"Ben ilk kez şehir merkezinde oturuyorum. Hep dağ taşta oturdum. Başakşehir'de de en ücra noktadaydım, dağ başıydı şehre yakın değildim. Hayatımda ilk kez şehir içinde bir yerde oturuyorum."

Güzide lüks villasını sattığını şu sözlerle açıklamıştı:

"Biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim."

"Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz."

MasterChef Güzide Mertcan lüks villasını sattı!

MasterChef Güzide'den '7 milyon TL'lik ev' açıklaması!