Mavişehir Modern 3 projesinin inşaatı bitti yaşam başladı!

Mavişehir Modern 3 projesinin inşaatı bitti yaşam başladı!

Mavişehir Modern projeleri kapsamında, üç yıl içerisinde üç projesini de erken teslim ederek daire sahiplerini sevindiren Gergül İnşaat, Mavişehir Modern3 projesinin anahtar teslimlerini gerçekleştiriyor. Mavişehir Modern3 projesine müşterilerin ilgisi yoMavişehir Modern projeleri kapsamında, üç yıl içerisinde üç projesini de erken teslim ederek daire sahiplerini sevindiren Gergül İnşaat, Mavişehir Modern3 projesinin anahtar teslimlerini gerçekleştiriyor. "Sözde Değil Özde Anahtar Teslim" sloganı ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Gergül İnşaat, bir büyük projeyi daha hayata geçirdi. 


İyi bir ekip çalışması 


Gergül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Gültekin, başarılarının altında iyi bir ekip çalışmasının yattığını vurguladı. Sadece anahtarları değil, yaşamaya hazır konumda daireleri teslim ettiklerini belirten Gültekin, yatırımcıların gösterdiği yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti de dile getirdi. Gültekin, "Mavişehir Modern projeleri kapsamında üç yıl içinde 720'den fazla aileyi daire sahibi yaptık. 


Müşterilerimizin yoğun ilgisi ve Mavişehir Modern3 Konutları hak sahipleri, anahtarlarını almaya başladı. 

memnuniyeti bizim de mutluluğumuzu ve enerjimizi artırıyor. Hep daha iyiye ulaşma çabamız ile yaptıklarımızın hep bir adım önüne geçerek müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmaya, farkımızı ortaya koymaya ve bildiğiniz, duyduğunuz, deneyimlediğiniz Gergül İnşaat kalitesini, yeni ve farklı projeler geliştirerek müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu. 

Mavişehir Modern3 projesinde anahtarlarını teslim alan daire sahipleri ise yeni adreslerine taşınacak olmanın heyecanını ve coşkusunu yaşıyor. Gergül İnşaat kalitesi ve güvencesi altında ev sahibi olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten daire sahipleri, aynı zamanda evlerinin yatırım değerinin de artmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 


Milliyet Egeli