Mayland Turizm İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

 Mayland Turizm İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!Mayland Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 22 Şubat 2013 tarihinde, 100 bin TL sermaye ile, Bülent Aydın, Bekir Aydın ve Göksel Demirel ortaklığıyla kuruldu...


100 bin TL sermaye ile kurulan şirket faaliyet alanları arasında, Yurtiçi ve yurtdışında her türlü otel motel hotel apart otel butik otel pansiyon kamping tatil köyü konaklama tesisi dinlenme tesisi piknik ve mesire yeri kaplıca termal tesis ve her türlü turistik tesisleri kurmak açmak yatırımlarını yapmak işletmek işletmesini almak işletmeye vermek bu yerleri satın almak satmak devretmek elden çıkarmak kiralamak kiraya vermek ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler bulunuyor.


Şirketin merkezi, Avcılar Cihangir Mahallesi Ordinaryüs Profesör Doktor Ai Fuat Başgil Caddesi NO:20 adresinde faaliyete geçirildi. 22 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen firma,  Bülent Aydın, Bekir Aydın ve Göksel Demirel ortaklığıyla kuruldu.