Media Markt, Kayseri, Konya ve Gaziantep'te açılacak!

Media Markt, Kayseri, Konya ve Gaziantep'te açılacak! Media Markt, Kayseri, Konya ve Gaziantep'te açılacak!

Teknoloji market zinciri, Alman Media Markt ve Saturn"ün Türkiye CEO"su Nuri Topatan, 2011 yılında Anadolu"daki büyükşehirlerde de mağaza açmak istediklerini söyledi

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Media Markt olarak 3 yıl önce girdikleri Türkiye"de her geçen gün büyüdüklerini, bu büyümenin önümüzdeki senelerde daha da fazla olması için çalıştıklarını anlatan Topatan, œşžu an Türkiye"de 7 ilde faaliyetteyiz. 2011 yılında Anadolu"daki büyükşehirlerde de olmak istiyoruz. Bu iller Kayseri, Konya, Gaziantep olabilir. Yeni yılda hedefimiz Anadolu"ya açılmak da diyebiliriz. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara,  İzmir  olmak üzere oralardaki mağaza sayılarımızı da çoğaltabiliriz diye konuştu.

16. mağaza Bursa"da

Media Markt"ın Türkiye"deki 16"ncı mağazasının Bursa"da açılacağını dile getiren Topatan, œBursa"daki ilk mağazamızı 17 Aralık 2008"de Nilpark Alışveriş Merkezi"nde açmıştık. şžimdi ikinci mağazamızı da Anatolium Alışveriş Merkezi"nde açıyoruz. Bu Media Markt"ın Türkiye"deki 16"ncı mağazası. Türkiye"nin 16"ncı mağazasını 16 plakalı Bursa"da açmaktan son derecede mutluyuz diye konuştu.
Hürriyet

pus