Mehmet Sekmen'den Hınıs yatırımlarına yakın markaj!

Mehmet Sekmen'den Hınıs yatırımlarına yakın markaj!Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Hınıs'ta hayata geçirilen yatırımları denetledi.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Hınıs ilçesinde Büyükşehir’in yatırımlarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.


Hınıs’a giden Başkan Sekmen, Hınıs Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkanı Bülent Ay ile birlikte Büyükşehirin çalışmalarını denetledi. Hınıslı muhtarlarla da bir araya gelen Başkan Sekmen, vatandaşların taleplerini de dinledi. Sekmen konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Biz kent merkezine ne yapıyorsak aynı çalışmaları ilçelerimizde de gerçekleştiriyoruz. Hınıs, ilimizin en önemli ilçelerinden biridir. 3 yıldır il genelinde yapılan alt ve üst yapı hizmetleri, içme suyu hattı, kanalizasyon, prestij cadde uygulaması, cephe sağlıklaştırması, ışıklandırma, peyzaj, refüj, yol bakım ve onarımı, gölet, tarımsal sulama tesisi, çiftçilere lojistik destek, bilgi evleri, cami bakım ve onarımı, taziye ve imam evleri, makine parkı desteği gibi yerel yönetimle alakalı ne gibi proje veyahut destek varsa bu çalışmaları tek tek ilçelerimizde de hayata geçiriyoruz. Alt ve üst yapıda önemli yatırımları uygulamaya koyduk. Şu an il genelinde tam 427 noktada aynı anda çalışmalarımız sürüyor."Hürriyet