Melikgazi Belediyesi'nden 301 dairelik kat karşılığı ihalesi!

Melikgazi Belediyesi'nden 301 dairelik kat karşılığı ihalesi! Melikgazi Belediyesi'nden 301 dairelik kat karşılığı ihalesi!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kazımkarabekir Mahallesi’nde çalışmaların hızla devam ettiğini açıkladı. 
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, toplam 6 bloktan oluşan 301 daire ve asma katlar kat karşılığı ihalesi ile yaptırılacağını açıkladı. 

 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre,23 Ocak 2018 günü yapılacak kat karşılığı ihalesinin müteahhitler için bir fırsat olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kazımkarabekir Mahallesi’nde 6 bloktan oluşan inşaatın kat karşılığı ihalesinde sonucu müteahhitler; ruhsat, kat mülkiyeti, çevre düzenlemesi gibi işlemlerden muaf olduğunu bu açıdan maliyetin düştüğünü de söyledi. 

 

YENİLENEREK, GELİŞİYOR VE BÜYÜYOR
Gerçekleştirilen kat karşılığı ihalesin de firmalardan teklif alınacağını değerlendirme komisyonunda tekliflerin inceleneceğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ihaleye katılacak firmaların şimdiden bölge hakkında bilgi almalarının çok önemli olduğunu dile getirdi.