02 / 07 / 2022

Melikgazi'de 1034 dairenin anahtar teslimi yapıldı!

Melikgazi'de 1034 dairenin anahtar teslimi yapıldı!

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 1034 dairenin teslimi gerçekleşti.Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde inşaatı tamamlanan  1034 daire için anahtar tesliminin yapıldığını söyledi.

Milliyet'te yer alan habere göre; Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kentsel dönüşüm projeleri ile mahallelerdeki riskli binaların yıkılarak yerlerine yaşanılabilir konutlar inşa ettiklerini açıkladı. 

Melikgazi de 1034 dairenin anahtar teslimi yapıldı!

Palancıoğlu, "Melikgazi'de mahalleleri yeniliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükselterek huzur içerisinde güvenle ikamet edecekleri mekânlar oluşturuyoruz. Belediyemizce yapımı tamamlanan daireler ile vatandaşlara birer daire değil yaşanabilir birer mekan ve çevre veriyoruz. Kentsel dönüşüm ile ailelerin sosyal yaşam kalitesini de artırıyoruz. 2020 yılında Kazım Karabekir, Küçükali ve Anbar Mahallelerimizde toplam 1034 daire ve 60 dükkanı hak sahiplerine teslim ettik. Şu anda sadece 16 blok 760 daire yapımı devam etmektedir. İnşallah onlarda tamamlayıp teslim edeceğiz" dedi.

Kayseri Melikgazi'de 1 yılda 280 metruk yapı yıkıldı!